تبدیل ترون به بیت کوین در تراست والت

بیت کوین از اولین ارزهای دیجیتال عرضه شده است. به همین خاطر هم تقریبا تمام افراد آن را می‌شناسند و یا حداقل نام آن را شنیده اند، حتی اگر جزو فعالان بازار ارز دیجیتال نباشند! این رمز ارز یک سری ویژگی ها و کارایی هایی دارد که استخراج آن را دشوار می‌کنند. در نتیجه بیش از 90% کاربرانی که به آن احتیاج دارند، خرید یا تبدیل رمز ارزهای دیگر به این ارز را بر استخراج آن ترجیح می‌دهند. در این میان تبدیل ترون به بیت کوین را می‌توان آسان‌ترین روش بدست آوردن این رمز ارز دانست. چون همانطور که می‌دانید ارز ترون یا همان ترونیکس، در دسترس‌ترین ارز دیجیتال است که قابلیت استخراج و خرید آسان دارد.

شاید قبلا راجع به تبدیل TRX به BTC مطالبی شنیده باشید و شاید حتی از روش های تبدیل این دو ارز به یکدیگر هم مطلع باشید. ولی مطمئنا تاکنون راجع به تبدیل ترون به بیت کوین در تراست والت و مراحل آن، هیچ مطلبی نشنیده اید!

ما در این مقاله راجع به تبدیل ارز ترون به ارز بیت کوین در کیف پول تراست ولت صحبت کرده ایم و علاوه بر آن روشی آسان برای تبدیل این دو ارز به یکدیگر را هم آموزش داده ایم. پس اگر به دنبال کسب Bitcoin هستید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

برای خرید ترون بدون کارمزد و بدون احراز هویت بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.


تبدیل ترون به بیت کوین در تراست والت


تبدیل ترون به بیت کوین

اگر با کیف پول تراست ولت کار کرده و از کارکرد بخش های مختلف آن مطلع باشید، حتما می‌دانید که بخش Swap تراست ولت برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر (چنج کردن) طراحی شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما نکته مهمی که وجود دارد این که این بخش از کیف پول، از ارز ترون و چند رمز ارز دیگر پشتیبانی نمی‌کند! و همین مسئله باعث می‌شود تا بسیاری از کاربران گمان کنند تبدیل TRON به رمز ارزهای دیگر مثل بیت کوین، در این ولت دیجیتال غیر ممکن و نشدنیست. در حالی که یک روش دیگر برای تبدیل ترون به بیت کوین در تراست ولت وجود دارد!

در این روش که می‌توان گفت تنها روش تبدیل ارز ترون در Trust Wallet است، شما در اصل به استخر ارز دیجیتال صرافی های غیر متمرکز و معروف متصل می‌شوید و سپس مقدار ارز ترون مورد نظرتان را به بیت کوین یا ارزهای دیگر تبدیل می‌کنید. بنابراین این نحوه چنج کردن ترون در واقع در کیف پول تراست ولت اتفاق نمی‌افتد بلکه این کیف پول پلتفرمی برای انجام این کار در اختیار کاربران می‌گذارد تا به این ترتیب بتوانند رمز ارزهایی که شبکه انتقال آن ها BNB نیست و از طریق شبکه trc 20 یا شبکه های دیگر منتقل می‌شوند را چنج کنند.


مراحل تبدیل TRX به BTC در تراست ولت


تبدیل ترون به بیت کوین در تراست ولت

تبدیل ارز با روش DApp (روش گفته شده) چندان دشوار نیست و فقط چند مرحله بیشتر از تبدیل ارز در بخش Swap تراست والت دارد. برای تبدیل ارز ترون به بیت کوین یا هر رمز ارز دیگری با این روش، کافیست مراحل زیر را به ترتیب طی کنید؛

 • وارد کیف پول Trust Wallet شوید و روی گزینه Browser در نوار پایین صفحه اصلی کلیک کنید.
تبدیل trx به بیت کوین
 • در کادر جستجوی بالای صفحه عبارت finance/swap را وارد کرده و روی علامت 🔍 کلیک کنید.
 • صفحه‌ای مشابه تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد؛
تبدیل trx به btc در تراست والت
 • در این صفحه باید اطلاعاتی مانند کیف پول، نوع ارزهای دیجیتال مورد نظر و مقدار آن ها را وارد نمایید.
 • برای انتخاب کیف پول، روی گزینه Connect کلیک کرده و کیف پول تراست والت را انتخاب کنید. گزینه BNB که در این صفحه مشاهده می‌کنید در اصل همان رمز ارزی است که قصد تبدیل آن را دارید و گزینه CAKE نیز رمز ارزی که می‌خواهید داشته باشید.
 • پس باید به ترتیب دو رمز ارز TRX و BTCB را جایگزین آن ها کنید! پس از انتخاب ارزها نوبت به تعیین مقدار ارز ترون که قصد دارید به بیت کوین تبدیل کنید، می‌رسد.
 • در آخر باید روی کلید Swap کلیک کنید.
تبدیل tron به bitcoin
 • بعد از وارد کردن اطلاعات بالا و کلیک بر روی کلید Swap، صفحه زیر نمایش داده خواهد شد که شامل اطلاعات وارد شده و مقدار کارمزدی است که تراست والت در قبال انجام این تراکنش از حساب شما کسر می‌کند.
تبدیل trx به btc

✅ کارمزد این تراکنش باتوجه به قیمت ارز ترون و بیت کوین در تاریخ انجام تراکنش، با ارز BNB از حساب شما کسر خواهد شد. پس قبل از ثبت درخواست تبدیل ارز ترون به بیت کوین باید مقداری ارز BNB خریداری کرده و در کیف پولتان داشته باشید.

 • در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده در این صفحه مورد تایید بودند، گزینه Confirm Swap را انتخاب کنید.
 • پس از انجام تمام مراحل گفته شده صفحه‌ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. در این صفحه روی کلید Top up smart Chain (BNB) کلیک کنید تا ارز ترون به بیت کوین تبدیل شود.
تبدیل ترون به btc

اکنون اگر به صفحه اصلی کیف پول تراست ولت خود برگردید خواهید دید که مقدار ارز ترون مورد نظرتان از حساب کسر شده و در عوض حساب ارز دیجیتال شما با ارز بیت کوین شارژ شده است.


تبدیل ترون به بیت کوین در سیف اکسچنج 24


تبدیل ترون به بیت کوین در سیف اکسچنج 24

درست است که شما در پی آموزش تبدیل ارز ترون به بیت کوین در تراست ولت، سر از این مقاله در آورده اید اما همانطور که گفتیم این کیف پول از ارز TRX پشتیبانی نمی‌کند. روش گفته شده نیز دشواری هایی مثل خرید BNB و … دارد. پس بیایید و از خدمات تبدیل ارزهای دیجیتال سایت و کیف پول سیف اکسچنج 24 برای چنج کردن ترون و تبدیل آن به بیت کوین استفاده کنید! در این صورت تراکنش مورد نظرتان خیلی سریع، آسان و بدون دریافت کارمزد انجام خواهد شد.

تبدیل ارز ترونیکس به بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر مثل اتریوم، تتر و … در سایت ما مستلزم انجام دو کار است؛

 1. فروش مقدار ارز ترون مورد نظر
 2. خرید ارز بیت کوین معادل ترون فروخته شده

برای انجام این دو کار نیز کافیست در سایت ثبت نام کنید و مدارک هویتی خواسته شده را جهت محرز شدن در سایت بارگذاری نمایید. نهایتا ظرف مدت 1 ساعت کارشناسان ما درخواست احراز هویت شما را تایید خواهند کرد. پس از آن می‌توانید وارد حساب کاربری شوید و در بخش ثبت سفارش > سفارش فروش، مقدار ارز TRON که قصد تبدیل آن به بیت کوین را دارید و معادل تومانی آن را وارد کرده و سفارش خود را ثبت کنید. پس از نهایی کردن سفارش، معادل تومانی ارز ترون وارد شده به حساب شما در سایت واریز خواهد شد. حالا می‌توانید مجددا در بخش ثبت سفارش، سفارش خرید بیت کوین ثبت کنید و به همان میزان، ارز بیت کوین بخرید!

✅ ارز ترون شما باید حتما در کیف پول‌تان در سایت سیف اکسچنج 24 باشد. بنابراین قبل از ثبت سفارش فروش TRON می‌بایست ابتدا این ارز را از کیف پول دیجیتال شخصی به کیف پول دیجیتال سیف اکسچنج 24 منتقل کنید.

سخن پایانی

ترون و بیت کوین در نگاه اول کاربردهای یکسانی دارند. چون به هر حال هر دوی آن ها رمز ارز هستند و برای انجام یک سری امور مشخص، خریداری می‌شوند. ولی بیت کوین معمولا برای سرمایه گذاری یا پرداخت هزینه کالاهای گران قیمت، گزینه بهتریست و از طرفی در کشورهای اروپایی خواهان بیشتری دارد. پس اگر به فکر سرمایه گذاری در حوزه ارز دیجیتال هستید یا این که قصد سفر به اروپا را دارید، بیت کوین می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

شما عزیزان می‌توانید برای خرید و فروش و یا تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر، همچنین برای خرید ترون ارزان (بدون کارمزد) در صرافی سیف اکسچنج 24 ثبت سفارش کنید. مراحل خرید، فروش و تبدیل ارزها در سایت ما درست مشابه مراحل تبدیل ترون به بیت کوین است که بالاتر راجع به آن صحبت کردیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *