اموزش انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی

انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی، از طریق 7 روش امکان پذیر است. در این مقاله، دو روش آن را به شما به صورت مختصر توضیح خواهیم داد و روش انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی را به صورت مرحله به مرحله در ادامه مقاله آموزش می دهیم.


روش های انتقال در سایت پرفکت مانی


روش های انتقال پول از پرفکت مانی

1.استفاده از کد ووچر پرفکت مانی برای انتقال پول به حساب بانکی

ووچر، کدی منحصر به فرد برای انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی و یا برعکس است. شما می توانید در حساب پرفکت مانی خود، مبلغی دلخواه را تعیین و برای آن کد ووچر تولید نمایید. این کد به منزله پول نقد است و شما با دادن آن به هر صرافی ایرانی، می توانید وجه ریالی دریافت نمایید. (برای دریافت کد ووچر و خرید وفروش آن مقاله ” خرید و فروش ووچر پرفکت مانی “ مشاهده نمایید. )

2.انتقال پول از یک حساب پرفکت مانی به حسابی دیگر (حسابِ صرافی های ایرانی)

روش دوم برای انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی، انتقال داخلی است. در این روش، شما مبلغ مورد نظر را از حساب شخصی خود در پرفکت مانی به حساب پرفکت مانی یک صرافی ایرانی واریز و وجه ریالی را دریافت می کنید.

مراحل انتقال پول از پرفکت مانی به کارت شتاب، عبارت است از؛(قبل از شروع مراحل زیر شما نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی دارید , برای ساخت حساب به مقاله ” ساخت حساب پرفکت مانی ”  مراجعه کنید.)

انتقال پول از پرفکت مانی به کارت شتاب

 1. ورود به حساب کاربری خود در سایت پرفکت مانی

2. انتخاب گزینه Send Money از نوار بالای صفحه در سایت پرفکت مانی

انتقال پول از پرفکت مانی به کارت شتاب

3. انتخاب حساب مورد نظر از بین حساب های دلاری، یورویی یا طلایی (معمولا حساب دلاری باید انتخاب شود)

4. پس از انتخاب حساب دلاری، چهار گزینه را مشاهده خواهید کرد. این چهار گزینه عبارتند از؛ پرداخت به موبایل، پرداخت به ایمیل، پرداخت برنامه ریزی شده و پرداخت تنها. شما باید بر روی گزینه Single Payment یا پرداخت تنها کلیک نمایید.

اموزش پرفکت مانی انتقال پول به کارت شتاب

5. در صفحه ای که جدید باز می شود، برای انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی، موارد زیر را وارد نمایید:

  1.  مبلغ انتقال
  2.  آدرس کیف پول صرافی ایرانی مورد نظر

 در همین صفحه می توانید با انتخاب گزینه  Add Protection Code، پرداخت خود را رمزدار نمایید. در این صورت، دریافت کننده وجه باید ابتدا رمز تراکنش را وارد نماید تا پول به حسابش واریز شود.

اموزش پرفکت مانی انتقال پول به حساب بانکی

6. در مرحله آخر نیز، بر روی گزینه Payment Preview کلیک کرده و اطلاعات تراکنش را تایید نمایید. با تایید اطلاعات، فرآیند انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی، انجام شده است و شما باید وجه ریالی خود را از صرافی دریافت نمایید.

اموزش انتقال پول از پرفکت مانی به کارت شتاب

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کیف پول پرفکت مانی و همچنین آشنایی با مزایا , معایب و خطرات آن به مقاله ” کیف پول پرفکت مانی “ مراجعه کنید.


کارمزد انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی


میزانِ کارمزدِ انتقالِ پول از پرفکت مانی به حساب بانکی، به احراز هویت یا عدم احراز هویت شما در سایت بستگی دارد. در صورتی که شما پس از ثبت نام در سایت پرفکت مانی، فرآیند احراز هویت خود را انجام ندهید، قابلیت انتقال وجه برای شما فعال می شود اما کارمزد آن 1.99 درصد از مجموع هر تراکنش می باشد.

در مقابل شما می توانید با انجام فرآیند احراز هویت سایت پرفکت مانی، این کارمزد را کاهش داده و به مقدار ناچیز 0.5 درصد از هر تراکنش برسانید. برای افتتاح حساب وریفای شده به صفحه ” افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده “ مراجعه نمایید.


روش های دیگر انتقال پول از پرفکت مانی


به غیر از 2 روش فوق، جهت انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی، راه های دیگری نیز وجود دارند. در مجموع، تمامی روش های انتقال در پرفکت مانی را می توان در موارد زیر خلاصه کرد؛

راه های انتقال پول از پرفکت مانی
  1. حواله بانکی
  2. ارز دیجیتال بیت کوین
  3. کارت هدیه مسترکارت و ویزا کارت
  4. مانی گرام یا وسترن یونیون
  5. ای ووچر
  6. ارز الکترونیکی
  7. صرافی سیف اکسچنج 24

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه استفاده از 7 روش فوق، می توانید به مقاله برداشت پرفکت مانی ، مراجعه نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله، 2 روش برای انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی بیان شد. شما می توانید با استفاده از این 2 روش، در کوتاه ترین زمان ممکن، وجه دلاری در پرفکت مانی را به حساب بانکی خود انتقال دهید. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *