پی پال بهتر است یا پرفکت مانی

پی پال بهتر است یا پرفکت مانی؟ با شرایط فعلی ایران از نظر روابط با نهاد های بین المللی، کاربران ایرانی گزینه های زیادی برای انتخاب سرویس های پرداخت بین المللی در اختیار ندارند. پی پال و پرفکت مانی، دو مورد از مهم ترین سرویس های پرداختی بین المللی موجود در دنیا به حساب می آیند که هر کدام از آنها یک سری ویژگی های خاص و کلیدی را در خود جای داده اند. به خاطر داشته باید که هم پرفکت مانی و هم پی پال، ویژگی های مثبت و منفی زیادی را در خود جای داده اند. امروز ما قصد داریم تا به سوال پی پال بهتر است یا پرفکت مانی پاسخ دهیم. پس با ما همراه باشید.


پی پال بهتر است یا پرفکت مانی؟


بیایید تا کارمان را با مقایسه پرفکت مانی و پی پال شروع کنیم. دو سرویس محبوب پرداخت های بین المللی، یعنی پی پال و پرفکت مانی را می توان از جهات مختلفی مورد بررسی قرار داد. اگر به اطلاعات عمومی توجه نکنیم و به صورت مستقیم سراغ ویژگی های هر کدام از این سرویس ها برویم، نرخ کارمزد، پشتیبانی، اعتبار و سرعت انجام تراکنش از جمله مهم ترین مواردی به حساب می آیند که اهمیت پیدا می کنند.

پی پال یا پرفکت مانی

مقایسه نرخ کارمزد

اولین قسمت مقایسه پرفکت مانی و پی پال مربوط به کارمزد است. سرویس پی پال یک سرویس شناخته شده جهانی به حساب می آید که امکانات گسترده ای را نیز در خود جای داده است. این سرویس به گونه ای طراحی شده است تا کارمزد های نسبتا زیادی را نیز از کاربرانش دریافت کند. در عوض پرفکت مانی کارمزد متغیر داشته و سطح کارمزد آن هم خیلی بالا نیست. این سرویس به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید آن را با پایین ترین سطوح کارمزدی مورد استفاده قرار دهید و در صورتی که احراز هویت کنید، کارمزد آن را بیشتر کاهش دهید.

مقایسه در پشتیبانی از کیف پول‌ها

به صورت کلی، پی پال فقط از دو کیف پول یورو و دلار پشتیبانی می کند. یعنی شما نمی توانید این سرویس محبوب را برای نگهداری ارز های دیجیتال یا سایر ابزار های هوشمند و مدرن مورد استفاده قرار دهید. در عوض پرفکت مانی از ارز دیجیتال هم پشتیبانی کرده و شما می توانید دارایی های خود را با چند کلیک ساده از طریق این سرویس به بیت کوین تبدیل نمایید.برای ساخت حساب پرفکت مانی به صورت رایگان و وریفای شده به صفحه افتتاح حساب پرفکت مانی مراجعه نمایید.

مقایسه از نظر اعتبار و پذیرش جهانی

دیگر نقطه مهم برای مقایسه پرفکت مانی و پی پال، بررسی اعتبار و پذیرش جهانی است. به صورت کلی از نظر سرویس های خارجی و بین المللی، پی پال مقبولیت بیشتری دارد. این سرویس به گونه ای طراحی شده است که به راحتی می تواند توسط سیستم های بانکداری مختلف مورد استفاده قرار گیرد. در ضمن، شما می توانید پی پال را به ویزا کارت و مستر کارت متصل نمایید ولی این قابلیت برای پرفکت مانی وجود ندارد. پس، مقبولیت پی پال بیشتر است ولی پرفکت مانی هم در حال افزایش میزان مقبولیت خود می باشد.

مقایسه سرعت انجام تراکنش

برای مقایسه پرفکت مانی و پی پال از نظر سرعت، شما باید به این مسئله توجه داشته باشید که هر دو این سرویس ها از به روز ترین تجهیزات ممکن استفاده کرده و همواره به دنبال ارتقا زیر ساخت های خود هستند. البته که پرفکت مانی برای انجام یک سری فعالیت های خاص همچون ثبت تراکنش و تبدیل ارز سرعت بالایی دارد ولی، سرعت پی پال هم خیلی پایین نیست. می توان گفت که سرعت این دو ابزار تقریبا یکسان می باشد.

مقایسه در شارژ کردن حساب

در نهایت، آخرین مسئله مربوط به شارژ کردن حساب است. برای شارژ کردن پی پال شما باید هزینه کارمزد زیادی را پرداخت کنید و ریسک بلاک شدن دارایی های خود را تحمل نمایید. در حالی که پرفکت مانی به صورت تضمینی همه خدماتش را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. شما می توانید از نمایندگی های ایرانی بدون کارمزد سنگین برای شارژ حساب پرفکت مانی استفاده نمایید.سیف اکسچنج 24 خدمات خرید , فروش و شارژ حساب پرفکت مانی را بدون کارمزد و در سریع ترین زمان انجام میدهد , شما می توانید برای انجام این عملیات ها به مقاله خرید ووچر پرفکت مانی مراجعه نمایید.


مزایا و معایب استفاده از پی پال


پی پال

دیگر مسئله ای که برای پاسخ به سوال پی پال بهتر است یا پرفکت مانی شما باید به آن توجه داشته باشید، مزایا و معایب استفاده از هر کدام از این سرویس ها می باشد. پی پال امنیت زیادی دارد و برای کاربران دائمی خود تخفیف های متنوعی را نیز در نظر می گیرد. تراکنش های این سرویس ثبت شده بوده و شما می توانید بدون کارمزد نسبت به انتقال وجه اقدام نمایید. البته که پی پال معایب خاصی هم دارند. احتمال مسدود شدن حساب بدون هشدار و تحریم کاربران ایرانی از جمله مهم ترین معایب این سرویس به حساب می آیند.


مزایا و معایب استفاده از پرفکت مانی


پرفکت مانی

البته که پرفکت مانی هم بی عیب و نقص نیست. این سرویس اجازه اصلاح مبادلات را نداشته و در صورتی که شما رمز عبور خود را فراموش کنید، باید هزینه زیادی را برای بازیابی آن پرداخت نمایید. از جمله مزایای این سرویس هم می توان به عدم توجه به تحریم های بین المللی و پشتیبانی از فارسی زبانان اشاره کرد. پرفکت مانی با ارز دیجیتال هم رابطه خوبی داشته و شما می توانید آن را برای خرید یا نگهداری ارز های دیجیتال مورد استفاده قرار دهید. این سرویس برای ذخیره الکترونیکی پول به کار می رود. با استفاده از آن شما می توانید به صورت ماهیانه سود مطلوبی ا نیز دریافت نمایید. جدا از این مسئله، دریافت وام یا اعطای آن با استفاده از این سرویس خیلی راحت می باشد. همه این موارد باعث شده اند تا پرفکت مانی محبوبیت زیادی کسب کند.برای آموزش بیشتر با ووچر پرفکت مانی به مقاله آموزش پرفکت مانی مراجعه کنید.


آیا پرفکت مانی جایگزین مناسبی برای پی پال است؟


در نهایت، بیایید تا به سوال پی پال بهتر است یا پرفکت مانی به صورت مستقیم پاسخ دهیم. مسلما هر دو این سرویس ها مزایا و معایب زیادی را در خود جای داده اند ولی در این بازه زمانی، پرفکت مانی می تواند یک جایگزین عالی برای پی پال به حساب بیاید. این سرویس هم سطح امنیتی مطلوبی دارد و هم می تواند به راحتی برای انجام پرداخت های بین المللی مورد استفاده قرار گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *