اموزش تبدیل پرفکت مانی به تتر

تبدیل پرفکت مانی به تتر یکی از دغدغه های معامله گران در بازار جهانی است که سیف اکسچنج 24  این مشکل را با ارائه بهترین نرخ برای تبدیل، حل کرده است. 

سایت پرفکت مانی یک سیستم ارائه دهنده خدمات پرداخت مالی است که ارز های خاصی را پشتیبانی می کند. کاربران این سایت می توانند چندین ارز را به صورت همزمان در حساب های خود در سایت پرفکت مانی نگه دارند. پرفکت مانی از ابتدای ظهور تلاش کرده است تا سهم بیشتری از بازار انتقال مالی را به خود اختصاص دهد و در عین داشتن راهی دشوار، موفقیت های خوبی را کسب کرده است.

پرفکت مانی با پشتیبانی و پذیرش ارزهایی مانند تتر که یک استیبل کوین است، تلاش کرده تا در این بازار رقابتی، جایگاهی برای خود به دست آورد. آنچه در این مقاله قصد به توضیح آن داریم، آموزش تبدیل پرفکت مانی به Tether و برعکس است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا گام به گام این آموزش را یاد بگیرید.

تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر

تبدیل پرفکت مانی به Usdt (تتر) چه مزایایی دارد؟


قبل از آموزش لازم است تا توضیحی جزئی در مورد مزایای تبدیل پرفکت مانی به Tether (تتر) و برعکس بدهیم. اولین مورد اینکه در سیستم پرفکت مانی انتقال پول بین کاربران به صورت لحظه ای انجام می شود و همچنین جهت نقد کردن دلار پرفکت مانی در ایران صرافی های بسیاری وجود دارند( برای نقد کردن دلار پرفکت مانی با بهترین نرخ به مقاله ”  نقد کردن پرفکت مانی “ مراجعه کنید).

دومین مورد اینکه محدودیت و سقفی برای برداشت و یا واریز پول وجود ندارد. سومین مزیت تبدیل پرفکت مانی به Usdt این است که انتقال پول در پرفکت مانی شامل مالیات نمی شود و تنها کارمزد پرفکت مانی کسر میگردد که به میزان 0.5 درصد برای کاربران وریفای شده می باشد. چهارمین و آخرین مزیت هم امکان دسترسی به تمام امکانت پرفکت مانی حتی در صورت عدم احراز هویت است.

شما می توانید پس از ثبت نام کوتاه و آسان در سایت پرفکت مانی اقدام به نقل و انتقال مالی از طریق این پلتفرم نمایید و نیازی به احراز هویت نخواهید داشت. اما کارمزد پرفکت مانی در صورت احراز هویت و یا عدم احراز هویت متفاوت است. در ابتدای ثبت نام و بدون احراز هویت در سایت پرفکت مانی، کارمزد انتقال به ازای هر معامله 1.99 درصد است اما اگر اقدام به احراز هویت در سایت پرفکت مانی نمایید، این کارمزد به 0.5 درصد کاهش می یابد. بنابراین برای کسانی که به صورت متناوب با سایت پرفکت مانی نقل و انتقالات مالی خود را انجام می دهند، انجام فرآیند احراز هویت و کاهش کارمزد به 0.5 درصد بسیار مفید خواهد بود.

تبدیل پرفکت مانی به tether

چرا به تبدیل پرفکت مانی به Tether نیاز داریم؟


همانگونه که بیان کردیم، سایت های بسیاری در ایران وجود دارند که پرفکت مانی را به تتر تبدیل میکنند و یا برعکس را انجام می دهند. متاسفانه بسیاری از صرافی های اینترنتی این تبدیل ارز را با کارمزد های بسیار بالا انجام می دهند و از نظر اقتصادی این عمل برای کاربران و معامله گران به صرفه نیست.

یکی از محدود سایت هایی که تبدیل پرفکت مانی به Tether را با بهترین نرخ به کاربران خود ارائه می دهد، سایت سیف اکسچنج 24 است. در بین تمامی صرافی های اینترنتی، این سایت بهترین نرخ و کمترین کارمزد را برای تبدیل دریافت می کند.

به منظور استفاده از خدمات کاربری سایت سیف اکسچنج 24 شما ابتدا لازم است تا در این سایت ثبت نام کنید. ثبت نام در این سایت بسیار آسان و سریع است و در کمتر از 3 دقیقه این فرآیند به پایان خواهد رسید. 

در مرحله اول ثبت نام در سایت سیف اکسچنج 24 شما باید اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید. در مرحله بعد کدی به شماره موبایل شما ارسال می گردد که با وارد کردن آن کد به مرحله بعد راه پیدا می کنید. در مرحله بعد شما لازم است تا به منظور احراز هویت عکسی سلفی طبق آموزش در سایت آپلود نمایید و همچنین اطلاعات کارت بانکی خود جهت واریز وجه را ثبت کنید. پس از ورود اطلاعاتی فوق، تمامی خدمات سایت سیف اکسچنج 24 در دسترس شما است. 


آموزش گام به گام تبدیل تتر به پرفکت مانی در سیف اکسچنج 24


پس از ثبت نام در سایت سیف اکسچنج 24 ، نوبت به مرحله تبدیل پرفکت مانی به تتر می رسد.  شما می توانید از بخش پرفکت مانی در سایت اقدام به ” خرید ووچر پرفکت مانی “ و یا اقدام به تبدیل پرفکت مانی به USDT نمایید. پس از ورود به بخش پرفکت مانی بر روی دلار پرفکت مانی کلیک نمایید. 

در مرحله بعد باید میزان دلار پرفکت مانی که می خواهید به تتر تبدیل کنید را وارد نمایید. پس از وارد کردن میزان دلار، باید به سایت پرفکت مانی مراجعه کرده و همان میزان را به آدرس کیف پول پرفکت مانیِ سیف اکسچنج 24 واریز نمایید. پس از تایید واریز، از طریق سایت سیف اکسچنج 24، ارز تتر به کیف پول مورد نظر شما در همان لحظه واریز خواهد شد.

تبدیل پرفکت مانی به تتر

حال اگر بخواهید که تتر را پرفکت مانی تبدیل کنید، باید مراحل فوق را برعکس انجام دهید. بدین معنی که پس از ورود به بخش پرفکت مانی باید ارز تتر را انتخاب نمایید و در مرحله بعد میزان تتر انتقالی را مشخص کنید. سپس باید به کیف پول خود مراجعه و همان میزان ثبت شده در سایت را به کیف پول تتر سیف اکسچنج 24 واریز نمایید. پس از تایید واریز شما، در همان لحظه دلار پرفکت مانی به حساب پرفکت مانی شما واریز خواهد شد. 

سخن پایانی

تبدیل پرفکت مانی به Usdt یا تتر تنها بخشی از خدمات سیف اکسچنج 24 است. این سایت تبادلات مالی شما را با اکثر سیستم های نقل و انتقال مالی معروف مانند پی پال و وب مانی انجام میدهد و در زمینه ارز های دیجیتال نیز فعالیت دارد. همچنین در صورت نیاز به کیف پول اختصاصی ایمن، می توانید اقدام به تهیه آن از سیف اکسچنج 24 نمایید.

یکی دیگر بخش های برجسته سایت سیف اکسچنج 24، آموزش در زمینه معاملات ارز های مختلف است. شما با ورود به قسمت آموزش این سایت، راه های مطمئن کسب درآمد را یاد خواهید گرفت.

تبدیل پرفکت مانی به تتر در سیف اکسچنج 24

امروزه یکی از بهترین سیستم های نقل و انتقال مالی، پرفکت مانی است. سایت پرفکت مانی در سال های اخیر با پذیرش ارز های متفاوت، تلاش کرده است تا در بازار رقابتی جایگاهی برای خود به دست آورد. یکی از دغدغه های معامله گران ایرانی تبدیل پرفکت مانی به تتر است. سیف اکسچنج 24 این مشکل را حل کرده است. شما با استفاده از این سایت نه تنها می توانید پرفکت مانی خود را به تتر تبدیل کنید، بلکه قادر به واریز و برداشت کردن پول در بسیاری از سیستم های نقل و انتقال مالی در سراسر جهان خواهید بود. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *