سیف اکسچنج ۲۴

هک پرفکت مانی | 3 راه مقابله با (فیشینگ) حساب – سیف اکسچنج 24

ما در این اموزش قصد داریم امنیت حساب کیف پول پرفکت مانی شما را افزایش دهیم و به موارد ضروری جلوگیری از فیشینگ کیف پول پرفکت مانی اشاره کنیم . باتوجه به اینکه برای خرید و فروش پرفکت مانی نیاز به محیطی امن دارید , دانستن این موارد برای شما ضروری می باشد. لطفا قبل از اینکه حساب شما هک شود و دارایی خود را از دست بدهید به این توصیه ها توجه کنید , اگر مورد هک قرار بگیرید بازگرداندن دارایی های شما بسیار سخت است.  در ادامه با فعالسازی موارد امنیتی زیر احتمال هک حساب خود را به صفر برسانید.


آیا توجه به مسئله هک پرفکت مانی ضرورت دارد؟


توجه به این مسئله بسیار مهم است , شما با فعال سازی نرم افزار های امنیتی به سادگی میتوانید از حساب خود محافظت کنید و دچار دردسر و از دست رفتن پرفکت مانی های خود نشوید. امنیت حساب فقط در کمتر از 5 دقیقه انجام میشود وهیچ هزینه ای برای شما ندارد. با فعال سازی نرم افزار ها و عمل کردن به نکات زیر با خیالی آسوده به انجام معاملات پرفکت مانی بپردازید , قبل از توضیح نرم افزار های امنیتی نیاز است شما کمی با پرفکت مانی آشنا شوید ,لطفا این مقاله را با دقت و تا آخر بخوانید.


پرفکت مانی چیست؟


پرفکت مانی یک نوع سیستم پرداخت دیجیتال در سراسر جهان  است ,  با توجه به تحریم ایران توسط پی پال و مستر کارد مورد استفاده و توجه  کاربران ایرانی است. شرکت خدمات دهنده این سرویس در پاناما قرار دارد , این شرکت امکان پرداخت پول در سراسر جهان با ارز های مختلف را برای شما فراهم کرده است. پرفکت مانی توسط بسیاری از سایت های خدمات و اموزش انلاین مورد استفاده است و به راحتی میتوانید از امکانات آن ها با استفاده از این ارز دیجتال استفاده کنید. برای استفاده ووچر پرفکت مانی و تبدیل پول ریالی خود به سایر ارز های دیجیتال  فقط نیازمند به ایجاد یک حساب رایگان دارید , که اموزش ساخت این حساب در مقاله ” افتتاح حساب پرفکت مانی ” به طور کامل توضیح داده شده است. پرفکت مانی دارای امنیت بسیار بالایی است اما برای کمتر کردن ریسک شما در این مقاله به طور کامل به افزایش امنیت حساب شما و جلوگیری از هک شدن حسابتان پرداخته ایم برای حفظ دارایی و امنیت کیف پول خود این مقاله را تا پایان با ما همراه باشید.


3 نرم افزار امنیتی پرفکت مانی


پرفکت مانی برای جلوگیری از هک و خالی شدن حساب شما ابزار های امنیتی زیادی را برای استفاده شما کاربران عزیز معرفی کرده است که تا حد زیادی حفره های امنیتی این سیستم پولی را پوشش میدهد, متخصصان سایت سیف اکسچنج 24 با بررسی کامل این موارد راه های هک شدن حساب شما را بررسی کرده اند , ما در ادامه به توضیح این ابزار ها می پردازیم:

نرم افزار های امنیتی پرفکت مانی

1.امنیت شناسه IP

با فعال سازی امنیت شناسه IP میتوانید تمام ای پی هایی که غیر از شما وارد  سیستم می شوند را میتوانید مسدود کنید با اینکار حساب کاربری شما ای پی های ناشناس را غیر مجاز تلقی میکند و اگر کسی بخواهد با دستگاه جدیدی وارد حساب کابری شما شود از آن شخص میخواهد که کد تایید فرستاده شده به ایمیلتان را وارد کند. در این روش تنها راه دسترسی به حساب شما توسط هکر ها , دسترسی به ایمیلتان است. بنابراین هک کننده حساب شما نیاز به دانستن ایمیل و رمز ورود دارد.

2.امنیت Login PIN

مطمئن ترین روش بالا بردن امنیت حساب شما استفاده از این راه می باشد ,برای ورود به حساب هر بار از طریق ایمیل رمز جدیدی برای شما می سازد و به ایمیلتان ارسال میکند ,درست مانند رمز دوم در بانک ها عمل میکند,  این روش تا حد زیادی به امنیت حساب شما کمک میکند . تنها راه سو استفاده از این روش داشتن ایمیل و رمز ورود ایمیلتان است , که باز هم با داشتن این موارد هک حساب شما بسیار سخت است . این روش رایگان نبوده وبه ازای هر پیامک نیاز به پرداخت 0.1 دلار می باشد. این روش مناسب کاربرانی است , که رقم های نسبتا بالایی در کیف پول خود ذخیره میکنند و به کاربران معمولی توصیه نمی شود.

3.استفاده از CodeCard

کد کارت نسبت به روش های بالا امنیت نسبتا بالاتری دارد و عملا هک آن غیر قابل انجام است.با فعال کردن Code card تصویری گرافیکی به شما نمایش داده می شود, که شامل 30 کد بوده و به ایمیلتان ارسال می شود , هر بار که بخواهید با حساب خود تراکنشی انجام دهید , نیاز دارید یکی از کد ها را وارد کنید. این کد ها به مدت 24 ساعت تولید می شود. بهتر است برای افرایش امنیت حساب خود کد های ارسال شده را در ایمیل خود ذخیره نکنید, آنرا یاد داشت کنید یا یک نسخه از آن پرینت بگیرید.با استفاده از این ابزار حتی اگر هکر ها به حساب شما دسترسی داشته باشند , برای انتقال موجودی و دارایی های خود از کیف پول شما , نیاز به  code card دارند و بدون کد کارت نمی توانند به پول های حساب شما دسترسی پیدا کنند و آنرا برداشت کنند.


5 روش ایمن سازی حساب پرفکت مانی


در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی چند روش هک حساب متداول بپردازیم و راه های جلوگیری از آن و به ارتقا سطح ایمنی حساب شما کمک کنیم و بهترین راه ها ونکات اقزایش امنیت کیف پول  را به شما پیشنهاد کنیم .

فیشینگ پرفکت مانی

1.صفحات جعلی

هکر ها در اغلب موارد با روش ساخت صفحه جعلی اقدام به هک حساب شما میکنند, این صفحات بسیار شبیه سایت اصلی است تنها تفاوت آن با صفحه اصلی آدرس اینترنتی یا همان URL است. شما با وارد کردن اطلاعات ورود خود و لاگین کردن حساب کاربریتان در اصل این اطلاعات مهم را برای هکر ها ارسال میکنید , این کار موجب از دست دادن دارایی هایتان میشوید , برای جلوگیری از هک حسابتان به این روش قبل از وارد کردن اطلاعات نشان اینترنتی صفحه ای که در آن حضور دارید را با سایت اصلی پرفکت مانی چک کنید.

2.ایمیل‌های فیشینگ

مراقب ارسال ایمیل از طریق افراد ناشناس باشید و سریعا روی لینک کلیک نکنید , ابتدا ایمیل را به خوبی بررسی کنید , سپس در صورتی که از درست بودن ایمیل اطمینان حاصل کردید شدید روی آن کلیک نمایید. روی لینک های ارسالی در ایمیلتان کلیک نکنید و اطلاعات مهم خود را در این لینک ها وارد نکنید. اغلب ایمیل های فیشینگ با موضوعات جذاب ( سود دلاری , جایزه , پاداش و …) مواردی که باعث طمع افراد میشود هستند, پرفکت مانی هیچوقت ایمیلی با این موضوعات برای شما ارسال نمیکند. هیچوقت از طریق ایمیل به سایت پرفکت مانی ورود نکنید , سایت های پرداخت هرگز از طریق ایمیل برای شما درخواست ورود و لاگین کردن به سایت را نمیدهند , در صورت ارسال چنین لینک هایی به جعلی بودن آن شک کنید.

3.امنیت کامپیوتر و نرم افزار های آن

دی وی دی ویندوز را فروشگاه ها و سایت های  نامعتبر تهیه نکنید , با بروزرسانی ویندوز و آنتی ویروس های خود خطر هک را کاهش دهید . نرم افزار های نامعتبر را در دستگاه خود استفاده نکنید , اگر از این نرم افزار ها استفاده کنید به هکران کمک زیادی کرده اید.اغلب هکر ها از نرم افزار های key logger استفاده میکنند و با تغییر دادن بخشی از کد برنامه اقدام به هک حساب شما میکنند.

4.خروج از حساب کاربری

اگر کارتان با کیف پول پرفکت مانی خود تمام شد , حتما از حساب پرفکت مانی خود خارج شوید و دکمه Log out  را فشار دهید, حتما مطمین شوید که از حساب خود خارج شده اید. در اکثر مواقع با بستن پنجره صفحه اینترنتی این اتفاق انجام نمیشود و باید روی گزینه خروج از حساب کلیک کرده و در پایان چک کنید تا از این عمل اطمینان حاصل کنید. اگر از دستگاه های دیگران یا کافی نت برای وصل شدن به کیف پول خود استفاده کردید,علاوه بر خروج از حساب کاربری از سیو نشدن اطلاعات خود مطمین شوید.

5.نرم افزار هک پرفکت مانی

احتمالا شما ها اسم برخی از نرم افزار های هک پرفکت مانی (مثل : Perect Money Adder ، PM Stealer  و  …  ) شنیده اید. بعضی از سایت ها روش های هک با این نرم افزار ها را به شما نشان میدهند و شما را وسوسه میکنند که از آن ها برای هک حساب دیگران استفاده کنید ,اما با استفاده از این نرم افزار ها حساب خود را با خطر زیاد هک مواجه میکنید. بنابراین هرگز گول این افراد را نخورید و دارایی های خود را در معرض خطر قرار ندهید.


نکات مهم برای حفاظت از هک ووچر پرفکت مانی


پرفکت مانی امنیت بسیار بالایی دارد اما چون از قوانین پیروی نمیکند, ساخت حساب و همچنین خرید و فروش آن نیاز به احراز هویت ندارد , خطر هک همیشه حساب شما را تهدید میکند با انجام توصیه هایی که در بالا ذکر کردیم , کیف پول خود را از این گونه سو استفاده ها ایمن کنید. موارد زیادی از کد های تقلبی توسط کاربران سایت های نامعتبر گزارش شده است که متاسفانه نتوانسته اند دارایی خود را پس بگیرند از خرید این کد ها در سایت های نامعتبر خودداری نمایید. یکی از راه های فهمیدن معتبر یا نا معتبر این سایت ها قسمت رضایت مشتری است.

برای خرید و فروش پرفکت مانی و همچنین نقد کردن ووچر خود با امنیت بالا از سایت ما , روی لینک های زیر کلیک نمایید.

سخن آخر

مواردی که در بالا اشاره کردیم در اکثر سیستم های پرداخت آنلاین وجود دارد , شما با فعال کردن آن ها امنیت حساب خود را افزایش میدهید. کیف پول پرفکت مانی از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و همان طور که در بالا اشاره کردیم. نرم افزار های بسیاری برای حفظ امنیت حساب دارد. شما هم با رعایت این نکات ساده میتوانید امنیت تراکنش ها و جابه جایی های خود را افزایش دهید و به راحتی در فضای بین المللی به مبادله بپردازید. بنظر شما موثر ترین راه برای افزایش امنیت کدام یک از موارد بالا است , لطفا نظرات و سوالات خود را با ما به اشتراک بگذارید, با سپاس فراوان.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا