اموزش تبدیل پرفکت مانی به ووچر

پرفکت مانی برای متمایز کردن خود از دیگر بانک های الکترونیکی قابلیت تبدیل پرفکت مانی به ووچر (e-Voucher) را در اختیار کاربران خود گذاشته است. امکان منحصر به فردی که معمولا در بانک های مشابه مشاهده نشده است.

اگر از کاربران گوگل و یا اپل باشید، مطمئنا با گیفت کارت های این دو شرکت آشنایی دارید. با استفاده از این گیفت کارت ها می توانید بدون داشتن حساب بانکی از فروشگاه های پلی استور و مانند آن خرید کنید. ووچر های پرفکت مانی نیز تقریبا به همین صورت عمل می کنند، اما تفاوت های چشم گیری با گیفت کارت های معمولی دارد.

موضوعی که ووچر ها را متفاوت می کند، قابلیت تولید آن توسط کاربر است. برخلاف گیفت کارت های اشاره شده که فقط توسط شرکت های سازنده تولید می شود، هر شخصی که یک حساب کاربری پرفکت مانی در اختیار داشته باشد، میتواند با استفاده از موجودی خود یک ووچر تولید کند. علاوه بر این، امکان تهیه ووچر ها از طریق صرافی های آنلاین نیز وجود دارد. در صورت تهیه ووچر از صرافی ها، دیگر نیاز به داشتن حساب پرفکت مانی ندارید. ولی اگر بخواهید ووچر خریداری شده را شخصا استفاده کنید، باید یک ” حساب پرفکت مانی “  بسازید.


تبدیل پرفکت مانی به ووچر چه مزایایی دارد؟


قابلیت تبدیل پرفکت مانی به (e-Voucher) ، و در واقع قابلیت ساخت آن توسط کاربر، مزایای ووچر پرفکت مانی را نسبت به گیفت کارت ها افزایش می دهد. به طور مثال میتوانید با استفاده از موجودی حساب خود، ووچر تولید کنید و در قبال معاملات خود، آن را برای دیگران ارسال کنید. در واقع ووچر جایگزینی برای واریز مستقیم پول به حساب دیگران است.

از طرفی می توانید موجودی پرفکت مانی خود را از طریق ووچر به دیگران بفروشید و ارز های بین المللی را به ریال تبدیل کنید. همچنین ارسال ووچر به دیگران به عنوان هدیه، یکی از مزایای ووچر پرفکت مانی است. البته در صورتی که میدانید شخص دارای حساب پرفکت مانی است و یا با استفاده از آن آشناست.


آموزش گام به گام تبدیل پرفکت مانی به ووچر


حال که با ووچر آشنایی یافته اید و مزایای استفاده از آن را میدانید، در ادامه شما را به صورت گام به گام در تبدیل پرفکت مانی به (e-Voucher) همراهی خواهیم کرد، تا در صورت نیاز شخصا از موجودی حسابتان ووچر بسازید.

اگر در انجام این مراحل به مشکل برخوردید، وب سایت پرفکت مانی به زبان فارسی نیز ترجمه شده است. استفاده از زبان فارسی مراحل را کمی راحت تر می کند. برای تبدیل پرفکت مانی به ووچر پرفکت مانی، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا به سایت رسمی پرفکت مانی به آدرس is مراجعه کنید. سپس وارد حساب کاربری خود شوید.
 • در صفحه کاربری خود، در نوار بالای صفحه گزینه Withdraw را یافته و بر روی آن کلیک کنید. در صورت استفاده از زبان فارسی وب سایت، گزینه برداشت را بیابید.
تبدیل پرفکت مانی به ووچر
 • در این صفحه بر روی گزینه e-Voucher کلیک کنید. این گزینه را در تصویر زیر مشاهده می کنید.
پرفکت مانی به ووچر
 • حال بر روی گزینه Purchase a new e-Voucher کلیک کنید.
تبدیل perfectmoney به ووچر
 • در صفحه جدید، لیست کشویی که در وسط صفحه قرار دارد را باز کنید. از این لیست حسابی را که میخواهید مبلغ ووچر از آن کسر شود را انتخاب کنید.
تبدیل پرفکت مانی به vocher
 • در فیلد بعدی مبلغ تبدیل پرفکت مانی به (e-Voucher) را وارد کنید. سپس بر روی گزینه Preview Purchase کلیک کنید. در این صفحه جزییات ووچر خود را مشاهده خواهید کرد.

نکته: در این صفحه مشاهده می کنید که مبلغ کارمزد ساخت ووچر از حساب شما کسر خواهد شد و نه از مبلغ ووچر. این کارمزد برای حساب های معمولی 2% و برای حساب های وریفای شده 0.5% می باشد. پس اگر قصد ساخت ووچر های متعدد و یا با مبلغ بالا را دارید، بهتر است در اولین فرصت برای ” وریفای کردن حساب ووچر پرفکت مانی “ کاربری خود اقدام کنید. با این اقدام از پرداخت هزینه های هنگفت کارمزد جلوگیری خواهید کرد.

 • پس از تایید جزییات، بر روی Purchase E-Voucher کلیک کنید. سپس کد ووچر ساخته شده خود را دریافت نمایید.

حال ووچر شما ساخته شده است و اگر حساب خود را بررسی نمایید، مبلغ آن از حسابتان کسر شده است.

تبدیل پرفکت مانی به ای ووچر

در تبدیل پرفکت مانی به (e-Voucher) هیچ محدودیتی وجود ندارد. تا زمانی که در حساب خود موجودی دارید، می توانید ووچر های متعددی تولید کنید.

2 دیدگاه

 • با سلام اگر مثلا 600 هزار تومان یا مثلا 4 میلیون تومان یا هر مبلغی بچ نامبر داشتیم و قصد داشتیم این مبلغ رو در سایت پرفکت مانی تبدیل به ووچر کنیم در هنگام تبدیل باید چه عددی رو وارد کنیم تا به همان اندازه 600 هزار تومن یا 4 میلیون تومان به ما کد ووچر بدهد

  • سلام وقت بخیر
   مبلغ دلار به تومان سایت چک می کنید. به طور مثال دلار 40 هزار تومان شما برای 600 هزار تومان 15 دلار می شود. سپس می توانید ادامه فرایند فروش خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *