تبدیل پرفکت مانی به اتریوم

یکی از سیستم های پرداخت الکترونیکی، پرفکت مانی نام دارد. این سیستم در بین کاربران کاملا شناخته شده است و بسیار ایده آل می باشد. پرفکت مانی خدمات بسیار مختلفی را برای کاربران ارائه می دهد. در پاناما شرکت پرفکت مانی مشغول به فعالیت می باشد. از طرفی هم ادعا دارد که مسیر بسیار راحت و با سرعت بالایی را برای تراکنش های اینترنتی در اختیار کاربران خواهد گذاشت. البته این مسئله کاملا حقیقت دارد؛ زیرا کاربرانی که با این سیستم پرداخت الکترونیکی فعالیت می کنند این موضوع را تایید کرده اند. در ادامه قصد داریم در رابطه با نحوه تبدیل پرفکت مانی به اتریوم در صرافی اکسچنج 24 بپردازیم. در واقع یکی از خدمات بسیار محبوب این صرافی در بین کاربران، تبدیل پرفکت مانی به اتریوم می باشد. شما می توانید از طریق این صرافی این تبدیل را انجام دهید.


آموزش تبدیل پرفکت مانی به اتریوم


پرفکت مانی یک کیف پول بین المللی محسوب می شود. با استفاده از خدمات این کیف پول، شما می توانید به راحتی پرداخت ها و تراکنش های اینترنتی ارز های خودتان را در سایت های خارجی انجام داده و به سراسر دنیا انتقال دهید.

سوال برخی از کاربران این است که چطور می توان پرفکت مانی را به اتریوم تبدیل کرد؟ برای پاسخ دادن به این سوال کافی است که ابتدا بر روی دکمه تبدیل پرفکت مانی به اتریوم کلیک کنید و پس از مراحال ثبت نام از قسمت جعبه سمت راست یعنی پرداخت پرفکت مانی را انتخاب کرده و از جعبه سمت چپ که دریافت است؛ حالا مبلغ یا آن ارز دیجیتال دریافتی را که اتریوم می باشد را انتخاب نمایید. پس از آن مقدار دریافتی و پرداختی خودتان را در آن بخش وارد کنید.  بعد از آن دکمه مرحله بعد یا ادامه انجام عملیات را که جهت تبدیل می باشد را تیک بزنید.


چرا باید از صرافی سیف اکسچنج 24 برای تبدیل پرفکت مانی به اتریوم استفاده کنیم؟


برای تبدیل کردن پرفکت مانی به اتریوم می بایست در سایت صرافی سیف اکسچنج ۲۴ ثبت نام کنید. پس از اینکه احراز هویت شما انجام شد و مراحل تکمیل شد و حساب کاربری شما تایید شد؛ می توانید برای تبدیل کردن مراحل زیر را دنبال کنید:

 ورود به حساب کاربری و انتخاب کردن پرفکت مانی؛ پس از آن شبکه مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و مقداری که تمایل دارید آن را بفروشید (اگر پرفکت مانی ندارید و نیاز به شارژ حساب پرفکت مانی دارید وارد صفحه شارژ پرفکت مانی شوید.) را وارد می کنید. در انتها جهت تایید فاکتور آن را تیک زده و در مرحله بعد وارد درگاه پرفکت مانی می شوید. به این ترتیب انتقال شما انجام خواهد شد. پس از اینکه انتقال شما موفقیت آمیز بود؛ مبلغ فروش به کیف پول ریالی تان واریز خواهد شد.

تبدیل اتریوم به پرفکت مانی

با توجه به آموزش ها شما می توانید ارز اتریوم را خریداری کنید. حالا از قسمت منو، ارز اتریوم را انتخاب و آدرس کیف پول و همینطور شبکه ای که در نظر دارید و تعدادی که می خواهید را وارد نمایید و در انتها تایید خرید را فشرده تا سفارش شما با موفقیت صورت گیرد.

از جمله نکاتی که برای تبدیل پرفکت مانی به اتریوم باید رعایت کنید این است که در یک صرافی ثبت نام کنید. صرافی سیف اکسچنج 24 در این زمینه فعالیت می‌کند و به راحتی می‌ تواند این خدمات را به کاربران در تبدیل پرفکت مانی به اتریوم آن هم بدون کارمزد ارائه دهد.

یکی از بهترین سایت های ارز دیجیتال کشور صرافی سیف اکسچنج 24 است. بنابراین ابتدا لازم است شما در این سایت ثبت نام و خیلی راحت احراز هویت کرده و موارد ثبت نامی دیگر خود را انجام دهید که حدوداً زمان زیادی از شما نخواهد گرفت.

سیف اکسچنج 24

در ایران صرافی های زیادی در زمینه ارز دیجیتال فعالیت و در تبدیل پرفکت مانی به اتریوم  و یا حتی جهت تبدیل اتریوم به پرفکت مانی فعالیت می کنند. اما صحبتی که در این بین بیان می‌شود این است که این صرافی‌ها با کارمزد بسیار بالایی این کار را انجام می‌دهند که از نظر اقتصادی برای برخی از کاربران اصلا به صرفه نیست. اما صرافی سیف اکسچنج ۲۴ این کار را برای تمامی کاربران بدون کارمزد انجام خواهد داد. از این نظر می‌توان گفت که صرافی سیف اکسچنج 24 برای تبدیل پرفکت مانی به اتریوم و بالعکس کاملا ایده آل می باشد. همچنین شما میتوانید برای نقد کردن پرفکت مانی خود به تومان به صفحه نقد کردن پرفکت مانی مراجعه نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی تبدیل پرفکت مانی به اتریوم و برعکس پرداخته شد. اگر سوالی در این زمینه ذهن شما را درگیر کرده می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ولی فراموش نکنید همیشه برای تبدیل پرفکت مانی به اتریوم از صرافی معتبری استفاده کنید. زیرا بدون اینکه یک صرافی معتبر را بررسی و انتخاب نمایید و اقدامی انجام دهید؛ ممکن است در آینده در تراکنشهای خود، داراییتان را از دست دهید.

 تیم صرافی سیف اکسچنج 24 با چندین سال سابقه می تواند شما را در ارائه خدمات بهتر در این زمینه یاری نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *