مشکلات پرفکت مانی

در این مقاله قرار است با مشکلات پرفکت مانی و نحوه بر طرف کردن آن ها آشنا شوید , پرفکت مانی یک سیستم پرداخت سریع و امن است , اما مثل دیگر ارز های دیجیتال دارای مشکلاتی هست که ما باید آن ها را بشناسیم و جلوگیری کنیم. اگر از پرفکت مانی استفاده میکنید این مقاله مناسب شما است.


مهم ترین مشکلات پرفکت مانی


پرفکت مانی دارای دو مشکل مهم است :

  1. تحریم
  2. فیلتر

شاید برای شما سوال باشد که آیا ایران توسط پرفکت مانی تحریم شده است ؟ آیا سایت پرفکت مانی فیلتر است ؟ برای از بین رفتن این خطرات چه اقداماتی انجام دهم.

در ادامه مقاله به بیان این مشکلات میپردازیم و راهکار هایی برای مقابله با خطر تحریم و فیلتر پرفکت مانی با شما در میان میگذاریم.


ایا پرفکت مانی ایران را تحریم کرده است؟


خیر, ایران توسط شرکت پرفکت مانی تحریم نشده است. کشورما توسط امریکا تحریم شده است اما چون پرفکت مانی در پاناما تاسیس شده از قوانین پولی امریکا پیروی نمیکند.

درست است که این شرکت در پاناما فعالیت میکند اما ممکن است که کشور امریکا فشارهای بیشتری به این شرکت بیاورد تا کشور های تحریم شده را از خدمات پرفکت مانی محروم کند و روی آن تاثیر بگذارد تا ایران را تحریم کنند, بنابراین در آینده هیچ چیز قطعی نیست.

در حال حاضر کشور ما تحریم نیست , وبسایت پرفکت مانی زبان فارسی را در تمام صفحات سایت خود پوشش داده است و به کاربران فارسی زبان بهترین خدمات را ارایه میدهد. تا کاربران فارسی زبان به راحتی از امکانات و خدمات وبسایت پرفکت مانی استفاده لازم را ببرند.


نحوه استفاده از پرفکت مانی در ایران


پرفکت مانی تحریم

کاربران ایرانی یا هر کشور دیگری باید تمام مراحل احراز هویت سایت پرفکت مانی که بسیار ساده است را انجام دهند تا از خدمات آن استفاده کنند.

احراز هویت به منظور جلوگیری از دزدی,سرقت,کلاهبرداری و پولشویی انجام میشود, تا کاربران پرفکت مانی با این مشکلات مواجه نشوند.

سایت های زیادی در ایران هستند که از خدمات پرفکت مانی استفاده میکنند ,  شما میتوانید به راحتی از این پول دیجیتال در ایران و سایر نقاط جهان با خیالی آسوده استفاده کنید.


آیا سایت پرفکت مانی فیلتر است؟


پرفکت مانی فیلتر است؟

شاید برای شما سوال باشد چرا سایت پرفکت مانی باز نمیشه یا آیا پرفکت مانی فیتلر شده , جواب این سوال این است که سایت پرفکت مانی فیلتر شده است,اگر بخواهید وارد سایت شوید فیلترینگ به شما اجازه ورود نمیدهد, برای اینکار نیاز به فیلتر شکن یا تغییر ای پی دارید.همانطور که گفتیم ایران توسط پرفکت مانی تحریم نیست و نگران این موضوع نباشید.


خرید و فروش پرفکت مانی در کمترین زمان :


برای خرید و فروش پرفکت مانی میتوانید به سادگی با عضویت در سایت سیف اکسچنج 24 و یا مراجعه به مقاله ” خرید و فروش پرفکت مانی “ در کمتر از 30 دقیقه مراحل احرازهویت را انجام دهید و همچنین می توانید در صورت آشنایی با سایت و طی نکردن مراحل احراز هویت با ایجاد حساب کاربری به مقاله ” خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام “  مراجعه کنید.

شما به راحتی میتوانید پرفکت مانی خود را در سیف اکسچنج 24 به کیف پول خود با امنیت , سرعت و کارمزد بسیار کم منتقل کنید.

سخن پایانی

در این مقاله متوجه شدید سایت پرفکت مانی فیلتر است , برای دور زدن سیستم فیلترینگ نیاز به فیلتر شکن یا تغییر ای پی داریم.شرکت پرفکت مانی که در پاناما واقع شده است,هیچ گونه تحریمی برای ایرانیان تا به این لحظه قرار نداده است و کاربران ایرانی به راحتی میتوانند از امکانات آن استفاده کنند, اما ممکن است با شدید تر شدن فشار تحریم امریکا با خطر تحریم پرفکت مانی مواجه شویم.

1 دیدگاه

  • کلا هرجا هم تحریم نباشیم مسئولین خدمتگزار زحمت کشیده فیلترمون می کنن! واقعا که بدبختیم!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *