بازی کسب ترون

این روزها هر فردی که با دنیای کریپتوکارنسی اندکی آشنایی دارد و از اطرافیانش درباره ارز دیجیتال ترون و گرمی بازار خرید ترون بدون احراز هویت اخباری شنیده، به دنبال کسب رایگان این ارز دیجیتال است! شما چطور؟! آیا تابحال شده به کسب درآمد از این طریق فکر کنید؟! قبلا چیزی راجع به بازی کسب ترون شنیده اید؟! احتمالا راجع به بازی هایی که در بلاکچین ترون جایزه می‌دهند، اخباری به گوشتان خورده است. وگرنه الان اینجا نبودید!

اگر می‌خواهید بازی که ترون رایگان می‌دهد را بشناسید و بدانید که دسترسی به این بازی و نحوه انجام آن به چه شکل است، با سیف اکسچنج 24 همراه باشید. در این مقاله قصد داریم 8 بازی را به شما معرفی کنیم که با انجام آن ها می‌توانید خیلی سریع و بدون دردسر، ترون بدست آورید.قبل از آن به معرفی 8 بازی کسب ترون به صورت مختصرمیپردازیم :

  1. بازی ChainZ Arena
  2. بازی Eggies World
  3. بازی Mega Crypto Polis
  4. بازی AfterMath Islands
  5.  بازی CropBytes
  6. بازی Chibi Fighters
  7. بازی Blocklords
  8. بازی Splinterlands

درباره مکانیزم Play-to-Earn چیزی می‌دانید؟


بازی با جایزه ترون

قبل از این که بخواهیم به سراغ اصل مطلب، یعنی معرفی بازی با جایزه ترون و بازی که ترون رایگان می‌دهد برویم ، می‌خواهیم کمی بیشتر درباره Play-to-Earn یا همان P2E صحبت کنیم. این اصطلاح شاید به گوش بعضی از شما عزیزان آشنا باشد! چون یکی از اصطلاحات متداول و رایج در میان فعالان بازار ارزهای دیجیتال و افرادی که از طریق انجام بازی های کریپتویی کسب درآمد دارند، به شمار می‌رود.

Play-to-Earn مکانیزم مبتنی بر بلاک چین است و همانطور که بالاتر گفتیم و همانطور که از نامش پیداست، بازی های کریپتویی را که در قبال انجام آن ها می‌توان ارز دیجیتال جایزه گرفت را شامل می‌شود. البته بر اساس این مکانیزم شما می‌توانید علاوه بر پیروزی در نبرد با سایر بازیکنان و رفتن به سطوح بالاتر بازی، با تکمیل تسک ها و وظایف دیگری که در آن بازی به شما محول شده نیز ارز دیجیتال بگیرید.

پس اگر قرار است با انجام بازی هایی که ارز دیجیتال ترون می‌دهند، ارز TRX استخراج کنید بهتر است اصطلاح Play-to-Earn را خوب به خاطر بسپارید!


بازی کسب ترون؛ بهترین راه برای استخراج ترون با موبایل


بازی که ترون رایگان میده

بازی کسب ترون در اصل از زیر مجموعه های استخراج ترون با موبایل است. چون به هر حال شما به وسیله گوشی موبایل هوشمند وارد این بازی ها می‌شوید و با انجام آن ها، ترون رایگان می‌گیرید. اما خب بعضی از این بازی ها با کامپیوتر هم قابل انجام هستند. بنابراین انجام بازی هایی که ترون رایگان می‌دهند را می‌توان بهترین راه برای استخراج ترون با موبایل و کامپیوتر دانست.

تعداد بازی های کسب ترون، نسبتا بالاست ولی ما در ادامه به معرفی 8 مورد از آن ها که طرفداران و کاربران بیشتری دارند و از طریق IP های ایرانی هم قابل انجام هستند، پرداخته ایم.

1. بازی ChainZ Arena

بازی های استخراج ترون

ChainZ Arena اولین بازی بود که در قالب 3 شبکه؛ ترون، اتریوم و EOS ارائه شد. در این بازی شما تعدادی کارت در اختیار دارید که باید به وسیله آن ها قهرمان خودتان را بسازید و سپس وارد نبرد با سایر بازیکنان یا هوش مصنوعی بازی شوید. نبردها به صورت هفتگی انجام می‌شوند و در هر مرتبه پیروزی در مبارزات به شما توکن بومی SOUL پاداش داده می‌شود. حالا شما می‌توانید به دو روش زیر، پاداشی که دریافت می‌کنید را به TRX تغییر دهید.

  • اولین روش این است که توکن های SOUL را که دریافت کرده اید را درون همین بازی، استیک کنید و در قبال آن ارز TRX بگیرید.
  • روش دوم این که در همان ابتدای نصب و فعالسازی این بازی و در زمان انتخاب خاندان، خاندان یا همان فکشن TRX را انتخاب کنید و به این ترتیب مستقیما ارز ترون بگیرید.

توجه داشته باشید که با دریافت و استیک کردن ارز SOUL در بازی چین‌زد آرنا، پاداش استیکینگ هم به آن افزوده شده و در نتیجه مقدار بیشتری ارز ترون نصیبتان خواهد شد.

2. بازی Eggies World

بازی هایی که ارز دیجیتال ترون میدهند

اگیز ورد آسان‌ترین بازی با جایزه ترون است که در قالب فرزنداری و پرورش هیولاها انجام می‌شود. بعد از نصب این بازی، یک هیولا در قالب تخم به شما داده شده و مسئولیت شما از همان لحظه آغاز می‌شود. حالا مسئولیت شما این است که از این تخم نگهداری کرده و در مقابل حملات و آسیب های خارجی، از آن محافظت کنید تا هیولا سر از تخم بیرون آورد. بعد از آن هم باید مراقب هیولا باشید تا پرورش یابد و بزرگ شود، به طور مثال شت کوین های شبکه ترون را برای او فراهم آورید تا از آن ها تغذیه کند!

شبکه ترون با انجام این فعالیت ها، به صورت روزانه به شما ارز ترون پاداش خواهد داد.

3. بازی Mega Crypto Polis

بازی هایی که ترون رایگان میدهند

ما Mega Crypto Polis را به افرادی که فرصت زیادی برای بازی کردن ندارند ولی در عین حال به فکر کسب ترون رایگان هستند، پیشنهاد می‌کنیم. چون این بازی در مقابل تکمیل کردن تسک ها و یا خبررسانی و دعوت از دوستان، ارز TRX پاداش می‌دهد. و انجام این کارها نیز زمان زیادی نمی‌خواهد!

بازی مگاکریپتوپلیس در اصل نوعی بازی شهرسازی است که شما می‌توانید با انجام فعالیت های گوناگون، مانند دریافت مالیات از شهروندان، از آن درآمد کسب کنید. درآمدهای داخل بازی توکن های NFT هستند که قابلیت خرید و فروش در محیط بازی را دارند.

بنابراین شما با انجام فعالیت های گفته شده در این بازی می‌توانید توکن NFT یا ارز دیجیتال ترون دریافت کنید.

4. بازی AfterMath Islands

استخراج ترون با بازی

Island جهانی را به تصویر می‌کشد که بر اثر سیل ویران شده و مردم آن هم اکنون در سخت‌ترین شرایط زندگی می‌کنند. محیط بازی متشکل از تعداد زیادی جزیره است که شما می‌توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و شروع به ساخت و ساز آن کنید. در این میان می‌توانید برای دستیابی به منابع مورد نیازتان به دیگر جزایر حمله کنید. البته باید مراقب حملات سایر بازیکنان هم باشید!

در قبال انجام این کارها، ارز ترون یا به انتخاب خودتان توکن های AIT ، CGT و TERC دریافت خواهید کرد. اما ممکن است گاها مجبور باشید مقداری از ارزهایی که کسب کرده اید را برای کسب منابع، به دزدان دریایی بدهید تا به شما کمک کنند.

5. بازی CropBytes

بازی با درامد ترون

کراپ باینز از دیگر بازی های کسب ترون است که حس شیرین مزرعه داری را به شما هدیه می‌دهد. در این بازی شما سِمَت صاحب مزرعه را دارید که باید با پرورش محصولات و حیوانات مختلف، مزرعه را گسترش دهید. در کنار گسترش مزرعه، با فروش محصولات، فروش برق تولیدی توسط پنل های خورشیدی، ساخت آسیاب یا حفر چاه و … ارز TRX کسب خواهید کرد.

6. بازی Chibi Fighters

Fighters یک بازی کسب ترون به سبک اکشن است که امکان پرورش چیبی ها (جنگجوها) را برای شما فراهم می‌کند. با پرورش هر یک از جنگجوها به شما یک توکن NFT داده می‌شود که می‌توانید آن ها را به ارزهای دیگر تبدیل کنید.

حالا که چیبی ها را پرورش دادید و در قبال آن توکن NFT گرفتید، می‌توانید با کمک این جنگجوها در نبردها و جنگ های مختلف شرکت کنید و یا جنگجوهایی که پرورش داده اید را بفروشید و به این ترتیب ارز ترون بگیرید.

بنابراین به نظر می‌رسد درآمد حاصل از این بازی، به نسبت دیگر بازی ها بیشتر است!

7. بازی Blocklords

بازی برای کسب ترون

بعضی از افراد به بازی های استراتژیک خیلی علاقه دارند و به سراغ بازی هایی می‌روند که ذهن را به چالش می‌کشند. Blocklords یکی از این بازی هاست که اگر جزو این افراد هستید، ما شدیدا آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

محیط این بازی در اروپا بوده و زمان آن به قرون وسطی باز می‌گردد. در این بازی که انجام آن چندان هم دشوار نیست، شما می‌توانید در نبرد با دیگر بازیکنان شرکت کرده و پیروز شوید و به عنوان پاداش پیروزیتان ارز ترون دریافت کنید. همچنین می‌توانید قلعه ها و شهرها را تصرف کرده و 10% از مالیات آن ها را به صورت TRX بگیرید. روش سوم کسب ترون از این بازی نیز، فروش آیتم های پرورش یافته درون قلعه هاست که علی الظاهر آسان‌ترین راه رسیدن به ترون در قالب بازی Blocklords، به حساب می‌آید.

نکته مهم درباره بازی بلاک لوردز این که شما هر بار که بخواهید قلعه یا شهری را صرف کنید، باید مقداری ارز TRX بپردازید. پس اینطور نیست که بتوانید کل ترون اکتسابی را از بازی خارج کنید و به کیف پولتان انتقال دهید!

8. بازی Splinterlands

بازی های کسب ترون

Splinterlands جزو بازی های اختصاصی شبکه ترون نیست، اما با این حال چون با این بلاک چین سازگاری دارد می‌توان آن را در لیست بازی های کسب ترون، نام برد.

در این بازی شما ابتدا باید یک دسته کارت طراحی و جمع‌آوری کنید، سپس به وسیله آن ها به رقابت با سایر بازیکنان بپردازید. هر گروه از این کارت ها به یک کاراکتر اختصاص دارند. شما می‌توانید از میان کاراکترهای موجود، هر کدام را که می‌خواهید انتخاب کنید. فقط هنگام انتخاب حتما به ویژگی های آن کاراکتر، مثل نوع حملات او، سرعت، جادوهایی که قادر به انجام آن هاست و … توجه کنید. چون در غیر این صورت ممکن است بخاطر ضعیف بودن کاراکترتان در رقابت ها پیروز نشوید!

پس از پیروزی در هر رقابت، به شما توکن NFT پرداخت خواهد شد که قابلیت تبدیل به ارز TRX را دارد.


بازی های کسب ترون را از کجا دانلود کنیم؟


یکی از سوالات پرتکرار بعد از شناخت بازی هایی با درامد ترون، این است که از کجا و چطور این بازی ها را دانلود کنیم؟!

اولا که هیچکدام از 8 بازی با درامد ترون، قابل دانلود نیستند. شما برای دسترسی به این بازی ها و ده ها بازی دیگر که ترون جایزه می‌دهند، می‌توانید به سایت dappradar.com مراجعه نمایید. بعد از ورود به این سایت صفحه را اسکرول کنید و از میان گزینه های پایین صفحه، گزینه Game را برگزینید. حالا از باکس All Chains ارز TRON را انتخاب کنید.

بعد از طی مراحل بالا، تمام بازی های استخراج ترون برای شما نمایش داده خواهند شد. حالا برای یافتن هر کدام از 8 بازی که در این مقاله معرفی کردیم، فقط کافیست در باکس Search dapp نام بازی مورد نظر را به انگلیسی تایپ کنید!


با این روش بهترین بازی برای کسب ترون را بیابید!


کسب ترون با بازی

بعد از ورود به سایت dappradar.com و انتخاب شبکه ترون، حدود 56 بازی برای شما نمایش داده خواهد شد. احتمالا با مشاهده این لیست طویل از بازی هایی که ترون جایزه می‌دهند، این سوال ذهن شما را به خود درگیر خواهد کرد که؛ کدام یک از آن ها ترون بیشتری جایزه می‌دهند و برای کسب درآمد گزینه بهتری هستند؟!

بازی هایی که ما در این مقاله راجع به آن ها صحبت کردیم، میزان TRX بیشتری جایزه می‌دهند. از طرفی انجام آن ها آسان‌تر است و همین باعث می‌شود تا شما بتوانید خیلی راحت و در عین سرگرمی، از آن ها درآمد کسب کنید. ولی این دلیل نمی‌شود که شما حتما آن ها را انجام دهید و بی خیال باقی بازی ها شوید. بلکه اگر وقت آزاد دارید یا این که خیلی اهل بازی های کامپیوتری هستید و به قول معروف یک گیمر حرفه‌ای به حساب می‌آیید، می‌توانید بقیه بازی هایی که فکر می‌کنید با روحیات و سلایق شما سازگاری دارند را هم امتحان کنید. شاید در این بین به یک بازی بهتر برخوردید و توانستید با انجام آن به درآمد دلخواهتان برسید!

سخن پایانی

استخراج ترون با بازی، از آسان‌ترین روش های استخراج ترون به حساب می‌آید. چون بازی کردن نیاز به دانش و مهارت چندانی ندارد و تقریبا همه ما بلدیم آن را انجام دهیم! پس اگر مدتیست فکر کسب درامد از ترون به سرتان زده، بهتر است با انجام همین بازی ها کارتان را شروع کنید و کم کم به سراغ روش های پیشرفته‌تر بروید. برای اطلاع از دیگر روش های کسب درامد و استخراج ترون، می‌توانید مقالات بارگذاری شده در سایت سیف اکسچنج 24 را بخوانید.

به عنوان نکته پایانی این را هم خدمتتان عرض کنیم که گاها برای شروع و یا برای این که بتوانید بازی کسب ترون را ادامه دهید، ممکن است به مقداری ارز TRX احتیاج داشته باشید. مثلا در بازی Blocklords برای تصرف قلعه ها و شهرها، به این ارز احتیاج پیدا خواهید کرد. حالا اگر از قبل ارز ترون دارید که خب می‌توانید از همان استفاده کنید. اما اگر قبلا TRX خریداری نکرده اید یا در حال حاضر این ارز دیجیتال را ندارید، می‌توانید از خدمات خرید ترون صرافی سیف اکسچنج 24 استفاده کنید و بدون معطلی و اتلاف وقت، به میزان قابل توجهی ارز دیجیتال ترون بخرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *