نقد کردن پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت ارزی است که در سال 2007 میلادی راه اندازی شد , که از طریق آن انجام انواع پراخت های آنلاین امکان پذیر شده است. با استفاده از سیستم پرفکت مانی می توان بدون مشکل در سراسر دنیا عملیات و خدمات مربوط به دریافت و ارسال پول را انجام داد.

این سیستم مالی کاربردهای فراوان زیادی دارد؛ بنابراین نیاز به خرید و فروش پرفکت مانی برای بسیاری از افراد وجود دارد. سایت سیف اکسچنج 24 خدمات مربوط به نقد کردن پرفکت مانی به صورت تومان و تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال را به صورت اتوماتیک انجام می دهد. برای نقد کردن پرفکت مانی خود روی دکمه زیر کلیک نمایید.


نقد کردن دلار پرفکت مانی


پرفکت مانی نقد کردن

کاربران از طریق سیستم های پرداخت متعددی می توانند درآمدهای ارزی خود را نقد کنند و پرداخت های بین المللی انجام دهند. سیستم پرفکت مانی به این دلیل که تحت تحریم های آمریکا قرار ندارد , بین ایرانیان محبوبیت خاصی دارد و استفاده از آن گسترش یافته است.

با این سیستم مالی آنلاین می توان اعتبارات ارزی را نقد کرد، خرید کالا و خرید و فروش دلار انجام داد. نقد کردن پرفکت مانی این مزیت را دارد که به کابران قدرت خرید دلاری می دهد.

برای استفاده از سیستم ارزی پرفکت مانی باید ابتدا حساب بین المللی ایجاد کرد؛ اگر کاربری از سایت های بین الملیی و یا بروکرهای مختلف از طریق پرفکت مانی کسب درآمد می کند , می تواند از طریق سیف اکسچنج 24 که مجموعه ای معتبر و شناخته شده است , اقدامات مربوط به تبدیل پرفکت مانی به ریال یا نقد کردن دلار پرفکت مانی را انجام دهد.

برای نقد کردن دلار پرفکت مانی ابتدا در سایت ثبت نام کرده سپس درخواست خود را در پنل کاربری به سایت بدهید , تا به صورت آنلاین و آنی خدمات مدنظر شما انجام شود. در داشبورد اکانت هر کاربر نرخ خرید هر دلار پرفکت مانی مشخص شده است و این نرخ پیوسته به روزرسانی می گردد.


تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال


نقد پرفکت مانی

در شرایطی که کاربران برای تبدیل موجودی های ارزی خود به ریال و نقد کردن درآمد ارزی خود با مشکل تحریم مواجه هستند، استفاده از سیستم ارزی پرفکت مانی یک راه حل کاربردی می باشد. از طریق سرویس های داخلی سیف اکسچنج 24 امکان دسترسی به حساب های ارزی و تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال بسیار آسان شده است.

برای این کار باید کاربر با سایت درخواست می دهد , تا انتقال دلار را به حساب پرفکت مانی او انجام دهد. در واقع از طریق سایت سیف اکسچنج 24 شما دلار پرفکت مانی خود را به ما می فروشید و معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود، دریافت می کنید.


تبدیل پرفکت مانی به تومان


تبدیل پرفکت مانی به تومان همانند تبدیل دلار پرفکت مانی به ریال در سرویس های ارائه دهنده خدمات نقد کردن پرفکت مانی آسان است. برای این کار ابتدا کاربر باید ارز پرفکت مانی خود را به حساب پرفکت مانی خود در سایت سیف اکسچنج 24 واریز کند.

در مرحله بعد همان مبلغ به صورت تومان در حساب کاربری شارژ می شود. سپس کاربر اگر نیاز به خارج کردن پول از حساب پنل کاربری خود را دارد , درخواست برداشت خود را ثبت می نماید تا پول به حساب بانکی او واریز شود. همه کاربرانی که به نوعی دارای درآمدهای دلاری بین المللی هستند می توانند از خدمات نقد کردن پرفکت مانی بهره مند شوند.


همه‌چیز در مورد نقد کردن پرفکت مانی در سیف اکسچنج 24


پرفکت مانی نقد

سیف اکسچنج 24 علاوه بر نقد کردن پرفکت مانی به دلار یا ریال دیگر امکانات پرداخت غیرنقدی را نیز ارائه می دهد. خرید و فروش بیت کوین یکی از کاربردهای مهم و محبوب سایت ما است , امکان خرید و فروش سایر رمز ارز ها با محفوظ ماندن اطلاعات هویتی کاربر وجود دارد.

برای خرید و فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت , با سقف خرید و فروش 500 هزار الی 1 میلیون تومان وارد مقاله خرید ووچر بدون احراز هویت شوید و برای خرید و فروش این ارز با احراز هویت بدون سقف و محدودیت مقاله خرید ووچر پرفکت مانی مطالعه نمایید.

یک مثال برای آشنایی با عملکرد پرفکت مانی برای خرید از سایت خارجی، خرید کتاب از یک سایت معتبر جهانی است. در مرحله پرداخت سایت از کاربرمی خواهد عملیات پرداخت را با کارت ها یا پلتفرم های اعتباری انجام دهد. چنانچه سایت مورد نظر از سیستم ارزی پرفکت مانی پشتیبانی کند , کاربر می تواند اعتبار ریالی خود را تبدیل به پرفکت مانی نماید و برای خرید و فروش از آن استفاده کند.

مهم ترین کاربردهای سیستم پرفکت مانی به شرح زیر است.

  • تبدیل دلار پرفکت مانی و دریافت ارزهای رایج مانند یورو و دلار
  • نگهداری ارزهای گوناگون در حساب سالانه پرفکت مالی و دریافت سود ماهانه با امنیت بالا
  • خرید، فروش و انتقال انواع ارز به شکل آنلاین و غیرنقدی
  • خرید بیت کوین و دیگر رمزارزها در معاملات جهانی و بین‌المللی
  • انتقال انواع ارز به صورت آنلاین
  • شارژ بروکر فارکس با پرفکت مانی
  • خرید ووچر بدون نیاز به ساخت اکانت
  • امکان خرید غیرنقدی و آنلاین از کسب و کارهای اینترنتی طرف حساب سیستم ارزی پرفکت مانی

جمع بندی

صرافی های آنلاین از طریق نقد کردن پرفکت مانی و تبدیل آن به دلار نقل و انتقالات غیرنقدی را انجام می دهند. از طریق دو سیستم اندروید و IOS امکان دسترسی به پرفکت مانی و سرویس های مربوط به آن وجود دارد.سه قابلیت مهم سیستم پرداخت آنلاین برای کاربران شامل پرداخت ارزی، خریدهای اینترنتی و انتقال مطمئن پول به سراسر جهان است. با استفاده از سرویس پرفکت مانی می توان در سراسر جهان به بدون نگرانی مقدار قابل توجهی پول را واریز یا برداشت کرد. همچنیناز طریق این سیستم پرداخت آنلاین امکان خرید کالا یا خدمات از یک سایت خارجی نیز برای کاربران وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *