تبدیل ترون به اتریوم در تراست والت

تراست والت یکی از کیف پول های محبوب و شناخته شده است که مطمئنا نام آن را بارها از زبان کاربران باسابقه بازار ارزهای دیجیتال شنیده اید. اصلی‌ترین کاربرد تراست والت، نگهداری و انتقال ارزهای دیجیتال است. این کیف پول کاربردهای دیگری هم دارد که محبوبیت آن را افزایش داده است. تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر، مثل تبدیل ترون به اتریوم، یکی از همین کاربردهای گفته شده است که اتفاقا تقاضای بسیار بالایی هم دارد.

ما در مقالات متعدد درباره نحوه تبدیل ارزهای دیجیتال در تراست والت، صحبت کرده ایم و روش های آن را آموزش داده ایم. در این مقاله هم تصمیم داریم تنها روش تبدیل ترون به اتریوم در تراست والت را آموزش دهیم. البته تبدیل ارز TRX به ETH در کیف پول تراست ولت کمی پیچیده است و همین باعث می‌شود افراد تازه کار از پس آن برنیایند. اما نگران نباشید چون ما علاوه بر این روش، یک روش ساده دیگر برای تبدیل ارز ترون به اتریوم نیز آموزش داده ایم.


روش های تبدیل ارز در کیف پول تراست والت


تبدیل trx به eth در تراست والت

کیف پول تراست والت در حال حاضر در دو بخش، خدمات تبدیل ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهد؛

 1. بخش Swap که اصلی‌ترین بخش برای انجام این کار است.
 2. بخش Defi (Discover) که از طریق پروژه های دیفای و اتصال به صرافی های غیرمتمرکز، کار تبدیل ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهد.

تبدیل ترون به اتریوم با استفاده از بخش Swap در تراست والت


همانطور که گفتیم، Swap بخش اصلی و اختصاصی تراست والت برای تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر است. حالا می‌خواهیم بررسی کنیم که آیا تبدیل ارز ترون به ارز اتریوم با استفاده از این قسمت امکان پذیر است یا خیر؟!

تبدیل یا همان Swap کردن ترون در تراست والت عملا غیر ممکن است. چرا که این بخش کیف پول از ارز ترون پشتیبانی نمی‌کند. بنابراین شما اگر گزینه Swap را از میان گزینه های کیف پول تراست ولت انتخاب کنید، خواهید دید که در بخش You Pay ارز TRX یا TRON وجود ندارد.


تبدیل ترون به اتریوم با استفاده از DApp ها در تراست والت


DApp یا همان DeFi پروژه های متعلق به صرافی های غیرمتمرکز هستند که تراست والت آن ها را در یک بخش دسته بندی کرده است. شما می‌توانید با استفاده از این بخش، به استخر ارز دیجیتال صرافی های غیر متمرکز متصل شوید و به این ترتیب مقدار ارز ترون مورد نظرتان را به اتریوم تبدیل کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ارز دیجیتال ترون به مقاله همه چیز درباره رمز ارز ترون مراجعه نمایید.

برای تبدیل TRX به ETH با این روش می‌بایست مراحل زیر را طی کنید؛ در ابتدا برای تبدیل شما نیازمند خرید ارز دیجیتال ترون هستید , برای خرید و فروش ترون به صفحه خرید ترون بدون احراز هویت مراجعه کنید.

 • انتخاب گزینه Browser از نوار پایین صفحه اصلی تراست والت
تبدیل ترون به اتریوم
 • وارد کردن عبارت finance/swap در کادر جستجوی بالای صفحه

بعد از جستجوی عبارت بالا در کادر جستجو، صفحه زیر نمایش داده خواهد شد:

تبدیل tron به ethereum
 • در این صفحه ابتدا روی گزینه Connect کلیک و از میان گزینه ها، کیف پول Trust Wallet را انتخاب کنید. بعد از انتخاب کیف پول، کلید Connect به آیکون کیف پول تبدیل خواهد شد.
 • سپس روی گزینه BNB کلیک کرده و ارز TRX را انتخاب نمایید. بعد از آن روی گزینه CAKE کلیک و ارز ETH را انتخاب نمایید.
 • حالا مقدار ارز ترون مورد نظر خود را در کادر مربوطه وارد نمایید و کمی منتظر بمانید تا عملیات محاسبه و تعیین ارز اتریوم معادل آن به اتمام برسد. پس از اتمام زمان محاسبه، کلید Swap برای شما فعال خواهد شد که باید روی آن کلیک کنید.
تبدیل trx به eth
 • با کلیک بر روی کلید Swap صفحه‌ای مشابه تصویر زیر نمایش داده خواهد شد که مقدار کارمزد این تراکنش و موارد دیگر را نمایش می‌دهد. در این صفحه نیز مجددا باید روی کلید Confirm Swap کلیک کنید.
تبدیل tron به اتریوم
 • بعد از طی مراحل بالا صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد که در این صفحه برای کسر کارمزد و اتمام تراکنش باید گزینه Top up smart Chain (BNB) را انتخاب کنید.
 • توجه داشته باشید که برای انجام این تراکنش حتما باید مقداری اسمارت چین BNB در کیف پول شما وجود داشته باشد وگرنه در این مرحله با خطا مواجه خواهید شد.
تبدیل ترون به eth

روشی آسان برای تبدیل TRX به ETH


در مقدمه بحث گفتیم که تبدیل ترون به اتریوم در تراست والت دشوار است. مطمئنا اکنون که مطالب بالا را مطالعه کردید خودتان به دشوار و زمانبر بودن آن پی بردید! همین دشوار بودن تبدیل ارز ترون به ارزهای دیجیتال دیگر در کیف پول تراست ولت باعث شده تا اکثر صرافی ها، کیف پول های دیگر را برای چنج کردن این ارز پیشنهاد کنند. اما خب نصب کیف پول های دیجیتال دیگر و انتقال ارز ترون به آن ها نیز دردسرهای خود را دارد. از همین رو ما تبدیل ارز ترون به اتریوم در سیف اکسچنج 24 را به شما پیشنهاد می‌کنیم که اولا خیلی سریع و آسان و ثانیا بدون کارمزد است. علاوه بر همه این ها، امکان بهره‌مندی از راهنمایی کارشناسان صرافی ما نیز برای شما فراهم خواهد بود.


مراحل تبدیل ارز ترون به ارز اتریوم در صرافی سیف اکسچنج 24


تبدیل ترون به اتریوم در سیف اکسچنج 24

برای تبدیل ارز دیجیتال ترونیکس به اتریوم در صرافی آنلاین سیف اکسچنج 24 ابتدا در سایت ثبت نام نمایید. حالا اگر مقدار ارز ترون که می‌خواهید به اتریوم تبدیل کنید بیشتر از 100 هزار تومان است، باید مدارک‌تان را هم در قسمت مربوطه سایت بارگذاری نمایید و منتظر محرز شدن آن ها بمانید. بعد از اتمام احراز هویت که در کمتر از 1 ساعت انجام می‌شود، مراحل زیر را طی کنید؛

 1. وارد حساب کاربری خود در سایت شوید و به بخش ثبت سفارش بروید.
 2. در صفحه ثبت سفارش، ارز ترون را انتخاب کنید و اطلاعات خواسته شده را در فیلد فروش وارد نمایید. سپس روی گزینه فروش کلیک کنید و منتظر باشید تا مقدار ارز TRON مشخص شده از کیف پول شما کسر و معادل تومانی آن به حساب تومانی شما واریز شود.
 3. پس از تبدیل ترون به تومان  مجددا وارد بخش ثبت سفارش شوید و این بار ارز Ethereum را انتخاب کنید. اطلاعات خواسته شده را در کادر خرید وارد و در آخر روی گزینه خرید کلیک کنید. چند دقیقه بعد، ارز اتریوم به کیف پول شما در صرافی سیف اکسچنج 24 واریز خواهد شد و شما می‌توانید آن را به کیف پول دیجیتال شخصی خودتان انتقال دهید.

✅ قیمت خرید و فروش (معادل تومانی) تمامی ارزهای دیجیتال در انتهای کادر خرید و فروش درج شده است. پس برای محاسبه معادل تومانی هر ارز لازم نیست به جدول یا نمودار قیمت آن در صفحه اصلی مراجعه کنید.

✅ انجام تراکنش هایی مثل خرید، فروش یا انتقال ارزهای دیجیتال در صرافی سیف اکسچنج 24 بدون کارمزد است. بنابراین تبدیل ارز ترون به ارز اتریوم نیز بدون دریافت کارمزد انجام می‌شود.

سخن پایانی

اتریوم یکی از پروژه های ارز دیجیتال است که سکه های آن برای انجام اموری نظیر اجرای قراردادهای هوشمند یا ایجاد پلتفرم ها و نرم افزارهای غیرمتمرکز مورد استفاده قرار می‌گیرند. استخراج ارز اتریوم در حال حاضر به وسیله دستگاه های ماینینگ و یا با استیک کردن مقداری از این ارز، انجام می‌شود که هر دوی آن ها مستلزم داشتن دانش و وقت کافی هستند! به همین خاطر هم است که درصد زیادی از کاربران در صورت نیاز به این ارز دیجیتال، ترجیح می‌دهند ارز ترون را به آن تبدیل کنند. چون شبکه ترون جزو معدود شبکه هایی است که امکان استخراج آسان ارز دیجیتال TRX را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

شما عزیزان هم می‌توانید با روش های تبدیل ارز ترون به اتریوم که در این مقاله آموزش دادیم، هر مقدار ارز اتریوم که نیاز دارید را بدست آورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *