تفاوت پرفکت مانی و ووچر

تفاوت پرفکت مانی و ووچر در دنیای کریپتو کارنسی، ما را بر آن داشت تا برای شما، به معرفی پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی بپردازیم. دنیای معاملات ارزی در گذشته، رونقی به اندازه‌ی امروز نداشت. معاملات ارزی با چند ارز مرجع مانند دلار و پوند انجام می‌شد. اما با گذشت زمان و به وجود آمدن اینترنت و دنیای ارزهای دیجیتال، این معاملات هم، رنگ و بویی تازه به خود گرفتند. بر همین اساس، تصمیم داریم تا نکات مهمی را در این مورد، برای شما، عنوان کنیم. پس با ما همراه باشید.


تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی


تفاوت پرفکت مانی و ووچر، در کارمزد است. در پرداخت با ووچر پرفکت مانی، باید مبلغی تحت عنوان کارمزد پرداخت شود که از اعتبار کارت، کسر می‌شود. اما با پرداخت پرفکت مانی، این اتفاق نمی‌افتد و کارمزدی پرداخت نمی‌شود. اما این، تمام تفاوت بین این دو نیست. ما در اینجا به بیان فرق پرفکت مانی و ووچر در ابعاد مختلف می‌پردازیم:

پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی

1.نحوه شارژ و نقد کردن:

برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی، می‌توان از طریق حواله بانکی، سپرده ارزی الکترونیک و پرداخت الکترونیکی یا از طریق قبض‌های الکترونیکی و انتقال از حساب پرفکت مانی دیگر استفاده کرد.

 اما در شارژ کردن ووچر پرفکت مانی، می‌توان مبلغ دلخواه را انتخاب کرد و از شرکت‌های واسطه، آن را خریداری کرد.

2.سرعت انتقال و کارمزد:

فرق پرفکت مانی و ووچر در اصل، میزان کارمزد پرداختی در معاملات با آن‌هاست. برای پرداخت‌های بین المللی از طریق پرفکت مانی، کارمزدی دریافت نمی‌شود اما در پرداخت با ووچر پرفکت باید کارمزد پرداخت شود. سرعت انتقال در هر دو تقریبا یکی است و تفاوت خاصی در آن وجود ندارد.

3.امنیت حساب:

فرق پرفکت مانی و ووچر از نظر امنیت، آنچنان زیاد نیست که نگران شوید اما، باید گفت که اگر مبلغ موجود در ووچر سرقت شود، به همان مبلغ از حساب برداشت می‌شود و اتفاقی برای حساب نمی‌افتد.

4.محبوبیت و اعتبار:

محبوبیت پرفکت مانی و ووچر در دنیا، بسیار زیاد است اما بین این دو، محبوبیت ووچر پرفکت مانی کمی بیشتر است زیرا امنیت آن بالاتر است.

5.پشتیبانی از کیف پول‌های متنوع:

فرق پرفکت مانی و ووچر، به لحاظ پشتیبانی از کیف پول‌های متنوع، زیاد ملموس نیست. پرفکت مانی، کمی بهتر است و در بسیاری از صرافی‌های بین المللی معروف، می‌توانید آن را ذخیره کنید.


پرفکت مانی بخرم یا ووچر پرفکت مانی؟


با توجه به تمام مطالبی که در مورد فرق و تفاوت پرفکت مانی و ووچر گفته شد، اکنون باید دید که خرید کدام یک بهتر و با صرفه‌تر است. بسیاری از معامله‌گران و تریدرهای بازار ارز دیجیتال، در پی ساده‌ترین و بهترین روش برای مبادله ارز هستند. این افراد، معمولا وقت اضافی برای سبک و سنگین کردن یک روش ندارند. بنابراین به سرغ بهترین راه می‌روند.

تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی

فرق پرفکت مانی و ووچر، سبب می‌شود که برای معاملات، دو انتخاب پیش رو باشد. برای پرداخت و دریافت‌های بین المللی می‌توان از هر دو استفاده کرد. اما در صورتی که برای شما، مسئله‌ی امنیت مطرح باشد، صد البته که خرید ووچر پرفکت مانی ، بهتر و امن‌تر خواهد بود. اما در صورتی که مسئله‌ی امنیت در جایگاه بعدی قرار دارد، بهتر است پرفکت مانی خریداری کنید. زیرا در این صورت، کارمزد خاصی را هم پرداخت نمی‌کنید.

حالا که تفاوت این دو را با هم متوجه شدید، بد نیست پیش از خرید، پرفکت مانی و ووچر را کمی بیشتر بشناسید. در ادامه به این موضوع، پرداخته‌ایم.


تعریف پرفکت مانی و ووچر


فرق پرفکت مانی و ووچر به حدی است که برخی ترجیح می‌دهند از ووچر استفاده کنند و برخی نیز در نقطه مقابل قرار گرفته و از پرفکت مانی استفاده می‌کنند. بهتر است برای درک فرق پرفکت مانی و ووچر، این دو را بهتر بشناسیم:

در تعریف پرفکت مانی باید گفت که پرفکت مانی نوعی سیستم دریافت و پرداخت در بستر اینترنت و آنلاین است. از این طریق می‌توان انواع ارزها را پرداخت یا دریافت کرد. حتی امکان تبدیل این ارزها به ارز دیجیتال نیز، وجود دارد. برعکس این اتفاق هم صادق است. یعنی از طریق این سیستم می‌توان رمز ارزها را به ارز تبدیل کرد و آن را برداشت یا پرداخت کرد.

این سیستم توسط شرکتی به همین نام، برای دادو ستد های بین المللی به شکل اینترنتی، ایجاد شده است. (Perfect Money Finance Crop )

استفاده از این سیستم، مزایای خاصی برای دو طرف معاملات دارد. سرعت و امنیت بالا، اعتبار و محبوبیت این روش و خیلی از عوامل دیگر، از جمله مزایای آن هستند که امروز مورد بحث و بررسی ما قرار می‌گیرد.

برای تعریف ووچر پرفکت مانی باید گفت که ووچر پرفکت مانی، یک کارت اعتباری یا یک کوپن دیجیتال و الکترونیکی است که می‌توان با داشتن آن، پرداخت‌های بین المللی را به راحتی انجام داد.

فرق پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی، در چند بعد، کاملا مشخص و واضح است. کافیست هر دو را خوب بشناسید تا بتوانید با توجه به معامله‌ی خود، بهترین را انتخاب کنید.


فرق پرفکت مانی و ووچر و تاثیر آن در آینده‌ی معاملات ارزی


فرق پرفکت مانی و ووچر، مسئله‌ای است که شاید ذهن بسیاری از معامله‌گران را به خود مشغول کند. در گذشته، معاملات به شکل نقد یا اعتباری انجام می‌شد اما امروزه معاملات نقدی، در بستر ارزهای دیجیتال و استفاده از پرفکت مانی و ووچر انجام می‌شود. دیر نیست زمانی که خرید و فروش هر چیزی در دنیا، با ارزهای دیجیتال انجام شود.

فرق پرفکت مانی و ووچر، به تعریف هر کدام از این دو بستگی دارد. باید گفت افرادی که دارای حساب پرفکت مانی هستند، می‌توانند دریافت و پرداخت‌های خود را با حساب خود انجام دهند. اما علاوه بر این، می‌توانند درخواست ووچر پرفکت مانی کنند و یک کارت به مبلغ مشخصی صادر کنند تا بتوانند پرداخت‌های خود را انجام دهند. این روش، مزایای خاص خود را دارد و امنیت آن، کمی بالاتر است.

کلام آخر

خرید آنلاین ووچر پرفکت مانی ، یکی از بهترین راه‌های دریافت ووچر برای دادو ستد های بین المللی در زمینه ارزی است. گذشته از فرق پرفکت مانی و ووچر، برای اشخاصی که در ایران زندگی می‌کنند، بهترین راه خرید ووچر و پرفکت مانی، داشتن حساب و اکانت کاربری در صرافی‌های اینترنتی است. اکثر صرافی‌ها از پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی، پشتیبانی می‌کنند. شما می‌توانید برای داشتن حساب پرفکت مانی یا خرید کارت‌های اعتباری ووچر، به سیف اکسچنج 24 مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *