خرید ووچر بدون احراز هویت

در اکثر صرافی ها احراز هویت به منظور جلوگیری از پولشویی ، سرقت و همچنین تخلفات مالی الزامی میباشد، ما نیز از این قانون پیروی میکنیم.

احراز هویت کمی زمانبر است , به همین دلیل برخی سایت ها فرایند خرید ووچر را بدون احراز هویت انجام میدهند,همچنین صرافی های آنلاین برای  آشنایی کاربران با خدمات سایتشان , سقف خرید و فروش برای کاربرانی که احراز هویت خود را به طور کامل انجام نداده اند قرار میدهند.


خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت


خرید ووچر پرفکت مانی بدون نیاز به احراز هویت به منظور آشنایی شما با سایت سیف اکسچنج ۲۴ انجام شده است.

سیف اکسچنج ۲۴ امکان انجام معاملات خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت برای کاربران خود را مهیا کرده است , اما برای جلوگیری از برخی از افراد سودجو این خدمات دارای محدودیت هایی نیز میباشد که در ادامه به شما توضیح میدهیم.

سایت ما نیز برای آشنایی شما با محیط سایت , خرید یا شارژ پرفکت مانی بدون احراز هویت تا سقف صد هزار تومان امکان پذیر کرده است.

برای استفاده از خدمات ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت در سایت ما نیاز است , وارد لینک زیر شوید و فقط با وارد کردن نام , نام خانوادگی و ادرس ایمیل فرایند خرید و فروش بدون احراز هویت خود را با سقف تراکنش شروع کنید.


فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت


فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت در صرافی سیف اکسچنج 24 تا سقف 500 هزار تومان امکان پذیر است . برداشت از حساب در سیف اکسچنج 24 به صورت ریالی و هم به صورت ارز دیجیتال با کارمزد کم و در کمترین زمان  انجام میشود. شما میتوانید بعد از فروش در سایت ریال خود را به کارت بانکی  یا ارز دیجیتالتان را به کیف پول دیجیتالی خود انتقال دهید.


خرید ووچر بدون احراز هویت


خرید ووچر بدون احراز هویت هویت درست همانند خرید پرفکت مانی بدون احراز است. سقف انجام خرید بدون احراز در صرافی سیف اکسچنج 24 صد هزار تومان میباشد, که به علت جلوگیری از اقدامات مجرمانه از جمله پولشویی این سقف قرار داده  شده است. همچنین شما میتوانید اقدام به خرید کد ووچر بدون احراز هویت با همان سقف خرید ووچر بپردازید و از انجام معاملات با کارمزد کم و سرعت زیاد لذت ببرید. 


خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام


خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام در هیچ سایتی امکان پذیر نمیباشد. شما برای خرید ووچر یا سایر ارز های دیجیتال از صرافی سیف اکسچنج 24 نیاز به اطلاعات اولیه مثل ایمیل , نام کاربری و رمز ورود دارید. برای انجام مراحل ثبت نام روی لینک کلیک نمایید.


خرید و فروش ووچر پرفکت مانی با احراز هویت


خرید و فروش ووچر پرفکت مانی با احراز هویت برخلاف بدون احراز هویت آن هیچ گونه سقفی نه در خرید و نه در فروش ندارد. فرایند احراز هویت در سیف اکسچنج 24 بسیار ساده است و شما فقط نیاز به یکی از مدارک شناسایی ( شناسنامه, کارت ملی, گواهینامه ) دارید.برای خرید و فروش پرفکت مانی با احراز هویت روی دکمه زیر کلیک نمایید.

خلاصه مطالبخریدفروش
پرفکت مانی بدون احراز هویت100 هزار تومان500 هزار تومان
کد ووچر بدون احراز هویت100 هزار تومان500 هزار تومان
پرفکت مانی با احراز هویتسقف نداردسقف ندارد
کد ووچر بااحراز هویتسقف نداردسقف ندارد

تفاوت ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت و با احراز هویت


برخی افراد به دلیل عدم وجود قوانین سخت و همچنین واسطه بودن صرافی ها از احراز هویت و دادن اطلاعات خود به این سایت ها اجتناب میکنند و از خرید و فروش پرفکت مانی دست میکشند.

به همین خاطر صرافی سیف اکسچنج 24 برای اعتماد سازی و همچنین برای آشنایی کاربرانش تا سقف ۱۰۰ هزار تومان  اقدام به ارائه خدمات خرید و فروش ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام ( نگرفتن مدارک شناسایی ) تا سقف صد هزار تومن کرده است.

شارژ پرفکت مانی بدون احراز هویت

احراز هویت در پرفکت مانی اجباری است؟


خیر نیازی به انجام احراز هویت در سایت پرفکت مانی نیست و شما میتوانید بدون آن نیز از خدمات پرفکت مانی استفاده کنید. اکثر شرکت های مبادلات پولی به دلیل وجود قوانین سختگیرانه نیاز به احراز هویت دارند اما شرکت پرفکت مانی سیاست های خاص خود را دارد و برای جذب کاربران جدید از قوانین مخصوص خود پیروی میکند.

این شرکت برای انجام مبادلات و نگه داری پرفکت مانی با حجم های کم نیازی به احراز هویت ندارد، اگر شما هم حجم زیادی پرفکت مانی , معامله یا نگه داری نمیکنید و از فرایند احراز هویت خوشتان نمی اید ، میتوانید به راحتی از خدمات سایت پرفکت مانی بدون احراز هویت استفاده کنید.


کیف پول پرفکت مانی چیست ؟


کیف پول پرفکت مانی مانند سایر کیف پول ها که وظیفه ذخیره سازی دارایی ما را دارند , عمل میکند و پرفکت مانی و برخی از ارز های دیجیتال ( مانند بیت کوین ) را در محیطی امن نگه داری میکند.

این کیف علاوه بر ذخیره سازی و مبادله سایر ارز های دیجیتال به شما برای پاداش استفاده از این خدمات به مقدار پولی که ذخیره میکنید سود ماهیانه میدهد, همچنین این ارز دیجیتال محبوب از 23 زبان پشتیبانی میکند , که یکی از این زبان ها زبان شیرین فارسی است. برای آشنایی بیشتر با کیف پول پرفکت مانی و مزایا و معایب آن مقاله آموزش کیف پول پرفکت مانی را مطالعه کنید.

آیا نصب کیف پول پرفکت مانی اجباری است؟

خیر اجباری برای نصب آن نیست , شما میتوانید به راحتی از کیف پول های اختصاصی سایت ما برای انتقال و سایر خدمات این ارز استفاده کنید.لازم به ذکر است که صرافی ها محلی برای ذخیره سازی ارز ها نیستند و بهتر است ارز های دیجتیال خود را در کیف پول های دیجیتال خود نگه داری کنید .


ووچر پرفکت مانی چیست ؟


خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت جهانی مانند پی پال و مسترکارت است , متاسفانه کشور ما توسط این دو شرکت تحریم است وما نمیتوانیم ازخدمات ان ها با خیال راحت و بدون دور زدن تحریم ها استفاده کنیم.

همچنین زیر ساخت مناسبی برای ایجاد چنین سیستم های پرداخت انلاینی در کشور ما وجود ندارد, به همین جهت پرفکت مانی بدلیل نداشتن مشکلات تحریم , محبوبیت زیادی در بین ایرانیان و کشور های تحریم شده برای انجام معاملات بدست آورده است.

اگر علاقه مند هستید اطلاعات بیشتری راجب این ارز دیجیتال بدست اورید مقاله پرفکت مانی چیست  را بخوانید.

در سیف اکسچنج ۲۴ خرید و فروش به صورت احراز هویت نشده هم انجام میپذیرد اما برای استفاده ی کاربران از تمام امکانات سایت نیاز است تا احراز هویت کنید.


چگونه میتوانم کد ووچر تولید کنم؟


در ابتدا و قبل از خرید کد ووچر بدون احراز هویت  شما نیاز دارید کیف پول رایگان خود را بسازید , بعد از آن  کیف پول خود را  شارژ کنید , سپس شما مقدار کد ووچری خود را وارد میکنید و در آخر از حساب شما کارمزد کم میشود و کد ووچر شما تولید میشود. اگر نیاز دارید به صورت تصویری نحوه ی تولید کد ووچر را یاد بگیرید, مقاله ساخت ووچر پرفکت مانی را مطالعه فرمایید.  


چگونه از هک حساب خود جلوگیری کنم؟


هک حساب پرفکت مانی کار ساده ای نیست , شما باید اشتباهات متعددی مرتکب شوید تا حسابتان هک شود. اما برای محکم کاری , میتوانید از ابزار های امنیتی پشرفته ای که کیف پول پرفکت مانی برای کاربرانش تهیه کرده است , استفاده کنید و امنیت حساب خود را به صورت چشم گیری افزایش دهید. برای اینکار به مقاله جلوگیری از هک حساب پرفکت مانی مراجعه کنید.

سخن آخر


در این مقاله با خرید و فروش پرفکت مانی آشنا شدیم و همچنین فهمیدیم چه تقاوتی بین کاربران احراز هویت نشده و کسانی که مدارک خود را کامل کردن وجود دارد , شما میتوانید با کلیک روی عکس زیر فرایند خرید وفروش را بدون ثبت نام ( بدون فرستادن عکس مدارک ) شروع کنید.

خرید ووچر پرفتکت مانی بدون احراز هویت

2 دیدگاه

    • خیر , به علت قوانین پولی در ایران و همچنین جلوگیری از پول شویی و کلاهبرداری خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت دارای سقف میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.