نمایندگی پرفکت مانی در ایران

نمایندگی پرفکت مانی در ایران به طور رسمی وجود ندارد اما بسیاری از ایرانیان، به خاطر خرید و فروش‌هایی که در بستر اینترنت انجام می‌دهند، همچنان نیازمند پرفکت مانی هستند. برخی از شرکت‌ها و نمایندگی‌های واسطه‌ای در ایران، اقدام به عرضه و فروش پرفکت مانی می‌کنند. می‌توان این خدمات را به راحتی از این واسطه‌ها دریافت کرد و پرداخت بین المللی را انجام داد.

اگر در مورد پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی، اطلاعات خاصی ندارید و نمی‌دانید که چطور و از کجا آن را تهیه کنید، حتما این مطلب را تا انتها بخوانید. ما در اینجا به ابعاد تازه‌ای در این مورد پرداخته‌ایم. پس با ما همراه باشید.


آیا نمایندگی پرفکت مانی در ایران وجود دارد؟


خرید پرفکت مانی، یکی از بهترین روش‌های پرداخت بین المللی است. در واقع باید گفت: پرفکت مانی از بزرگ‌ترین شبکه‌های پرداخت اینترنتی در جهان است. این شبکه می‌تواند به راحتی بستری را فراهم کند که نقل و انتقالات مالی از حسابی به حساب دیگر، میسر شود.

پرفکت مانی، کاربران ایرانی را تحریم نکرده و می‌توان به راحتی با مدارک هویتی در آن ثبت نام کرد و از خدمات آن استفاده نمود. شما می توانید برای ساخت حساب پرفکت مانی و استفاده از مزایای حساب وریفای شده که مهمترین آن کاهش کارمزد انتقال است به مقاله ” افتتاح حساب پرفکت مانی ”  مراجعه کنید.

برخی از وبسایت‌ها، واسطه‌ها و صرافی‌ها اعلام می‌کنند که نمایندگی رسمی خرید پرفکت مانی در ایران هستند. اما در واقعیت، پرفکت مانی یک شبکه پرداخت بین المللی است که فقط در کشور سوئد مستقر است و در هیچ کجای دنیا، دفتر نمایندگی ندارد. البته در کشور آمریکا، هنگ کنگ و سنگاپور، دفاتر فنی دارد. اما در ایران و سایر کشورهای دنیا، هیچ نمایندگی ندارد.

پرفکت مانی نمانیدگی در ایران

نمایندگی پرفکت مانی در ایران، در واقع وجود ندارد و شما نمی‌توانید جایی را به عنوان نمایندگی رسمی این شبکه پرداخت بین المللی پیدا کنید.ووچر پرفکت مانی و خرید آن، این روزها به بحث داغی تبدیل شده است. از گوشه و کنار خبر می‌رسد , که موسسات و واسطه‌های بسیار زیادی خود را نماینده رسمی این شبکه معرفی می‌کنند. حتی فیلم و مجوزهایی را برای ایجاد اعتماد، ارائه می‌کنند. اما در واقع، چنین چیزی نیست و پرفکت مانی هیچ گونه نمایندگی در ایران ندارد.


بهترین مرجع به جای نماینده پرفکت مانی در ایران


افرادی که با ووچر پرفکت مانی و شبکه پرفکت مانی آشنا نیستند، تصور می‌کنند که برای تهیه پرفکت مانی باید حتما از نمایندگی تهیه کنند. در صورتی که نمایندگی پرفکت مانی در ایران وجود ندارد و نیازی به خرید پرفکت مانی از واسطه‌‌ها نیست.

خوشبختانه شبکه پرفکت مانی، ایران و کاربران ایرانی را تحریم نکرده است. کاربران به راحتی می‌توانند وارد سایت این شبکه پرداخت بین المللی شوند. با ثبت نام در پرفکت مانی می‌توان ووچر پرفکت مانی مورد نیاز خود را به راحتی تهیه کرد.


آیا وجود نماینده پرفکت مانی الزامیست؟


نیازی نیست برای خرید و تهیه پرفکت مانی مورد نیاز خود، به واسطه‌ها و شرکت‌ها مراجعه کنید. نمی‌خواهیم بگوییم که این کار اشتباست. مطمئن باشید هر نوع واسطه و واسطه گری در این زمینه، برای کسب سود بیشتر است. بسیاری از این شرکت‌ها و موسساتی که در این زمینه فعال هستند، با فروش پرفکت مانی به شما، کارمزد خود را دریافت می‌کنند. صد البته که به دلایل تحریم بانک‌های ایرانی توسط پرفکت مانی، مجبور هستید که از این خدمات استفاده کنید.

نمایندگی پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی برای بسیاری از فریلنسرها و افرادی که در بستر اینترنت، خرید و فروش می‌کنند، نامی آشنا است. دریافت، پرداخت و کلیه نقل و انتقالات این افراد، از همین طریق انجام می‌شود. برای انجام این کار، نیازی به وجود نمایندگی پرفکت مانی در کشور نیست. سایت این شبکه از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و خیال کاربران ایرانی از این بابت راحت است. اگر نیازدارید با پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی بیشتر آشنا شوید و ساخت کیف پول آنرا یاد بگیرید و همچنین کسب درامد کنید به صفحه ” آموزش پرفکت مانی “ مراجعه کنید.

نمایندگی پرفکت مانی در ایران، نه تنها در این کشور، بلکه در هیچ کدام از کشورهای دنیا، وجود ندارد. یعنی نیازی به این کار نیست. به راحتی می‌توان خدمات آن را با ایجاد حساب کاربری در سایت دریافت کرد. البته نباید فراموش کرد که بانک‌های ایرانی در لیست تحریم این شبکه است و این، بزرگترین معضل کاربران ایرانی است. برای حل این مشکل، شرکت‌های واسطه و صرافی‌های خاصی وجود دارند که با دریافت مبلغی تحت عنوان کارمزد، نقل و انتقالات را انجام می‌دهند.


بهترین جایگزین نمایندگی پرفکت مانی در ایران


پرفکت مانی در ایران نمایندگی ندارد. با این حال سایت آن برای ایجاد حساب به روی کاربران ایرانی باز است. اما متاسفانه باید گفت که به دلیل تحریم‌های بین المللی علیه ایران، امکان استفاده از کارت بانکی ایرانی برای دریافت و پرداخت از این طریق وجود ندارد. در واقع بر اساس قوانین بین الملل، شبکه پرفکت مانی، بانک‌های ایرانی را در لیست تحریم خود قرار داده است.

نمایندگان پرفکت مانی در ایران

برای دریافت خدمات پرفکت مانی به ناچار باید به شرکت‌ها و صرافی‌های واسطه‌ای مراجعه شود. در این زمینه، شرکت‌ها و تیم‌های مختلفی تشکیل شده است که فقط نقل و انتقال پرفکت مانی انجام می‌دهند. بسیاری از صرافی‌های واسطه در انجام این کار، حساب‌های بانکی خارجی و تجربیات کافی در ایجاد حساب پرفکت مانی و احراز هویت دارند. یکی از این صرافی های شناخته شده سیف اکسچنج 24 می باشد. که خدمات پرفکت مانی را با کمترین کارمزد و در سریعترین زمان با پشتیبانی 24 ساعته انجام می دهد.


نکات مهم در رابطه با نمایندگی پرفکت مانی در ایران


پرفکت مانی مانند یک صرافی آنلاین است که البته ارز دیجیتال خاص خود را دارد. کاربران و متقاضیان استفاده از پرفکت مانی می‌توانند دارایی خود را به ارز دیجیتال پرفکت مانی تبدیل کرده و پرداخت‌های بین المللی خود را انجام دهند.

افرادی که از پرفکت مانی استفاده می‌کنند، می‌توانند خرید خود را در بستر اینترنت انجام داده و نقل و انتقالات خود را با پرفکت مانی انجام دهند .حتی می‌توانند مجددا این ارز را به فیات تبدیل کنند.

نمایندگی پرفکت مانی در ایران، و هیچ کشور دیگری وجود ندارد , اما باز هم می‌توان از خدمات این شبکه در پرداخت‌ها، استفاده کرد. شما می‌توانید ووچر پرفکت مانی مورد نیاز خود را بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری در این شبکه، تهیه کنید. این کار با صرافی‌ها و شبکه‌های پرداخت داخلی امکان پذیر است.


آیا امکان خرید ووچر بدون استفاده از نمایندگی پرفکت مانی در ایران وجود دارد؟


ووچر پرفکت مانی از ارزهای پرداخت بین المللی است که خرید و فروش آن از طریق کارت‌های بانکی در ایران، ممکن استبسیاری از سایت‌های بین المللی برای ارائه خدمات خود، درخواست پرداخت بین الملل دارند. مطمئنا در فضای اینترنت، هیچ چیز به پای اعتبار ووچر پرفکت مانی و پرفکت مانی نمی‌رسد. به همین دلیل، استفاده از آن بسیار رایج است.

نمایندگی ووچر پرفکت مانی

به نظر شما، نیاز است که هر کس برای دریافت و پرداخت‌های بین المللی، حتما حساب پرفکت مانی داشته باشد؟

پاسخ، خیر است. شما می‌توانید به صفحه ” خرید انلاین ووچر پرفکت مانی “ مراجعه کنید و درخواست ووچر پرفکت مانی کنید. سیف اکسچنج 24، به راحتی دارایی شما را به ووچر تبدیل می‌کند. پس می‌توان گفت که امکان خرید ووچر بدون استفاده از نمایندگی پرفکت مانی در ایران وجود دارد.

سخن پایانی

خرید پرفکت مانی، برای نقل و انتقالات مالی در بستر اینترنت، بسیار پرکاربرد است. این شبکه مانند پی پال است و بسیاری از کاربران فضای مجازی و اینترنت، در پرداخت‌های خود از پرفکت مانی استفاده می‌کنند. نمایندگی خاصی که بتوان آن را نمایندگی رسمی این شبکه دانست، در ایران و هیچ کجا دنیا وجود ندارد. اما می‌توان خرید پرفکت مانی مورد نیاز خود را از طریق سایت این شبکه انجام داد. همچنین از طریق صرافی‌های واسطه می‌توان اقدام به خرید و فروش پرفکت یا ووچر کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *