قیمت ترون در اینده

ارز دیجیتال ترون یکی از ارزهای دیجیتال محبوب و قابل اعتماد به حساب می‌آید. این ارز دیجیتال بنا به دلایل مختلف مثل قیمت مناسب، کارمزد پایین، در دسترس بودن و … به عنوان پرفروش ترین رمز ارز در ایران شناخته می‌شود. با نظر به این کهخرید ترون ارزان  یکی از گزینه های افراد برای سرمایه گذاری بلند مدت است، ما در سیف اکسچنج 24 تصمیم گرفتیم به بررسی قیمت ترون در آینده بپردازیم. چون طبیعتا عقل سلیم حکم می‌کند که پیش از اقدام برای سرمایه گذاری بر روی یک پروژه، باید تمام جوانب امر و پیش‌بینی های صورت گرفته راجع به آن پروژه را سنجید!( برای آموزش تبدیل ترون به ریال و تومان به مقاله تبدیل ترون به تومان مراجعه نمایید.)


بررسی اجمالی ترون (TRON)


رتبه11
بازار سرمایه7.49 BUSD $
نام سکهTRON
نمادTRX
وب سایت رسمیTron.io
کل عرضه TRX92,363,179,362  
مبادلات تجاریBinance ، Bittrex ، Kraken ، Crypto.com ، KuCoin ، Huobi

تاریخچه ترون و دلایل محبوبیت آن


تاریخچه قیمت ترون

ترون شبکه‌ای غیر متمرکز است که پلتفرمی رایگان برای سرگرمی و اشتراک گذاری محتوا ارائه می‌دهد. این شبکه تحت حمایت بنیاد ترون و به رهبری جاستین سان، در سال 2017 و در سنگاپور کار خود را آغاز کرد. با این که شبکه ترون برخلاف سایر شبکه های اشتراک محتوا، محدودیتی برای تولیدکننده محتوا ایجاد نمی‌کند و آزادی عمل بیشتری به او می‌دهد، ولی چندان شناخته شده نیست!

از طرف مقابل ارز دیجیتال ترون با نام اختصاری TRX که بر روی بلاک چین ترون قرار دارد و نوعی توکن بومی به حساب می‌آید، عامل اصلی محبوبیت این شبکه و پروژه محسوب می‌شود. این رمز ارز با اهداف گوناگونی نظیر پرداخت هزینه ها در وب سایت های خارجی، استیکینگ، خرید انرژی، سرمایه گذاری و … توسط کاربران خریداری می‌شود.

ماشین مجازی ترون که امکان ایجاد قراردادهای هوشمند را برای کاربران فراهم می‌کند نیز از دیگر خدمات شناخته شده شبکه ترون است. شاید جالب باشد که بدانید سازگاری این پلتفرم با ماشین مجازی شبکه گسترده اتریوم، از دید بسیاری از افراد، تضمین کننده آینده درخشان ترون است!


پیش‌بینی ارز دیجیتال ترون بر اساس وضعیت آن از گذشته تا اکنون


پیش‌بینی ارز دیجیتال ترون

یکی از بهترین روش ها برای پیش‌بینی قیمت ارز ترون، بررسی وضعیت این ارز از زمان عرضه تا همین حالاست! البته این نحوه تحلیل و پیش‌بینی قیمت ارز TRX باید در بازه های زمانی جداگانه بررسی شود و مطمئنا نیاز به تخصص دارد. همچنین در کنار تحلیل نمودار و جداولی که قیمت این ارز را نشان می‌دهند، باید عملکرد شبکه ترون و تیم توسعه آن را هم مورد بررسی قرار داد.

ارز ترون در سال 2023 و حدودا 6 سال پس از عرضه، به عنوان یازدهمین ارز دیجیتال پرفروش در جهان معرفی می‌شود. این ارز دیجیتال در اواخر سال 2017 میلادی با قیمت 0.00180434 دلار عرضه می‌شده و امسال با قیمت تقریبی 0.0793 دلار معامله می‌شود. از همینجا می‌توان فهمید قیمت ارز دیجیتال ترون در طی این سال ها روند افزایشی داشته است.

از طرفی همانطور که بالاتر هم گفتیم، شبکه ترون تمرکز زیادی بر ارائه پلتفرم های سرگرمی دارد و همواره در تلاش است تا امکانات جدیدی برای ایجاد قراردادهای هوشمند در اختیار کاربران خود قرار دهد. همین موضوع سبب می‌شود تا محبوبیت این شبکه در میان افراد افزایش یابد و تعداد کاربران آن روز به روز بیشتر شود. محبوبیت یک اکوسیستم در میان مردم نیز مساویست با جذب سرمایه گذار!

با نظر به موارد گفته شده، می‌توان پیش‌بینی کرد که در آینده‌ای نزدیک برندهای معتبر جهانی برای سرمایه گذاری روی پروژه ترون اقدام کنند. و این موضوع قطعا تاثیر چشمگیری بر قیمت ارز دیجیتال ترون در آینده خواهد داشت. همانطور که امضای سند همکاری و سرمایه گذاری برندهایی نظیر وینترمیوت (Wintermute) و جاست لند (Justland) در پروژه ترون در سال 2022 بر رشد این شبکه و جهش قیمت آن داشتند.


قیمت ترون در آینده معرفی فاکتورها و عوامل موثر


قیمت ترون در آینده

قیمت ترون نیز مثل قیمت سایر ارزهای دیجیتال، از عوامل گوناگونی تاثیر می‌پذیرد. بنابراین می‌توان گفت قیمت TRX در آینده نیز تحت تاثیر همین عوامل خواهد بود. در ادامه تعدادی از فاکتورهای موثر بر قیمت و به طور کلی وضعیت و جایگاه ترون در آینده را ذکر کرده ایم؛

  • عملکرد مالی بازار dApps ها: dApps به برنامه هایی گفته می‌شود که روی شبکه های مالی غیر متمرکز ایجاد شده اند. از طرفی همانطور که می‌دانید، ترون یکی از همین برنامه ها و پلتفرم هاست. در نتیجه وضعیت آن در آینده، ارتباط مستقیمی با وضعیت بازار مالی dApp ها خواهد داشت.
  • وضعیت رقبا: این که رقبای شبکه ترون در آینده چه وضعیت و جایگاهی داشته باشند نیز قطعا بر جایگاه این شبکه و رمز ارز آن تاثیر خواهد داشت.
  • قراردادهای همکاری ترون: همکاری با برندهای معتبر جهانی، باعث افزایش پشتوانه مالی و محبوبیت این پروژه و ارتقای جایگاه آن خواهد شد.
  • مکانیزم توزیع ارز دیجیتال ترون: شبکه ترون از معدود شبکه های ارز دیجیتال است که در مقابل انجام کارهای بسیار ساده، ارز TRX پاداش می‌دهد. این روند اگر ادامه پیدا کند بی شک بر افزایش کاربران شبکه ترون تاثیر مثبت خواهد داشت.

قیمت ترون در آینده از نظر کارشناسان


در بخش قبل به زبان ساده و خودمانی، قیمت ارز ترون در چند سال آینده را تحلیل کردیم. اما در این بخش می‌خواهیم درباره نظرات کارشناسان یا به قول معروف مغزهای متفکر بازار کریپتوکارنسی درباره ارز دیجیتال و شبکه ترون، صحبت کنیم. چون همانطور که می‌دانید این افراد یا گروه ها، با تکیه بر علم و دانشی که دارند به تحلیل پروژه های ارز دیجیتال می‌پردازند و نظرات به مراتب دقیق‌تر و قابل اعتمادتر ارائه می‌دهند. به همین خاطر هم است که بلافاصله پس از اظهار نظر آن ها، شوک عجیبی به بازار وارد می‌شود!

CryptoNewsZ

قیمت ترون در آینده از نظر کارشناسان CryptoNewsZ

Cryptonewsz یک پایگاه خبری معتبر است که اخبار مربوط به دنیای کریپتوکارنسی و مقالات تالیف شده در این حوزه را منتشر می‌کند. بر طبق پیش‌بینی این پایگاه قیمت ارز دیجیتال ترون در سال 2023 به طور میانگین، 0.15 دلار خواهد بود. این سایت نمودار قیمتی ارز TRON را صعودی پیش‌بینی کرده و معتقد است در سال 2024 ارزش آن به 0.17 دلار و در سال 2025 نیز به 0.24 دلار خواهد رسید. کارشناسان Cryptonewsz قیمت ارز TRX را در سال 2026 حدود 0.26 دلار تخمین زده اند.

یکی از مقالات منتشر شده در این پایگاه خبری که توسط فردی به نام David Cox و در همین مورد، یعنی پیش‌بینی و تخمین قیمت ارز ترون در چند سال آینده، منتشر شده نیز بر افزایش قیمت این ارز تا سال 2025 تاکید دارد.

پس در مجموع می‌توان گفت Cryptonewsz به ارز دیجیتال و شبکه ترون، دید مثبت دارد.

Coincodex

پیشبینی آینده ترون از نظر کارشناسان Coincodex

Coincodex از دیگر وب سایت های معتبر در زمینه کریپتوکارنسی و ارز دیجیتال است. این وب سایت قیمت ترون در سال 2024 را در پایین‌ترین حد خود برآورد کرده ولی نسبت به قیمت ترون در طی چند سال آینده، دیدگاه خوشبینانه‌ای دارد.

طبق نظریه ارائه شده توسط سایت Coincodex حداکثر قیمت ارز دیجیتال ترون در سال 2024 حدود 0.388733 دلار و حداقل قیمت آن نیز 0.060367 دلار خواهد بود. سپس تا سال 2030 قیمت این ارز را صعودی دانسته و تخمین زده که حداکثر قیمت آن به 0.349667 دلار خواهد رسید.

PricePrediction.net

قیمت tron در آینده از نظر کارشناسان PricePrediction.net

PricePrediction بهترین نگرش را نسبت به آینده ارز ترون دارد و بالاترین قیمت را برای این ارز پیش‌بینی کرده است! بر اساس پیش‌بینی این سایت ارز TRX در سال 2024 به 0.12 دلار و در سال 2015 به 0.18 دلار خواهد رسید. نکته جالب مسئله اینجاست که این سایت طبق تحلیل هایی که بر روی شبکه ترون انجام داده به این نتیجه رسیده در سال 2030 و دهه پس از آن، قیمت ارز دیجیتال ترون نه تنها به 1 دلار آمریکا می‌رسد بلکه ممکن است این قیمت را هم رد کند و ارزشش چند برابر شود.

Cryptobullsclub.com

پیشبینی آینده tron از نظر کارشناسان Cryptobullsclub.com

عنوان بدبینانه ترین دیدگاه درباره قیمت ترون در اینده نیز تعلق می‌‌گیرد به Walletlnvestor ! این وب سایت در سال 2022 پیش بینی کرد که قیمت ترون روند نزولی خواهد داشت و در سال 2023 قیمت آن به 0.032 دلار کاهش خواهد یافت. اما خب در حال حاضر که سپتامبر 2023 است، ارز دیجیتال ترون با قیمت جهانی 0.812 دلار معامله می‌شود.

در نتیجه باید گفت پیش‌بینی و تحلیل های این سایت هم واقع بینانه و قابل اعتماد نیست!


پیش‌بینی ارز دیجیتال ترون تا سال 2030


سالحداقل قیمتمتوسط قیمتحداکثر قیمت
20240.34 $0.41 $0.53 $
20250.54 $0.67 $0.82 $
20260.83 $0.98 $1.08 $
20271.13 $1.37 $1.53 $
20281.56 $1.75 $2.12 $
20292.18 $2.54 $2.89 $
20302.92 $3.27 $3.51 $

بالاتر از جنبه های مختلف، آینده شبکه و ارز دیجیتال ترون را بررسی کردیم و به بررسی نظرات مغزهای متفکر نیز پرداختیم. اما درصد زیادی از افرادی که به دنبال سرمایه گذاری هستند، ترجیح می‌دهند بجای این حرف ها از پیش‌بینی ارز دیجیتال ترون مطلع شوند و بتوانند بر طبق آن برنامه ریزی کنند. البته که پیش‌بینی قیمت یک ارز دیجیتال تا چند سال آینده، صد در صد مطمئن نخواهد بود! چون همانطور که گفتیم، قیمت ارز ترون به فاکتورهای متعدد وابسته است و مستقیما از آن ها تاثیر می‌پذیرد. اما با این حال کارشناسان سیف اکسچنج 24 پس از تحقیق و بررسی درباره قیمت ارز TRX در آینده، به یک جمع بندی کلی رسیدند که در ادامه آن را بیان کرده ایم.

قیمت ترون در سال 2024

طبق پیش‌بینی های انجام شده توسط صرافی های معتبر، سطح متوسط قیمت ترون می‌تواند تا سال 2024 حدود 0.41 دلار باشد. اگر کاربران این پروژه از آن حمایت کنند، احتمال قوی وجود دارد که ترون بتواند ارتقای جایگاه داشته باشد و چند پله به سمت بالا صعود کرده و به جمع 10 ارز دیجیتال محبوب بپیوندد. در این صورت حتی ممکن است حداکثر قیمت توکن های TRX حدود 0.53 دلار باشد. با این حال، اگر محیط نزولی در بازار وجود داشته باشد، Tron با پایین‌ترین قیمت 0.34 دلار معامله خواهد شد.

قیمت ترون در سال 2025

طبق ادعای مدیران پروژه ترون، تعداد سرمایه گذاران این پروژه تا سال 2025 بیشتر خواهد شد. از طرفی همه ما می‌دانیم که بیشتر شدن تعداد سرمایه گذاران و همکاری ها، مساویست با افزایش قیمت سکه های TRX! بنابراین انتظار می‌رود تا سال 2025، میانگین قیمت ترون با توجه به نرخ رشد فعلی آن حدود 0.67 دلار باشد.

همچنین بر اساس پیش‌بینی ها و تحلیل های انجام شده، ارزش سکه ترون می‌تواند در این سال به سطح ATH جدیدی برسد. اگر رشد فعلی ادامه یابد، حتی ممکن است قیمت Tron به 0.82 دلار نیز برسد. در حالی که حداقل سطح قیمت آن می‌تواند حدود 0.54 دلار باشد.

قیمت ترون در سال 2030

ترون یکی از معدود ارزهای دیجیتال است که پتانسیل زنده ماندن در دراز مدت را دارد. نشانه هایی وجود دارند که نشان می‌دهند بازار کریپتو در سال 2030 وارد عصر جدیدی شده و ارزهای دیجیتال مبتنی بر پروژه های واقعی، مثل ارز Tron در این بازار روند رو به رشد خواهند داشت.

متوسط قیمت Tron می‌تواند در سال 2030 حدود 3.27 دلار و حداقل قیمت آن در پایان قرن جاری می‌تواند حدود 2.92 دلار باشد. با این حال، همراه با ترون، بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر نیز احتمالا به بالاترین رکورد جدید خود خواهند رسید.

البته اگر در سال 2030 حرکت های خوبی در بازار وجود داشته باشد، قیمت ترون ممکن است سر به فلک کشیده و از پیش بینی های صورت گرفته هم فراتر رود!


آیا قیمت ترون بالا میرود ؟ ترون 1 دلاری؟!


قیمت ترون در اینده یک دلار؟

یکی از کنجکاوی های معامله گران و کاربران ترون این است که آیا ارز TRX به سقف 1 دلار خواهد رسید یا خیر؟!

با بررسی نمودار قیمت ترون در چند سال اخیر متوجه خواهید شد که این ارز دیجیتال در سال 2018 در آستانه عبور از 1 دلار قرار گرفت! اما بنابه دلایلی در قیمت 0.3 دلار متوقف شد. بنابراین با توجه به عملکرد قدیمی و همچنین وضعیت کنونی این ارز می‌توان گفت ترون ظرفیت رسیدن به 1 دلار و حتی عبور از آن را هم دارد. همانطور که در جدول پیش‌بینی قیمت ترون در آینده مشاهده کردید، انتظار می‌رود که قیمت TRX در سال های بین 2026 تا 2030 به سقف 1 دلار برسد.

البته این صرفا یک پیش‌بینی است و شما باید در نظر داشته باشید که در بازار کریپتو هیچ چیز بعید و هیچ اتفاقی غیر ممکن نیست! امکان دارد یک اتفاق ناگهانی باعث تغییر مسیر نمودار قیمت TRON شود.


آینده ترون چگونه است؟


بررسی ها نشان می‌دهد که ترون از زمان عرضه تاکنون عملکرد خوبی داشته است. هم اکنون نیز مثل سایر پروژه های کریپتویی برای ارتقای جایگاه خود تلاش می‌کند. البته ترون نیز مثل تمام ارزهای دیجیتال گاها عملکرد کند داشته اما در مجموع جزو پروژه های مبتنی بر بلاک چین است که رشد سریع دارد. به همین منظور به نظر می‌رسد گزینه خوبی برای سرمایه گذاری بلند مدت باشد.

سخن پایانی

ترون، اکوسیستمی در حال رشد است می‌توان گفت آینده‌ای روشن دارد. البته به شرط این که بازار کریپتوکارنسی وضعیتی مشابه یا نزدیک به وضعیت عصر حاضر داشته باشد! بیشتر کارشناسان نیز همین نظریه را دارند و درباره قیمت ترون در آینده، خوشبین هستند.

اما با این حال بهتر است در کنار تحقیق درباره آینده ارز ترون، راجع به مسائل دیگر بازار ارزهای دیجیتال هم خوب پرسوجو کنید. در نهایت این که هرگز تمام سرمایه خود را وارد این بازار نکنید و هیچگاه نگاهی ایده آل به آن نداشته باشید! و این را هم در نظر داشته باشید که تمامی موارد و پیش‌بینی های درج شده در این مقاله و سایر مقالات مشابه در سایت های دیگر، صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند.

ضمنا اگر برای انجام کارهایی مثل خرید از فروشگاه های آنلاین خارجی، نیاز به مقدار کمی ترون دارید دیگر لازم نیست منتظر احراز هویت در صرافی های آنلاین باشید! فقط کافیست در صرافی سیف اکسچنج 24 ثبت نام کرده و بلافاصله پس از ثبت نام برایخرید ترون بدون احراز هویت در سایت ما اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *