ایا ووچر پرفکت مانی قابل پیگیری است

این شرکت از یک سیستم ارائه خدمات پشتیبانی در نقل و انتقال ارزهای مختلف و خرید و فروش برای مشتریان خود برخوردار بوده و همواره سعی در راهنمایی آنها داشته است.
پرفکت مانی در حال حاضر تحریم های مختلفی که دیگر شرکت ها و کشورهای خارجی علیه کاربران ساکن ایران داشته اند، به کار نبرده است. بنابراین محدودیتی برای کاربران ایرانی قائل نشده و آنها می توانند راهنمایی های لازم را از تیم پشتیبانی پرفکت مانی دریافت نمایند.

توجه داشته باشید که امکان خرید مستیم کد ووچر پرفکت مانی از این شرکت برای کاربران ایرانی وجود ندارد. در نتیجه لازم است , برای خرید کد ووچر مورد نیاز خود به صرافی سیف اکسچنج 24 مراجعه کنید. در این صورت از طریق صرافی امکان پیگیری درخواست های خود را خواهید داشت.

شرکت پرفکت مانی علاوه بر آنکه یک سیستم پرداخت و نقل و انتقال پول است، ارائه دهنده کد ووچر پرفکت مانی نیز می باشد. از مهمترین سوالاتی که کاربران فعال می پرسند این است که آیا ووچر پرفکت مانی قابل پیگیری است ؟ و یا آیا ووچر پرفکت مانی قابل ردیابی است که در ادامه مقاله به جواب این سوال میپردازیم .


ایا ووچر پرفکت مانی قابل پیگیری است


آیا ووچر پرفکت مانی قابل ردیابی است

برای پیدا کردن جواب سوال آیا ووچر پرفکت مانی قابل پیگیری است , لازم است شکوائیه خود را به دادسرای عمومی یا دادسرای جرائم رایانه ای ارسال نمایند. برای این کار می توانید به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه نموده و شکوائیه خود را از این طریق ثبت نمایند. در ادامه پرونده شما تشکیل شده و افرادی به  پیگیری شکایت شما میپردازند و به دنبال فرد متخلف می گردند.


آیا خرید ووچر پرفکت مانی کلاهبرداری است؟


استفاده از ووچر پرفکت مانی، یکی از روش های قابل اعتماد بین المللی جهت نقل و انتقال دارایی بین کشورها و خرید آنلاین از وب­سایت های فروشگاهی است. پرفکت مانی در زمره سیستم های پرداخت الکترونیکی مانند وب مانی یا پی پال قرار دارد.

هر کد ووچر الکترونیک ( E-Voucher ) شامل یک شماره سریال 16 رقمی و یک کد فعال سازی 10 رقمی می باشد. کاربران قادرند توسط ووچر های الکترونیکی پرفکت مانی از وب­سایت های مختلف کشورهای دیگر به صورت آنلاین خرید کنند. ویژگی آن این است که نیازی به داشتن حساب یا اکانت پرفکت مانی وجود ندارد. بنابراین شما میتوانید برای خرید بدون ثبت نام وارد صفحه خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام شوید.

 

پرفکت مانی قابل پیگیری است

روش انتقال پول پرفکت مانی در میان کاربران در کشورهای مختلف از طرفداران زیادی برخوردار است. کاربران ساکن ایران نیز توسط پرفکت مانی مورد تحریم قرار نگرفته اند. در نتیجه می‌توانند به راحتی در عملیات واریز و برداشت پول به کیف پول پرفکت مانی شرکت داشته باشند. افرادی که امکان افتتاح حساب در پرفکت مانی را ندارند با داشتن ووچر پرفکت مانی می توانند عملیات خرید آنلاین بین المللی و یا نقل و انتقال پول در بین کشورهای مختلف را به راحتی انجام دهند.

دارندگان کد ووچر پرفکت مانی بدون نیاز به شماره حساب در بانک‌های خارجی، دارای کارت شارژی هستند که با استفاده از آن قادر به انجام نقل و انتقالات بین المللی پول می باشند. شرکت پرفکت مانی از جمله شرکت های معتبری است , که امکانات جابجایی و پرداخت پول را برای کاربران ایجاد کرده است.

فراهم آوردن این تسهیلات به هیچ وجه کلاهبرداری محسوب نمی شود. از آنجا که تا کنون از سوی بانک مرکزی ایران مجوزی برای خرید و فروش کد ووچر پرفکت مانی و ارزهای رمزنگاری صادر نشده است. بنابراین جهت انجام تراکنش های ارزی و تبادل پولی با ووچر از طریق صرافی‌های قابل اعتماد اقدام نمایید.


آیا امکان مسدود شدن حساب بانکی برای خرید ووچر وجود دارد؟


کاربران قادرند از طریق سیستم پرفکت مانی کد ووچر پرفکت مانی را دریافت نمایند. این کد به منزله چک یا کارت شارژ پرفکت مانی عمل می کند و در تمامی معاملات دنیا دارای اعتبار است، به طوری که قابل تبادل با پول نقد نیز می باشد. از این طریق کاربران می توانند برای دوستان , خانواده و آشنایان خود در کشورهای دیگر، پول بفرستند. همچنین امکان خرید از وب­سایت های فروش آنلاین در سراسر دنیا را خواهند داشت.

برخی از اشخاص که نیازی برای باز کردن حساب در پرفکت مانی و ایجاد اکانت کاربری در این شرکت را ندارند، به دنبال آن هستند که ووچر پرفکت مانی را خریداری نمایند. متقاضیان باید در هنگام خرید به شرایط و نکات مهم برای دریافت کد ووچر توجه داشته باشند.
تاکنون در مواردی مشاهده شده که به دلایل گوناگونی حساب بانکی هر یک از دو طرف خریدار یا فروشنده کد ووچر، مسدود شده است. در این صورت این افراد به حساب خود دسترسی نخواهند داشت. مسدود شدن حساب بانکی در رابطه با موضوع ووچر، احتمال دارد به دلایل مختلفی صورت گرفته باشد.

به عنوان نمونه از جانب یکی از دو طرف جرم کلاهبرداری انجام گرفته و طرف دیگر معامله، علیه او شکوائیه ای به دادگاه برده و بنابراین حساب او مسدود شده است. در برخی موارد احتمال دارد مالکین صرافی ها به صورت غیر قانونی ارزهای رمزنگاری یا ووچر را در تعداد زیاد خریداری ‌کرده باشند، در این صورت حساب بانکی آنها مسدود می­گردد.
صاحب حساب مسدودی بایستی مدارک هویتی خود به انضمام مستندات و مدارک گواه قطعی خود مبنی بر عدم وقوع جرم را به شعبه ای که رای مسدودی حساب را صادر کرده، ارائه نماید. پس از آنکه عدم وقوع جرم ثابت گردید و شاکی حق خود را دریافت کرد، حکم مسدودی از حساب بانکی طرف مقابل برداشته خواهد شد.


آیا خرید و فروش کد ووچر جرم است؟


گرچه تاکنون از طرف مقامات مسئول در ایران مجوز رسمی برای مبادلات ووچر صادر نشده ولی اعلامیه ای حاکی بر جرم بودن خرید و فروش کد ووچر نیز داده نشده است. به همین دلیل از نظر قانونی خرید و فروش، داشتن ووچر و استفاده از آن توسط افراد حقیقی، جرم تلقی نمی­گردد.

توجه داشته باشید که باید مقررات اساسی رعایت گردد تا برای دو طرف معامله مشکلی پیش نیاید. زیرا تا کنون در دادگاه ها به پرونده هایی رسیدگی شده که در ارتباط با جرائم صورت گرفته در مورد خرید و فروش کد ووچر بوده است. جرم هایی که در رابطه با ارزهای رمزنگاری و کد ووچر احتمال وقوع دارد در زمینه نواقصی در تایید هویت و یا ارسال وجه برای خرید و عدم دریافت کد بوده است. همچنین احتمال دریافت کد اشتباه نیز وجود داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *