سیف اکسچنج ۲۴

پرفکت مانی در افغانستان؛(شرایط و روش‌های خرید و فروش)-سیف اکسچنج 24

یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های بانکداری دیجیتالی مربوط به پرفکت مانی است. دلیل این محبوبیت خدمات و امکاناتی است که در اختیار کاربران قرار داده است. پرفکت مانی در افغانستان نیز با هدف ارائه تمامی خدمات این سیستم به همه کاربران افعانی راه‌اندازی شده است. در واقع پرفکت مانی راه‌حلی سریع و ایمن برای خدمات پرداخت‌های اینترنتی در سطح بین‌المللی است. شرایط و شیوه خرید و فروش پرفکت مانی برای کاربران افغانستانی متنوع خواهد بود. خرید و فروش به وسیله ریال، تتر، افراد امین و پی پال از روش‌های خرید پرفکت مانی برای کاربران افغانستانی به شمار می‌روند.

روش‌های خرید پرفکت مانی در افغانستان


چنانچه کاربران افغانی مقیم در ایران تمایل به خرید پرفکت مانی داشته باشند، شرایط خرید و معامله برای آنان به واسطه صرافی‌های آنلاین فراهم خواهد شد. در حال حاضر خرید پرفکت مانی برای کاربران افغانستانی به واسطه فروشگاه‌ها و صرافی‌های معتبر امکان‌پذیر می‌باشد. لازم به ذکر است؛ یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه‌های ایرانی سیف اکسچنج 24 است. با استفاده از خدمات این فروشگاه کاربران افغانی و ایرانی معاملات پرفکت مانی را به راحتی و با توجه به شرایط خود انجام خواهند داد. در سیف اکسچنج کاربران افغانی با توجه به شرایط خود می‌توانند شیوه‌های متفاوتی از خرید پرفکت مانی را انتخاب نمایند.
خرید ووچر پرفکت مانی در افانستان

خرید و فروش پرفکت مانی با ریال

برخی از صرافی‌های آنلاین در ایران شرایطی از خرید پرفکت مانی را برای کاربران افغانی فراهم کرده‌اند. به این ترتیب تریدرهای افغانی دارای حساب بانکی معتبر، مجاز به استفاده از ارز ریالی برای معاملات دیجیتالی هستند.

خرید و فروش با تتر

خرید و فروش پرفک مانی با تتر یکی از روش‌های معاملاتی برای کاربران افغانی به شمار می رود. کاربرانی که دارای ارز دیجیتالی تتر هستند امکان معاوضه آن به پرفکت مانی در صرافی‌های داخلی و خارجی را خواهند داشت. تتر یکی از رمزارز شناخته شده دنیا است که در سراسر جهان مورد معامله قرار می‌گیرد. قیمت هر تتر برابر با یک دلار آمریکا است.

خرید و فروش پرفکت مانی با افراد امین

یکی از راه‌های خرید ووچر پرفکت مانی برای اشخاص افغانستانی ، خرید از طریق فرد یا افراد ثالث است. کاربر افغانی در ایران یا در کشور خود فردی را که مورد اعتماد وی باشد برای تبادلات ارزی و معاملات دیجیتالی خود انتخاب می‌کند. مسلما این فرد بایستی در ایران دارای حساب معتبر باشد. به این صورت افراد امین برای کاربر یا کاربران افغانی خرید و فروش پرفکت مانی انجام خواهند داد.

خرید و فروش پرفکت مانی با پی پال

متاسفانه تحریم علیه هر کشوری موجب سخت‌تر شدن شرایط برای مردم از هر جهت به اخص به جهت سرمایه گذاری در سطح بین‌الملل خواهد شد. خرید و فروش پرفکت مانی در افغانستان با پی پال در حال حاضر امکان‌پذیر نیست. این در حال است که قبلا این امکان برای افغانی‌ها فراهم بوده است. دلیل آن تحریم‌های طالبان عنوان شده است.

آیا امکان احراز هویت کاربران افغان با پاسپورت هست؟


طبق گفته‌های فوق، به نظر می‌رسد تنها راه امن و موجود جهت خرید و فروش پرفکت مانی برای کاربران افغانی  تبدیل تتر به پرفکت مانی است. چراکه کاربران افغانی با شرایط موجود حتی با احراز هویت به وسیله پاسپورت مجاز به وریفای حساب در صرافی‌های داخلی نخواهند بود.
احراز هویت پرفکت مانی افغانستان
دلیل آن جلوگیری از انتقال پول به صورت غیر قانونی است. متاسفانه با مدارک افغانی در حال حاضر امکان تایید یا وریفای حساب وجود نخواهد داشت. بنابراین وجود درگاه‌های مطمئن برای کاربران افغانی در ایران نیاز می‌باشد تا به واسطه آنها معاملات دیجیتالی و بین‌المللی خود را انجام دهند.

آیا خرید پرفکت مانی با ارز افغانی امکان‌پذیر است؟


کاربر افغانی برای خرید و فروش ‌های بین‌المللی خود در کشور ایران با شرایط و روش‌های فوق مجاز به معامله خواهند بود. خرید پرفکت مانی با ارز افغانی در شرایط کنونی تحریمی این کشور بسیار مناسب کاربران افغانی خواهد بود. پرفکت مانی سیستم پرداختی آنلاین است که در هر کشوری حتی کشورهای مورد تحریم قابل استفاده است. خرید و فروش پرفکت مانی با ارز افغانی در صرافی‌های واقع در کشور افغانستان امکان‌پذیر است. این امکان یعنی خرید پرفکت مانی با ارز افغانی در ایران وجود ندارد.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا