آموزش سایت ترون اسکن

سایت ترون اسکن (TRONSCAN) اولین مرورگر بلاک چین در انجمن ترون است. این سایت از چندین روش ورود به سیستم پشتیبانی کرده و تجربه کاملی از مرور و جستجو را فراهم می‌کند. همچنین Tronscan.org یک وب سایت بسیار قابل اعتماد و امن، با امتیاز ایمنی عالی است. این وب سایت یک پلتفرم پیشنهادی برای طیف گسترده‌ای از خدمات می‌باشد. در ترون اسکن هیچ سابقه‌ای از کلاهبرداری وجود ندارد و کاربران زیادی به آن اعتماد دارند. در ادامه با ویژگی‌ها و مزایای این وب سایت بیشتر آشنا می‌شویم.سایت ترون اسکن یک وب سایت غیرمتمرکز است که چندین هدف مختلف را دنبال می‌کند. در واقع TRONSCAN یک صرافی غیرمتمرکز است که می‌توانید از آن برای معامله توکن‌های TRX یا صدور توکن خود بر اساس بلاک چین ترون استفاده کنید. درست مانند اتریوم، اما موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد. بلاک چین ترون دارای دفتر کل عمومی است که Tron-Scan از آنها اطلاعات مربوطه را بازیابی می‌کند و آنها را در وب سایت‌های خود به نمایش می‌گذارد. مأموریت کلی این سایت ارتقای شفافیت بلاک چین با نمایش هر صرافی و تجارت به غیرمعمول‌ترین شکل است. 

به طور کلی، سایت ترون اسکن ابتدا داده‌های اصلی (خام) موجود در بلاک چین Tron را دریافت می‌کند. در مرحله بعد، آنها را در اعداد یا نمودارهای قابل فهم و با جزئیات، پردازش و ارائه می‌دهد. چنین دستاوردهایی به لطف ارتباط نزدیک بین Tron-Scan و Tron از طریق یک API به دست می‌آید.برای ثبت نام و ورود به سایت ترون اسکن می‌توانید به وب سایت tronscan.org که اولین مرورگر بلاک چین در جامعه TRON است، مراجعه کنید. این سایت از چندین روش ورود پشتیبانی می‌کند و تجربه کاملی از مرور و جستجو را فراهم می‌آورد. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، می‌توانید آدرس کیف پول عمومی خود را در نوار جستجو قرار دهید تا موجودی خود را بررسی کنید.

اگر سکه‌ها را از Binance به TRONSCAN منتقل کرده‌اید، باید موجودی خود را بدون ورود به سیستم بررسی کنید. برای این کار می‌توانید از روش‌های ورود جایگزین استفاده کنید. همچنین می‌توانید از روش  بررسی موجودی، مشابه بررسی موجودی توکن اتر در DeltaBalances، استفاده کرده و بدون ورود به سیستم، آن را بررسی نمایید.

شایان ذکر است که در این سایت امکان خرید ترون نیز وجود دارد , اما ما روش راحت تر و ساده تری را به شما پیشنهاد می دهیم که آن خرید ترون بدون احراز هویت است .به طور کلی سایت ترون اسکن یک کاوشگر بلاک چین برای سیستم Tron است. این وب سایت به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های خود را در بلاک چین Tron شناسایی و تأیید کنند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ترون اسکن، امکان استقرار و اجرای قراردادهای هوشمند است که امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز در شبکه TRON را فراهم می‌کنند. Tronscan از انواع اقدامات امنیتی از جمله رمزگذاری، فایروال‌ها و کنترل‌های دسترسی برای محافظت از قراردادهای هوشمند در شبکه استفاده می‌کند.

tronscan چیست

قراردادهای هوشمند Tronscan با اجرا و اعتبارسنجی تراکنش‌ها در شبکه TRON کار می‌کنند. هنگامی که یک کاربر با یک قرارداد هوشمند در Tronscan تعامل می‌کند، تراکنش توسط شبکه تأیید شده و طبق شرایط قرارداد اجرا می‌شود. هزینه‌های گاز که برای اجرای قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد , نیز در معامله اعمال می‌گردد. لازم به ذکر است که شما می توانید با مطالعه مقاله  بهترین کیف پول ترون برترین گزینه‌ها برای نگه داری ترون را پیدا کنید که به طور خلاصه شامل کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Ledger Nano S و Trezor و ELLIPAL Titan است که گزینه‌های امن و کاربرپسند برای ذخیره‌سازی TRX هستند.

علاوه بر این، کیف پول‌های وب مانند Tronscan دسترسی راحت به سکه‌های TRX را از هر دستگاه متصل به اینترنت با مرورگر وب ارائه می‌کنند و بر عواملی مانند امنیت، تجربه کاربر و پشتیبانی جامعه تأکید دارند. سایر کیف پول‌های پیشنهادی Tron Exodus، YouHodler و Trust Wallet هستند که هر کدام ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند ردیابی وضعیت کریپتو، تبادل کریپتو، حساب‌های سود، وام‌های دارای پشتوانه رمزنگاری و ذخیره‌سازی NFT را ارائه می‌دهند.سایت ترون اسکن از چندین نوع حساب، از جمله حساب‌های کیف پول و حساب‌های قراردادی پشتیبانی می‌کند. حساب‌های کیف پول زمانی ایجاد می‌شوند که کاربر یک آدرس کیف پول و رمز ورود یا رمز کاربری جدید ایجاد کند. این حساب‌ها برای ذخیره و انتقال TRX و توکن‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. از سوی دیگر، حساب‌های قراردادی زمانی ایجاد می‌شوند که یک قرارداد هوشمند بر روی بلاک چین TRON مستقر شود. این حساب‌ها با اجرای قراردادهای هوشمند مرتبط هستند و می‌توانند TRX و سایر توکن‌های تعریف شده توسط کد قرارداد را نگهداری کرده و انتقال دهند.

Tronscan به کاربران کمک می‌کند تا به راحتی تاریخچه تراکنش هر آدرسی را در شبکه Tron مشاهده کنند. همچنین زمان و اندازه بلوک را بررسی کرده و کاربران فعال روزانه را نیز ردیابی نمایند. همچنین ترون اسکن دارای یک کیف پول داخلی برای ارسال، دریافت و مدیریت توکن‌های TRON و تعاملات dapp در سراسر شبکه است.برای ردیابی تراکنش‌های شبکه Tron در سایت ترون اسکن مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به وب‌سایت TRONSCAN بروید.
 • با استفاده از روش دلخواه خود مانند TronLink، Ledger یا سایر گزینه‌های موجود در پلتفرم، وارد سایت شوید.
 • پس از ورود به سیستم، آدرس کیف پول عمومی مرتبط با تراکنش‌هایی را که می‌خواهید ردیابی کنید، وارد نمایید.
 • برای انتقال روی هش تراکنش کلیک کنید. در اینجا باید مقداری TRX برای انجام تراکنش پرداخت نمایید.
 • حال می‌توانید جزئیات تراکنش از جمله فرستنده، گیرنده، مبلغ و سایر اطلاعات مرتبط را مشاهده کنید.

اگر سکه‌ها را از Binance به TRONSCAN منتقل کرده‌اید، می‌توانید با وارد کردن آدرس کیف پول عمومی خود، از همین مراحل برای بررسی موجودی خود استفاده کنید. علاوه بر این، برای درخواست در مورد آپلود یک abi سفارشی برای قراردادی که قبلاً در TRONSCAN مستقر شده است، می‌توانید از انجمن TRON یا منابع پشتیبانی سایت کمک بگیرید.سایت ترون اسکن

سایت ترون اسکن یک ابزار همه کاره با برنامه های مختلف برای جامعه TRON است. در ادامه برخی از کاربردهای کلیدی آن را بیان می کنیم:

 • مرورگر بلاک چین: TRONSCAN به عنوان یک مرورگر بلاک چین جامع برای جامعه TRON عمل می‌کند و جریان‌های بازار و تراکنش‌های آنی را ارائه می‌دهد. همچنین به کاربران امکان می‌دهد شبکه‌های بلاک چین TRON و SUN را کاوش کنند.
 • مدیریت حساب: کاربران می‌توانند حساب وب TRONSCAN خود را از طریق این پلتفرم مدیریت کنند که شامل ویژگی‌هایی مانند اتصال کیف پول، ضرب کردن، استک کردن و تعویض است.
 • دسترسی به موبایل: در دسترس بودن TRONSCAN در دستگاه های اندرویدی به کاربران امکان می دهد به راحتی به پلتفرم دسترسی داشته باشند.
 • روش‌های ورود چندگانه: TRONSCAN از روش‌های ورود متعدد پشتیبانی می‌کند و به این ترتیب راحتی کاربر و دسترسی به پلتفرم را افزایش می‌دهد.


برای ردیابی تراکنش‌های تتر در سایت ترون اسکن باید به روش‌های گفته شده در زیر عمل کنید:

 • به وب سایت TRONSCAN مراجعه کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.
 • آدرس کیف پول عمومی مرتبط با تراکنش‌های Tether را که می‌خواهید ردیابی کنید را در نوار جستجو وارد نمایید.
 • پس از وارد کردن آدرس، می‌توانید تاریخچه تراکنش‌ها و جزئیات مربوط به تراکنش‌های تتر را در بلاک چین TRON مشاهده کنید.
 • اگر با مشکلی مواجه شدید یا به کمک بیشتری نیاز دارید، با انجمن TRON تماس بگیرید یا در صورت داشتن سؤالات دیگر می‌توانید با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.


سایت tronscan

برای واریز و برداشت توکن باید وارد سایت ترون اسکن شوید. پس از ورود باید مراحل زیر را انجام دهید:

 • وارد برنامه Tron-Scan شوید. سپس روی “Wallet” کلیک کرده و “ارسال” را بزنید.
 • تمام اطلاعات مورد نیاز را تایپ کنید.
 • برای تأیید تراکنش، “ارسال” را فشار دهید. ممکن است برای افرادی که از طریق Ledger یا TronLink وارد سیستم می‌شوند، مراحل تأیید اضافی لازم باشد.
 • بعد از انتقال یا دریافت سیستم تراکنش موفق را اعلام خواهد کرد.
 • برای دریافت توکن نیز به Tron-Scan بروید. بر روی Wallet کلیک کنید و “دریافت” را بزنید.
 • کدهای QR خود را ذخیره کنید. پس از انجام این کار، این اطلاعات را برای هر کسی که قصد انتقال توکن به حساب شما را دارد، ارسال کنید.
 • زمانی که توکن ها رسید سیستم به شما اطلاع می دهد. اگر انتقال انجام نشد یک بار دیگر با فرستنده تماس بگیرید.


برای دریافت پهنای باند در سایت ترون اسکن می‌توانید این مراحل را دنبال کنید:

 • به وب سایت TronScan رفته و وارد حساب کاربری خود شوید.
 • پس از ورود به سایت، به بخش “کیف پول” وب سایت بروید.
 • در بخش کیف پول، باید به بخش “تجمیع” TRX رفته و روی آن کلیک کنید.
 • مقدار TRX را که می‌خواهید برای به دست آوردن پهنای باند فریز کنید، انتخاب نمایید. فریز کردن TRX به شما پهنای باندی می‌دهد که برای انجام تراکنش‌ها در شبکه TRON مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • پس از مسدود کردن مقدار مورد نظر TRX، شما شروع به جمع آوری پهنای باند خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد تراکنش‌ها را در شبکه TRON انجام دهید.
 • با انجام این مراحل می‌توانید به راحتی پهنای باند را در وب سایت TronScan به دست آورید.


یکی از روش‌های رأی دادن به نماینده‌ها در سایت ترون اسکن، فریز کردن ترون است. فریز کردن ترون به شما این امکان را می‌دهد که انرژی و پهنای باند رایگان دریافت کنید. با این قدرت ترون می‌توانید به یک نماینده فوق‌العاده رأی دهید.

این کار مانند شاهدی در بلاک چین استیم است. شما می‌توانید رأی خود را مرتباً تغییر دهید. هر 6 یا 8 ساعت یک بار امکان رأی گیری وجود دارد. 27 نماینده فوق‌العاده هستند که مسئولیت اجرای شبکه را بر عهده دارند. بسیاری از این نمایندگان فوق‌العاده درآمد خود را با کاربرانی که به آنها رأی می‌دهند به اشتراک می‌گذارند. اگر نماینده را انتخاب کردید که شما را در درآمدهای خود مشارکت می‌دهد، می‌توانید از ترون‌های منجمد خود درآمد غیرفعالی داشته باشید.

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا سایت ترون اسکن یک کاوشگر بلاک چین و رابط برای تعامل با شبکه TRON است. این اولین کاوشگر بلاک چین مبتنی بر TRON می‌باشد که به کاربران اجازه می‌دهد تراکنش‌های موجود در بلاک چین TRON را جستجو، تأیید و اعتبار سنجی کنند. همچنین این سایت یک کیف پول داخلی برای مدیریت توکن‌های TRON و تعاملات dapp به همراه توانایی ردیابی تراکنش‌های شبکه TRON مشابه Etherscan برای اتریوم ارائه می‌کند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند 1500 نقطه پهنای باند روزانه رایگان برای انتقال و کاوش معیارها در پلت فرم به دست آورند.

Tronscan از کیف پول‌های سخت‌افزاری Ledger برای افزایش امنیت و مدیریت دارایی پشتیبانی می‌کند و یک محیط امن برای مدیریت دارایی‌های متعدد فراهم می‌آورد.با ما نظرات و سوالات خود را به اشتراک بگذارید , همچنین می توانید برای خرید ووچر پرفکت مانی  بدون  کارمزد به مقالهخرید ووچر بدون احراز هویت مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *