فورسیج ترون

معمولا پروژه هایی مثل فورسیج ترون به شما وعده بدست آوردن سود زیادی را وعده می دهند, اما واقعیت این است که تنها تعداد کمی از افراد این پول را به دست می آورند. به همین دلیل این سرمایه گذاری ها بسیار پر ریسک هستند.در این مقاله می به سوالاتی همچون آیا فورسیج ترون کلاهبردای است و آیا در فورسیج ترون سرمایه گذاری کنیم پاسخ می دهیم , با ما تا آخر مقاله همراه باشید. (برای سرمایه گذاری در پروژه ترون که کم ریسک تر از فورسیج است به صفحه خرید ترون بدون احراز هویت مراجعه کنید. )


فورسیج ترون چیست؟


forsage tron

فورسیج ترون یک اکوسیستم غیرمتمرکز بازاریابی بر بستر قرارداد هوشمند ترون می باشد. که کد قرارداد هوشمند آن منبع باز یا اوپن سورس است (یعنی تمام افراد می توانند کد این پلتفورم را مشاهده کنند) ، forsagetron ادعا دارد که یک برنامه کسب درآمد است , که شما می توانید در زمان اوغات فراغت یا در خانه مشغول به کار شوید. متاسفانه این پروژه تا حدودی شک برانگیز است و ویژگی های یک طرح پانزی و هرمی را دارد.


تاریخچه فورسیج :


Forsage که توسط یک مرد روسی به نام Lado Othok Icof بنیانگذاری شد، ادعا می‌شود که به افراد زیادی کمک کرده است تا از ارزهای دیجیتال سود ببرند. با این حال، این سرویس از ابتدای تاسیسش هیچ مسئول و کارکنانی نداشته است . که این می تواند یکی از نشانه های تقلبی بودن این ارز باشد.


فورسیج چگونه کار می کند؟


فورسیج ترون چگونه کار میکند؟

فورسیج مانند دیگر طرح های هرمی و پانزی به این صورت است که , افراد برتر یا قدیمی تر در این طرح سود بیشتری خواهند برد. از طرفی دیگر، سایر کاربران جدید یا در پایین هرم ملزم به واریز مقدار مشخصی از وجوه برای بالا بردن سطح خود هستند. بنابراین کاربران آن باید از سایر افراد با استفاده از یک آدرس خاص برای ثبت نام در فورسیج دعوت به عمل آورند.

این قرارداد هوشمند دارای یک کد برنامه ‌ریزی‌شده رایانه‌ای است که شامل مجموعه‌ ای از قوانین و مقررات است که قبل از تأیید تراکنش باید رعایت شوند. بررسی این تراکنش‌ها توسط گره یا نود ها این شبکه انجام می‌شود.


4 ادعا پروژه فورسیج ترون


فورسیج ترون یا Forsagetron ادعا های زیادی دارد که در ادامه به چند مورد از مهمترین ادعاهای این پروژه می پردازیم:

1. عدم توقف و تعطیلی توسط دولت ها

حتی بزرگترین پروژه ها هم نمیتوانند چنین ادعایی کنند , زیرا دولت ها قدرت از بین بردن آن ها را دارند, اگر چنین چیزی نبود صرافی بزرگی مانند بایینس و کوکوین از قوانین دولت آمریکا پیروی نمی کردند و کاربران خود را حفظ می کردند.

2. ما یک پلتفرم سرمایه گذاری جمعی هستیم

یک پلتفرم تأمین مالی جمعی به این معنا است که تعداد زیادی از مردم دور هم جمع می شوند تا از یک محصول، پروژه یا هر چیزی حمایت کنند, درست مانند شرکت های هرمی و پانزی

3. امنیت سرمایه گذاری

در این سیستم، اعضای قدیمی تر از اعضای جدید درآمد کسب می‌کنند و این کار تا زمانی ادامه می‌یابد که در یک نقطه، زمانی که دیگر استخدامی وجود نداشته باشد، کاربر با ضرر مواجه شود.

4. با کمترین سرمایه اولیه سود کسب کن

حداقل سرمایه اولیه برای کسب سود معمولاً محرک کلاهبرداری های پانزی و هرمی است.(برای آشنایی با پروژه های کلاهبرداری ترون به صفحه کلاهبرداری ترون مراجعه کنید.)


3 ویژگی مهم فورسیج ترون


فورسیج ترون مزایا و ویژگی های بسیاری دارد که توسط شرکت و بنیاد سازنده آن ادعا می شود در ادامه به معرفی سه ادعای مهم این پروژه می پردازیم :

نبودن عوامل خطر صفر

توسعه دهندگان forsage tron یک قرارداد هوشمند خوداجرا بر روی بلاک چین اتریوم مستقر کردند که همیشه وجود دارد و هیچ نهادی نمی تواند آن را تغییر دهد.

پرداخت های همتا به همتای فوری

قرارداد هوشمند فورسیج ترون دروازه پرداختی است برای تسهیل کنند پرداخت های همتا به همتای فوری بین کاربران برنامه می باشد.

امنیت معاملاتی

گره های شبکه به طور غیرقابل برگشتی سابقه تراکنش همه کاربران شبکه فورسیج ترون را در بلاک چین اتریوم ثبت می کنند و در همه جا ذخیره می کنند.


معرفی ترون


ترون یکی از سریعترین، بزرگترین  و ارزان ‌ترین بلاک چین های دنیا است که می‌تواند تا ۲۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کند (به عنوان مثال، بلاکچین اتریوم فقط می‌تواند تا ۲۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کند). کارمزد انتقال در شبکه آن ناچیز است ، و علاوه بر این، توسعه دهندگان ترون همیشه در تلاش هستند تا کارمزد ها را کاهش دهند. (برای دانستن همه چیز درباره ارز دیجیتال ترون به مقاله ارز دیجیتال ترون چیست مراجعه کنید.)


آیا در فورسیج ترون سرمایه گذاری کنم؟


سرمایه گذاری در فورسیج ترون

کارولین ، سرپرست موقت واحد دارایی‌ های رمزنگاری و سایبری SEC، گفت: (فورسیج ترون یک طرح هرمی متقلبانه است که در مقیاس وسیع راه‌اندازی شده و به طور گسترده و تورم زایی برای سرمایه‌گذاران عرضه شده است. کلاهبرداران نمی توانند قوانین اوراق بهادار فدرال را با تمرکز طرح های خود بر روی قراردادهای هوشمند و بلاک چین دور بزنند.) به همین علت این پروژه بخاطر مقایرت داشتن با قوانین اوراق بهادر فدرال آمریکا کلاهبرداری محسوب می شود.

سخن پایانی

فورسیج پروژه ای است که از فناوری بلاک چین استفاده می کند و ادعا می کند که دارای سیستم بازاریابی است. این سیستم مشکوک به استفاده از طرح پانزی است. این پروژه که با قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم و اخیرا بر بستر ترون برای به دست آوردن دارایی های کریپتو ساخته شده است، وعده می دهد که با کمترین خطر به کاربران خود سود می رساند. در مورد قانونی بودن و ایمن بودن مدل کسب و کار مانند فورسیج، میزان زیادی ریسک وجود دارد که احتمال از دست دادن دارای هایمان را تشدید می کند.

بنابراین، قبل از سرمایه گذاری، توصیه می کنیم تحقیق کنید، مدل کسب و کار و دریافت سود پروژه ها را به طور کامل درک کنید، خطرات احتمالی را در نظر بگیرید و تصمیمی آگاهانه بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *