استخراج ترون با گوشی

حتما بارها این جمله را شنیده اید که؛ فلانی در خانه نشسته و فقط با یک گوشی موبایل هوشمند کسب درآمد می‌کند. بله در عصر حاضر که به عصر دیجیتال شناخته می‌شود، این اصلا دشوار نیست که بخواهید با کمک یک گوشی موبایل و در منزل، کسب درآمد کنید. استخراج ترون با گوشی موبایل یکی از همین راه هایی است که اگر درباره آن دانش کافی داشته باشید می‌تواند شما را به درآمد خوب و قابل قبول برساند.

اگر به دنیای کریپتوکارنسی علاقه دارید و قبلا درباره شبکه های ارز دیجیتال تحقیق کرده اید، حتما می‌دانید که شبکه ترون آسان‌ترین شبکه است و بهترین گزینه برای افراد مبتدی محسوب می‌شود. به همین خاطر هم اکثر باتجربه ها و اساتید این بازار، به تازه واردها و افراد مبتدی توصیه می‌کنند که کار خود را با خرید ترون شروع کنند!

ما در مقالات متعدد روش های مختلف استخراج ترون را آموزش داده ایم. حالا می‌خواهیم به آموزش استخراج ترون با موبایل، که تقریبا آسان‌ترین راه کسب درآمد از ترون است، بپردازیم. با ما همراه باشید!


آیا استخراج ترون با موبایل امکان پذیر است؟


بیایید رو راست باشیم، احتمالا شما هم وقتی اصطلاح استخراج ترون را شنیدید ذهنتان به سمت دستگاه های غول پیکر مخصوص استخراج ارزهای دیجیتال، منحرف شد! فقط شما نیستید که چنین طرز فکری راجع به استخراج ترون دارید. بلکه بیش از 90% افراد و حتی ماینرهای حرفه‌ای، در ابتدای راه مثل شما فکر می‌کردند.

این تفکر باعث می‌شود تا بسیاری از افراد در مواجهه با ماینر ترون با گوشی، سوال کنند که آیا چنین امری ممکن و شدنی است؟!

برای درک بهتر این موضوع باید بدانید که روش های استخراج ارز دیجیتال به چند دسته تقسیم میشود , که دو  دسته از آن ها عبارتند از؛

  1. ارزهای Proof of Work مثل بیت کوین که قابلیت استخراج دارند و استخراج آن ها به وسیله دستگاه های استخراج ارز دیجیتال انجام می‌شود.
  2. ارزهای Proof of Stake که قابلیت استخراج ندارند و ماینرها برای کسب آن ها از روش های دیگر، مثل قفل کردن میزان دارایی‌شان از همان ارز در استخر نقدینگی صرافی ها، استفاده می‌کنند.

ارز دیجیتال ترون یا همان ترونیکس، از انواع ارزهای Proof of Stake به شمار می‌رود. در نتیجه استخراج یا به اصطلاح درست‌تر، ماینینگ آن عملا غیر ممکن است. اما همانطور که گفته شد شما می‌توانید با روش های دیگر که در ادامه خواهیم گفت، این ارز را بدست آورید.


نحوه استخراج ترون با گوشی چگونه است؟


برنامه استخراج ترون با گوشی

استخراج ارز ترون با گوشی موبایل، چندین روش مختلف دارد که عبارتند از؛

  • فعالیت در وب سایت های Faucet TRON
  • استیکینگ
  • بازی کردن
  • برنامه ها و نرم افزارهای استخراج ترون مختص سیستم عامل اندروید و IOS

فعالیت در وب سایت های Faucet TRON


در دنیای کریپتوکارنسی یک سری وب سایت با نام Crypto Faucet وجود دارند که در قبال انجام کارهای بخصوص مثل مشاهده ویدیوهای تبلیغاتی، به شما ارز دیجیتال هدیه می‌دهند. حال در این بین وب سایت هایی هستند که فقط ارز ترونیکس هدیه می‌دهند و با نام سایت های استخراج ارز ترون با گوشی یا همان Faucet TRON شناخته می‌شوند.


3 سایت استخراج ترون با گوشی


تعداد وب سایت هایی که در قبال انجام فعالیت، به شما ارز دیجیتال ترون هدیه می‌دهند کم نیست. اما برخی از آن ها شهرت بیشتری دارند و مطمئن‌تر هستند. در ادامه 3 مورد از این سایت ها را که می‌توانید خیلی راحت و با گوشی موبایل هوشمند، وارد آن ها شده و در آن ها فعالیت کنید را معرفی کرده ایم.

ماینر ترون با گوشی

1. وب سایت FREETRON

FREETRON وب سایتی است که شما می‌توانید با گوشی موبایل یا تبلت، لپتاپ و … وارد آن شوید. برای عضویت در آن نیز فقط به یک ایمیل / جیمیل آدرس معتبر نیاز دارید. بعد از عضویت و ورود به سایت، یک سری ماموریت به شما پیشنهاد می‌شود که در قبال انجام هر کدام از آن ها، ارز ترون می‌گیرید.

2. وب سایت Faucet Crypto

Faucet Crypto از دیگر وب سایت هایی است که ارز ترون پاداش می‌دهد. البته این وب سایت مثل سایت قبل، به شبکه ترون اختصاص ندارد و شما می‌توانید از میان 12 ارز دیجیتال موجود در آن، ارز TRX را انتخاب کنید.

3. وب سایت idle-empire

Idle-empire سومین سایت استخراج ارز ترون با گوشی موبایل شامل ویدیوهای تبلیغاتی، برنامه ها و بازی های مختص گوشی موبایل و … است. در این سایت شما می‌توانید ویدیو تماشا کنید، بازی کنید و یا نرم افزارها و بازی های جدید را امتحان کرده و نظر خودتان را راجع به آن ها بگویید و در قبال انجام این کارها امتیاز بگیرید. پس از رسیدن امتیازات به حد معین، ارز ترون به شما داده خواهد شد.


استخراج ارز ترون با گوشی از طریق استیکینگ


امروزه بیشتر کیف پول های دیجیتال، بخش استیکینگ دارند. شما می‌توانید هر میزان ارز ترونیکس که دارید را در این بخش استیک کنید و در قبال آن ارز ترون بگیرید. پیشنهاد ما و همچنین شبکه ترون برای استیکینگ ارز دیجیتال ترون، کیف پول ترون لینک است که به شبکه ترون اختصاص دارد و نسبت به دیگر والت های دیجیتال، از امنیت بیشتری برخوردار می‌باشد.


برنامه استخراج ترون با انجام بازی های موبایلی


روش دیگر برای کسب و استخراج ترون با گوشی، انجام یک سری بازی های بخصوص با گوشی موبایل هوشمند است. این روش که با نام Play to earn یا همان P2E نیز شناخته می‌شود، از دید کاربران جذاب‌ترین روش برای کسب ترون است. شما هم اگر عادت دارید در اوقات بیکاری یا زمان استراحتتان با گوشی بازی می‌کنید، می‌توانید این بازی ها را انجام دهید و نهایت استفاده را از وقتتان ببرید!


3 بازی برای استخراج ارز ترون با موبایل


استخراج ترون با موبایل

📱 بازی Eggies World

📱 بازی Aftermath Island

📱 بازی Top Rich

که هر سه آن ها سطح مبتدی دارند و قطعا شما می‌توانید از پسشان برآیید!


استخراج ارز ترون با گوشی از طریق نرم افزارها


نصب نرم افزارهایی که شما را به استخرهای ارز دیجیتال متصل می‌کنند، از دیگر روش های استخراج ترون با تلفن همراه است. در این روش نیز شما در قبال استخراج ارزهای موجود در استخر ارزهای دیجیتال، ترون هدیه می‌گیرد. چون همانطور که بالاتر گفتیم ارز ترون اصلا قابل استخراج نیست!


برنامه های استخراج ترون با گوشی اندوریدی


Mine TRON و MinerGate دو برنامه استخراج ارز ترون با گوشی های اندرویدی هستند که شما می‌توانید روی گوشی نصب کرده و به واسطه آن ها ارز ترون استخراج کنید. این نرم افزارها آسیب جدی به گوشی موبایل نمی‌زنند ولی استفاده از آن ها باعث افزایش میزان مصرف باتری می‌شود و این موضوع ممکن است در طولانی مدت به باتری گوشی موبایل آسیب بزند.


نرم افزار استخراج ترون با گوشی آیفون


شرکت آیفون اجازه نصب برنامه ها و نرم افزارهای استخراج ترون را نمی‌دهد. چون همانطور که گفتیم این اپلیکیشن ها در طولانی مدت به باتری و سایر قطعات سخت افزاری گوشی موبایل آسیب می‌زنند و به نوعی طول عمر آن را کاهش می‌دهند. بنابراین اگر موبایل شما سیستم عامل IOS دارد، فعلا نمی‌توانید از طریق نرم افزار به استخراج ترون بپردازید. ولی استفاده از سایت ها و انجام بازی های گفته شده برای شما هم مثل کاربران اندرویدی، آزاد است.


برای استخراج رایگان ترون با گوشی به چه امکاناتی نیاز داریم؟


نحوه استخراج ترون با گوشی

گوشی موبایل هوشمند و اینترنت پرسرعت تنها امکاناتی هستند که شما برای استخراج ارز ترون با موبایل، به آن ها نیاز دارید. به همین خاطر هم است که این روش استخراج و کسب ترون، بیش از روش های دیگر مثل استخراج ترون با کامپیوتر و … طرفدار دارد. چرا که این روزها دیگر دست هر بچه‌ای هم یک گوشی موبایل هوشمند متصل به اینترنت هست!


ماین ترون با گوشی چقدر هزینه دارد؟


نظر خودتان چیست؟! وقتی می‌گوییم ماین ترون فقط نیازمند گوشی موبایل و اینترنت است، یعنی شما برای انجام این کار نیاز به سرمایه و هزینه ندارید. مگر این که گوشی موبایل هوشمند نداشته باشید یا بخواهید یک گوشی جدید بخرید که در این صورت باید حداقل 4 میلیون تومان بابت خرید موبایل هزینه کنید! از قیمت بسته های اینترنت هم که مطمئنا خودتان اطلاع دارید.

ضمنا اگر روش انتخابی شما برای استخراج و ماین ترون با گوشی، استیکینگ باشد باید از قبل کمی ارز ترون خریداری کنید تا سپس بتوانید با استیک و قفل کردن آن ها در کیف پول، ترون پاداش بگیرید. این کار نیز مسلما نیاز به صرف هزینه دارد.


آیا در سال 2023 ماینر ترون با گوشی شدن، ارزش دارد؟


ماینر ترون شدن در هر زمانی ارزشمند است. به شرط این که شما به عنوان شغل و منبع درآمد اصلی، به آن نگاه نکنید! چون میزان ارز ترون دریافتی شما آنقدر زیاد نمی‌شود که بخواهید به عنوان منبع درآمد اولیه خودتان در نظر بگیریدش. حال فرقی ندارد کدام نحوه استخراج ترون با گوشی را برگزینید و بخواهید با کدام یک از شیوه های گفته شده ارز ترون استخراج کنید.

سخن پایانی

در این مقاله تمام روش های استخراج ترون با گوشی را آموزش دادیم و هر نکته‌ای که لازم بود را هم گفتیم. امیدواریم با بکارگیری این روش ها بتوانید به کسب درآمد از ترون برسید. ضمنا اگر قصد خرید ترون دارید، می‌توانید همین حالا از طریق صرافی ما یعنی صرافی آنلاین سیف اکسچنج 24 اقدام کنید. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *