شارژ حساب ویندوزر با پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از رمز ارزهای بسیار قدیمی و معتبر در بازار کریپتوکارنسی است. از زمانی که شرایط تحریمی در کشور ما بیشتر شده است، انتقال پول برای ایرانی ها به کار سختی تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات مورد نیاز در ارتباط با خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام با ما همراه باشید. انتقال پول و شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی یکی از روش های قدیمی و قابل اعتماد می باشد که با کارمزدی بین 0.5 تا 1.99 درصد انجام می شود. 4 گام برای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی وجود دارد که به شرح زیر است:

 • انتخاب روش واریز در کابین ویندزور: مرحله ی اول برای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، انتخاب روش واریز در کابین ویندزور است. اولین کار برای انجام این کار، باز کردن حساب کاربری در ویندزور است. بعد از وارد شدن به حساب کاربری می توانید حساب مورد نظر را برای شارژ کردن انتخاب کرده و گزینه ی واریز را کلیک کنید. حالا از میان روش های واریزی بر روی گزینه ی پرفکت مانی کلیک کرده و به مرحله ی شارژ از طریق پرفکت مانی وارد شوید.
 • تکمیل اطلاعات شارژ ویندزور با پرفکت مانی: دومین گام برای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، تکمیل اطلاعات شارژ ویندزور می باشد. برای این کار باید بعد از انتخاب روش شارژ، مبلغ شارژ مورد نظر را مشخص نمایید.
 • شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی: شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی سومین گام برای انجام این کار می باشد. با انتخاب گزینه ی ارسال می توانید وارد صفحه ی پرفکت مانی شده و نحوه ی انتقال را انتخاب کنید. در این مرحله باید دقت کنید که حتما گزینه ی پرفکت مانی اکانت را انتخاب کنید و از زیر مجموعه ی آن make payment را بزنید. بعد از انتخاب این گزینه می توانید نام کاربری و رمز عبور را وارد کرده و عدد مربوط به تست امنیت را وارد نمایید. در مواقعی که موجودی پرفکت مانی به اندازه ی کافی باشد، انتقال صورت می گیرد. باید در این مرحله دقت نمایید که تایید انتقال را مشاهده کنید. سپس با زدن بر روی دکمه ی continue به حساب ویندزور باز گردید.
 • بررسی مبلغ شارژ حساب ویندزور: چهارمین گام برای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، بررسی مبلغ شارژ حساب ویندزور می باشد. در این مرحله، با زدن بر روی دکمه ی continue به مرحله ی قبلی هدایت خواهید شد. همین طور در وضعیت پرداخت می توانید شارژ حساب را مشاهده کرده و با مبالغی که اقدام به شارژ ویندزور کرده اید، می توانید مبلغ مورد نظر را مقایسه کنید.

برای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، با وجود این که بروکر ویندزور هیچ گونه کارمزدی را دریافت نمی شود ولی مبلغی را باید به عنوان کارمزد شبکه پرفکت مانی پرداخت نمایید. میزان کارمزد شبکه ی پرفکت مانی چیزی در حدود دو درصد از مبلغ کلی است که قرار است انتقال داده شود. مدت زمان مورد نیاز برایشارژ حساب پرفکت مانی بدون احراز هویت تقریبا کمتر از 5 دقیقه است.

مرحله اول: ورود به کابین شخصی ویندزور

اولین مرحله برای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، ورود به کابین شخصی ویندزور است. در این مرحله می توانید با استفاده از آدرس وب سایت رسمی این کارگزاری وارد آن شوید. سپس در بالا و سمت راست صفحه کلید بر روی گزینه ی ورود کلیک کرده تا وارد صفحه ی احراز هویت شوید.  بعد با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور می توانید به اکانت شخصی خود دسترسی داشته باشید.

اموزش شارژ حساب ویندوزر

مرحله دوم: انتخاب روش پرداخت

دومین مرحله برای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، انتخاب روش پرداخت است. برای این کار بایستی گزینه ی حساب ها را از منوی سمت راست انتخاب کرده و گزینه ی واریز را از کلیدهای تعبیه شده در زیر آن انتخاب کنید. در این صفحه تمامی حساب های حقیقی را می توانید به صورت لیست وار مشاهده کنید. حساب مورد نظر خود را برای شارژ پیدا کرده و گزینه ی واریز را انتخاب کنید. بعد از انتخاب مبلغ مورد نظر و تایید آن می توانید کلید ارسال را فشار داده و مبلغ مورد نظر را از روش پرفکت مانی شارژ نمایید.

اموزش شارژ حساب ویندوزر با pm

مرحله سوم: وارد کردن جزئیات پرداخت (مقدار، شماره حساب و …)

سومین مرحله شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، وارد کردن جزئیات پرداخت می باشد. برای این منظور وارد حساب پرفکت مانی شده و از میان گزینه ها، گزینه ی پرفکت مانی اکانت را انتخاب کنید. صفحه ای که باز می شود نیاز به وارد کردن برخی اطلاعاتی می باشد. این اطلاعات شامل برخی موارد به شرح زیر هستند:

 • شماره حساب پرفکت مانی
 • نوع حساب کاربری
 • میزان اعتبار حساب
 • مقدار انتقال
شارژ حساب ویندوزر با pm

البته باید برخی از اطلاعات را مانند نام کاربری، رمز عبور و شماره های ارائه شده در تصویر را به صورت دستی پر کنید. بعد از رد کردن این مرحله می توانید جزئیات تراکنش مورد نظر را مشاهده کنید. موضوع بسیار مهمی که در این راستا وجود دارد این است که کارمزد انتقال هم به مبلغ مورد نظر اضافه می شود.

شارژ حساب ویندوزر با voucher perfect money

مرحله چهارم: تایید واریز

تایید واریز مرحله ی چهارم از شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی است. در صورتی که تراکنش به صورت موفق انجام شود، رسید انتقال به کاربر ارائه داده می شود. با کلیک بر روی گزینه ی continue می توانید به صورت اتوماتیک وارد کابین ویندزور شوید. موضوع بسیار مهمی که در این راستا وجود دارد، این است که بعد از تایید واریز حتما رسید انتقال را ذخیره کنید تا در صورت نیاز جهت پیگیری های لازم، از آن استفاده کنید.

مرحله پنجم: اتصال به درگاه پرفکت مانی

اتصال به درگاه پرفکت مانی پنجمین مرحله از شارژ حساب ویندزور می باشد. در این مرحله بعد از تایید واریزی و دریافت رسید انتقال مجدد سیستم به درگاه پرفکت مانی اتصال پیدا می کند.

مرحله ششم: ورود به حساب پرفکت مانی

مرحله ی ششم از شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، ورود به حساب پرفکت مانی است. بعد از اتمام واریزی، در این مرحله وارد کابین شخصی بروکر ویندزور می شوید.

مرحله هفتم: انتخاب حساب پرفکت

در این مرحله می توانید با انتخاب حساب پرفکت خود، مراحل شارژ حساب ویندزور را با این بروکر تکمیل کنید.

شارژ حساب ویندوزر

مرحله هشتم: رسید نهایی در پرفکت مانی

دریافت رسید نهایی در پرفکت مانی هشتمین مرحله از شارژ حساب ویندزور است. در این مرحله توصیه می شود که برای پیگیری های لازم، این رسید را نزد خود نگه دارید.

اموزش شارژ حساب ویندوزر با voucher perfect money

مرحله نهم: مشاهده تراکنش و تایید پرداخت

آخرین مرحله از شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، مشاهده ی تراکنش و تایید پرداخت می باشد. در آخرین مرحله بایستی از تایید پرداخت و انجام تراکنش اطمینان داشت.

اموزش شارژ حساب ویندوزر با ووچر پرفکت مانی

تتر یکی از معروف ترین و شناخته شده ترین ارزهای دیجیتال در بازار کریپتو کارنسی است. شارژ حساب ویندزور با تتر نیاز به انتخاب یک پلتفرم معتبر می باشد. انتخاب این پلتفرم موجب می شود تا انجام این پروسه بسیار راحت و آسان باشد. برای انجام این پروسه باید وارد حساب کاربری در بروکر ویندزور شده و مراحل بعدی را طی کرد. در ادامه از قسمت پرداخت تتر و آدرس کیف پول را تعیین کرده و بعد از وارد کردن مبلغ مورد نیاز، بر روی دکمه ی ادامه کلیک کنید. بعد از گذراندن مراحل ذکر شده، یک پنجره ای ظاهر می شود که در آن باید آدرس کیف پول را انتخاب و در قسمت مبدا وارد نمایید. در این صورت تراکنش مورد نظر به آدرس کیف پول مورد نظر واریز می شود.

 شارژ حساب ویندزور با تتر شامل چند مرحله می باشد که این مراحل به شرح زیر هستند:

 • ورود به پروفایل شخصی ویندزور
 • انتخاب حساب مورد نظر برای شارژ
 • تعیین روش پرداخت
 • تایید اطلاعات پردازش و کپی آدرس کیف پول ویندزور بروکر
 • ورود به صرافی ارز دیجیتال یا کیف پول برای انتقال
 • تایید تراکنش در کابین شخصی ویندزور
 • بارگذاری شارژ حساب
 • تایید نهایی تراکنش و انتقال تتر به حساب

بعد از اتمام این مراحل می توانید معامله ی خود را در این بروکر شروع کنید.

شارژ حساب ویندزور با هر دو روش پرفکت مانی و تتر  قابل انجام می باشد. کارمزد تتر برای شارژ ویندزور حدود یک دلار و کارمزد شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی در صورت تایید و احراز هویت این سیستم، حدود 0.5 درصد و در صورت عدم تایید 1.99 درصد محاسبه می شود.

درصد و در صورت عدم تایید 1.99 درصد محاسبه می شود.

در پاسخ به این سوال که حساب ویندزور را با پرفکت مانی شارژ کنیم یا تتر، می توان گفت که هم تتر و هم پرفکت مانی هر دو از بهترین روش های شارژ حساب بروکر به شمار می آیند. تنها تفاوت این دو روش در میزان کارمزد آن ها است. برای واریز مبلغ جهت شارژ حساب ویندزوری حداقل مبلغی که نیاز است، 20 دلار است. کارمزد پایین که حدود یک دلار است همراه با سرعت بسیار بالای تراکنش و دسترسی آسان یکی از مزیت های استفاده از رمز ارز تتر می باشد.

در این بخش از محتوای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، به بررسی نحوه ی برداشت از بروکر ویندزور با پرفکت مانی می پردازیم. برای انجام این کار توصیه می شود تا وارد پنل کاربری شده و بر روی دکمه ی برداشت کلیک نمایید. بعد از کلیک بر روی دکمه ی برداشت، مبلغ مورد نظر را وارد کنید. بروکر ویندزور روش های متنوعی را برای واریز و برداشت تعیین کرده است. از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتقال بانکی
 • وب مانی
 • اسکریل
 • تتر
 • پرفکت مانی
 • کارت های اعتباری مانند مستر کارت

ویندزور بروکر یکی از روش های مطمئن و سریع برای واریز و برداشت وجه می باشد. انتقال پول برای ایرانی ها از زمانی که شرایط تحریمی بیشتر شده، به یکی از کارهای خیلی سخت تبدیل شده است. این بروکر برای افرادی که به دنبال روشی مطمئن با مناسب ترین قیمت کارمزد هستند، بهترین گزینه می باشد.

در این بخش از محتوای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی به بررسی نحوه ی واریز ریالی به ویندزور می پردازیم. در ویندزور بروکر واریز و برداشت ریالی در بروکر ویندزور از طریق بانک سرمایه گذاری فلسطین در کشور بحرین است. مدت زمان انجام این کار 2 الی 3 روز کاری است. موضوع بسیار مهمی که در این راستا وجود دارد، این است که نرخ کارمزد واریز ریالی به ویندزور بستگی به مقدار مبلغ واریزی دارد. البته روش واریز ریالی از طریق بانک سرمایه گذاری فلسطین به صورت مستقیم قابل انجام نبوده و به همین دلیل توصیه می شود که برای انجام این کار  از طریق صرافی اقدام نمایید.

نحوه ی برداشت از ویندزور با پرفکت مانی به این صورت است که  واریز مبلغ دارای محدودیت های خاصی است. به این صورت که انتخاب روش برداشت بروکر ویندزور یکسان و مشخص می باشد. دلیل این موضوع به خاطر قوانین ذکر شده برای مبارزه با پولشویی و تخلف است. حداقل مبلغ برای برداشت از ویندزور 20 دلار می باشد که مدت زمان آن می توانند بین 5 دقیقه تا یک روز کاری متغیر می باشد. میزان کارمزد حساب پرفکت مانی 5 دهم درصد بوده ولی اگر حساب را تایید نکرده باشید، این مبلغ بین دو دهم درصد متفاوت محاسبه خواهد شد.  یکی از روش های برداشت از بروکر ویندزور استفاده از واحد پولی ریال می باشد. این پروسه از طریق بانک سرمایه گذاری فلسطین انجام می شود. البته یک روش جایگزین هم برای این کار وجود دارد که آن استفاده از صرافی کاربن است. نرخ کارمزد انتقال پول به ویندزور در این صرفه، به مقدار واریز بستگی دارد.

حداقل مبلغ مورد نیاز برای شارژ حساب ویندزور مبلغی مشخص می باشد. به این صورت که در این بروکر حداقل مبلغ واریز و برداشت 20 دلار اعلام شده است.

در پاسخ به این سوال که بروکر ویندزور در کدام کشور است می توان گفت که بروکر ویندزور در کشورهای متعددی می باشد. از جمله ی این کشور ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قبرس
 • کنیا
 • سشیل
 • بلیز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *