سیف اکسچنج ۲۴

6 روش کسب درآمد از ترون (دریافت روزانه ترون) -سیف اکسچنج 24

بازار ارزهای دیجیتال، بازاری است که اگر چَم و خَم آن را بلد باشید خیلی راحت می‌توانید از آن سود و درآمد کسب کنید! شما می‌توانید با کسب دانش کافی درباره هر کدام از ارزهای دیجیتال که هم اکنون در حال معامله هستند و با بکارگیری روش های گوناگون، درآمد روزانه داشته باشید. حالا ما تصمیم داریم در این مقاله روش های کسب درآمد از ترون را آموزش دهیم. اگر به تازگی با دنیای کریپتوکارنسی آشنا شده اید و به فکر کسب درآمد ترون هستید، این مقاله سیف اکسچنج 24 را از دست ندهید که قطعا به کارتان می‌آید. فقط قبل از اجرایی کردن روش هایی که در این مقاله معرفی کرده ایم، بهتر است یکبار خرید ترون بدون احراز هویت را در سایت ما انجام دهید تا درباره چگونگی معامله این ارز محبوب، تجربه کافی داشته باشید و بعدا به مشکل برنخورید.

نگاهی به شبکه ترون و اهداف این شبکه


در مقاله ترون چیست تمام آنچه باید درباره شبکه ترون و ارز دیجیتال ترونیکس بدانید را گفته ایم. اما در اینجا هم مختصرا به بررسی این شبکه و اهدافی که دنبال می‌کند می‌پردازیم تا با شناخت کامل این شبکه، مطالبی که در ادامه بیان خواهیم کرد را بهتر درک کنید. ترون – TRON پروتکل غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین است که با هدف ایجاد سیستم سرگرمی و پلتفرم اشتراک گذاری محتوا به صورت رایگان، راه اندازی شده است. این شبکه در اصل به کاربران اجازه می‌دهد که محتواهای خود را به طور آزادانه منتشر کرده و محتواهای دیگران را ذخیره یا از آن ها استفاده کنند. بنابراین می‌توان آن را اکوسیستم سرگرمی غیر متمرکز دانست.

کسب درامد ترونی امکان پذیر است!


کسب ترون
بیش از 80 درصد افرادی که هم اکنون در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند و ارز TRX خرید و فروش می‌کنند، اصلا نمی‌دانند که کسب ترون از روش های دیگری غیر از خرید آن نیز امکان پذیر است. به عبارت دیگر این افراد تصور می‌کنند که تنها راه برای بدست آوردن ارز ترونیکس، خرید آن ارز از صرافی های ارز دیجیتال است که آن هم نیاز به سرمایه اولیه دارد! در حالی که روش های زیادی وجود دارند که با استفاده از آن ها شما می‌توانید بدون نیاز به سرمایه اولیه و واریز مبلغ، کسب ترون داشته باشید. در ادامه با آسان‌ترین و کارآمدترین این روش ها آشنا خواهید شد.

روش های کسب درآمد از ترون


در بخش قبل گفتیم که کسب درآمد از ترون، روش های متعددی دارد. در ادامه به 6 روش رایج‌ کسب درامد از این ارز می پردازیم که عبارتند از؛

1. کسب درآمد از کیف پول ترون لینک

چگونه از ترون لینک کسب درامد کنیم
کیف پول ترون لینک جزو کیف پول های اصلی ارز ترونیکس است که توسط شبکه ترون ساخته شده و مدیریت می‌شود. استفاده از این کیف پول به عنوان یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش های کسب درآمد ترون به حساب می‌آید. اکنون سوالی که مطرح می‌شود این است که چگونه از ترون لینک کسب درامد کنیم؟! برای کسب درامد از ترون لینک کافیست مقدار ارز TRX که دارید را در این کیف پول نگهداری یا به اصطلاح Freeze (استیک) کنید , تا شبکه ترون در قبال این کار، به شما ارز ترونیکس هدیه بدهد. در طول این مدت شما نمی‌توانید میزان ارز فریز شده را انتقال دهید یا معامله کنید و این به نوعی باعث افزایش امنیت و اعتبار شبکه ترون می‌شود، به همین خاطر هم است که شبکه ترون در قبال آن به شما سود پرداخت می‌کند.

2. کسب ترون از طریق وام دهی

روش دیگر برای کسب درآمد از ترون، وام دهی است که از یک نظر شباهت هایی به روش قبلی دارد فقط با این تفاوت که این بار خودتان ارز ترون را استیک نمی‌کنید، بلکه مقدار ارزی که دارید را به سایت های معتبر در این زمینه می‌سپارید تا آن را استیک کرده و در مقابل سودی که از این راه کسب می‌کنند به شما تتر بدهند. تفاوت دیگر کسب درآمد از ترون ولت و کسب درامد با ترون از طریق وام دهی این است که؛ در روش اول همانطور که در توضیحات همان روش گفتیم، شما برای مدت مشخص ترون های خودتان را فریز کرده و به این ترتیب حق معامله آن ها را از خودتان سلب می‌کنید. ولی در روش دوم شما می‌توانید هر زمان که خواستید، میزان ارزی که به عنوان وام به سایت مربوطه سپرده اید را به همراه سود آن دریافت کنید.

3. معامله ترون

معامله از جمله روش هایی است که در هر زمینه‌ای می‌تواند ما را به سود برساند و همه انسان ها هم از نحوه انجام آن باخبرند. شما می‌توانید برای کسب درآمد از ترون با روش معامله، مقداری ارز ترون بخرید و زمانی که قیمت ترون افزایش یافت، آن ها را بفروشید و سود کنید! در اصطلاح تخصصی به این روش، هولد کردن ترون هم می‌گویند که همان سرمایه گذاری خودمان است. فقط در نظر داشته باشید که قیمت ترون همیشه روند صعودی ندارد و ممکن است گاها اُفت قیمت داشته باشد. پس این روش کسب سود از ترون کمی ریسک دارد و ما آن را به کسانی که می‌خواهند خیلی سریع و در کوتاه مدت به سود برسند، چندان توصیه نمی‌کنیم.

4. کسب درآمد ترون از طریق استخر های نقدینگی صرافی های غیر متمرکز

صرافی غیر متمرکز (DEX) در اصل صرافی است که کار مبادله ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهد. این صرافی ها معمولا یک استخر نقدینگی (Liquidity Pools) دارند که انجام معاملات و مبادله ارزهای دیجیتال را بر اساس ارزهای موجود در آن انجام می‌دهند. حال این که ارزهای موجود در این استخرها متعلق به کاربران هستند که به خواست خودشان آن ها را در این استخر قرار داده و قفل کرده اند. صرافی ها یا همان دکس ها نیز در قبال اعتباری که از کاربران دریافت می‌کنند، بخشی از کارمزد معاملات را به عنوان سود به آن ها می‌دهند. برای این که بهتر متوجه این قضیه شوید صرافی غیر متمرکز سان سواپ (SUN Swap) که به شبکه ترون تعلق دارد و کار تعویض توکن های TRC20 را انجام می‌دهد، در نظر بگیرید. شما با قرار دادن توکن های TRC20 یا به طور کلی ارزهای ترون خودتان در استخر نقدینگی این صرافی، در اصل ارزهای دیجیتال مورد نیاز آن را تامین می‌کنید. این صرافی هم در قبال این کار، کارمزد معاملات را به شما می‌دهد و به این ترتیب شما می‌توانید به سود و درآمد برسید. حال این کارمزد ممکن است ارز ترون باشد، توکن LP (Liquidity Provider) یا حتی ارز فیات باشد.

5. کسب ترون از طریق بازی کردن

درامد ترونی
بازی کردن از دیگر روش هایی است که می‌توانید از طریق آن ارز ترون دریافت کنید. البته این روش در واقع یکی از روش های استخراج ترون رایگان محسوب می‌شود. ولی خب به هر حال شما را به درآمد ترونی و سود می‌رساند و همین مهم است! این بازی ها که با نام بازی های متاورسی شناخته می‌شوند، اطلاعات شما را روی بلاک چین ترون ثبت می‌کنند و در قبال کسب امتیازات بیشتر در هر بازی، به شما ارز ترون جایزه می‌دهند. برای مشاهده لیست بازی های متاورسی می‌توانید به سایت PlayToEarn.Net مراجعه کنید و در میان ارزهای موجود، ارز ترون را انتخاب نمایید.

6. کسب ترون با به اشتراک گذاری (فروش) محتوا   

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم اصلی‌ترین هدف از راه اندازی شبکه ترون، ایجاد بستری مناسب برای اشتراک گذاری محتوا به صورت رایگان است. بنابراین شما می‌توانید از این بستر برای فروش محتواهای خلاقانه‌ای که تولید می‌کنید، استفاده کنید و درامد ترونی داشته باشید.

آیا کسب درآمد از ترون ارزش صرف وقت دارد؟


کسب درآمد از ترون
فرقی ندارد روش انتخابی شما برای کسب درآمد با ترون کدام یک از موارد فوق باشد، در هر حالت باید وقت صرف کنید! به همین خاطر ممکن است این سوال ذهنتان را مشغول کرده باشد که آیا انجام این کارها ارزش صرف وقت دارد؟! یا به عبارت دیگر آیا درامد ترونی شما به قدری خواهد بود که بخواهید چند ساعت در روز به آن اختصاص دهید؟! در مجموع میزان ترون یا سودی که از طریق روش های گفته شده عاید کاربران می‌شود، چندان چشمگیر نیست! با این حال هستند کسانی که به دلیل داشتن میزان ارز ترونیکس بیشتر، سود بیشتری هم دریافت می‌کنند. پس این مورد به میزان دارایی شما بستگی دارد. از نظر وقت و زمان هم خیلی از روش های گفته شده، مثل استیکینگ و فریز کردن ترون در کیف پول ترون لینک، نیاز به صرف زمان زیادی ندارند و کافیست یکبار مراحل آن را طی کنید تا کامل مسلط شوید. پس اگر نظر تیم سیف اکسچنج 24 را بخواهید، بکارگیری روش های گفته شده برای کسب سود از ترون قطعا ارزش صرف وقت و گاها حتی صرف هزینه را هم دارد.

سخن پایانی

در این مقاله تمام روش های مطمئن و اصولی برای کسب درآمد از ترون را خدمت شما معرفی کردیم. اکنون خودتان باید سبک سنگین کنید و با آزمون و خطا به این نتیجه برسید که کدام یک از این روش ها برای شما بهتر و سودآورتر هستند. همچنین توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به شبکه و ارز ترون، مقالات دیگر سایت سیف اکسچنج 24 را مطالعه کنید. حتی در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید از طریق راه های ارتباطی در نظر گرفته شده با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا