سیف اکسچنج ۲۴

کارمزد پرفکت مانی و سقف تراکنش چقدر است؟ – سیف اکسچنج 24

پرفکت مانی به عنوان یک سیستم بانکی اینترنتی، از لحاظ چارچوب کاری شباهت های بسیاری به بانک های معمولی دارد. یکی از موضوعاتی که برای کاربران این بانک مطرح می شود، مسئله کارمزد پرفکت مانی است. به علاوه ممکن است برایتان سوال باشد که چه محدودیت های در میزان سقف تراکنش ها در پرفکت مانی وجود دارد. برای توصیف موضوع کمیسیون پرفکت مانی بهتر است یک یادآوری در مورد حساب های کاربری این سیستم بانکی داشته باشیم. همانطور که شاید شنیده باشید، پرفکت مانی دارای چهار نوع حساب کاربری است. همکاران: صرافی ها و بانک های برخی کشور ها. معمولی: تمامی کاربران معمولی و تایید نشده. پرمیوم: افرادی که بیش از 1 سال حساب کاربری خود را باز کرده اند و کمتر از 100 هزار دلار در حساب خود واریز نکرده اند. وریفای شده یا تایید شده: حساب های کاربری که هویت صاحب حساب تایید شده است. کمیسیون پرفکت مانی بزرگترین و قابل توجه ترین تفاوت بین این حساب ها است. بیشتر حساب های کاربری پرفکت مانی یا معمولی هستند و یا وریفای شده. مبلغ کارمزد معمولا برای حساب معمولی بیشتر از یک حساب وریفای شده است، به همین دلیل فرآیند وریفای کردن حساب در بین مشتریان این بانک بسیار محبوب است. پرفکت مانی تحریم و محدودیتی را برای کاربران ایرانی اعلام نکرده است و قابلیت وریفای کردن حساب کاربری برای مشتریان ایرانی نیز وجود دارد. برای خرید و فروش پرفکت مانی و همچنین مبادله آن با بیش 100 از ارز دیجیتال با کارمزد بسیار کم و یا خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت (خرید بدون احراز دارای سقف واریز و برداشت می باشد. ) در سیف اکسچنج 24  بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید


کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟


خوشبختانه مسئولان این سیستم بانکی در مورد کارمزد پرفکت مانی و دیگر هزینه های بانک خود بسیار شفاف عمل کرده اند. هر کاربر می تواند به راحتی جدول تمامی هزینه های سایت را که در وبسایت آن منتشر شده است پیدا کند. این جدول را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟

با توجه به جدول بالا می بینیم که میزان کمیسیون پرفکت مانی برای انتقال پول (Transfer)، برای کاربران معمولی 1.99% درصد است. این مبلغ برای کاربران وریفای شده و پرمیوم به 0.5% کاهش می یابد، که در مبالغ بالا میتواند تفاوت چشمگیری باشد.( برای کاهش کارمزد پرفکت مانی و وریفای کردن حساب خود وارد مقاله “افتتاح حساب پرفکت مانی” شوید. ) همانطور که شاید مطلع باشید کاربران میتوانند از طریق کیف پول پرفکت مانی خود، ووچر نیز بسازند، تا به عنوان پرداخت به دیگران بدهند. در صورت ساخت ووچر نیز مبلغ کارمزد به همین صورت اعمال می شود. یعنی 0.5% برای کاربران وریفای شده و 1.99% درصد برای کاربران معمولی. این مبلغ از کیف پول کاربر کسر می شود. پرفکت مانی در زمان واریز پول (Deposit) هیچ نوع کارمزدی از کاربر دریافت نمی کند. همچنین در حین وارد کردن کد ووچر پرفکت مانی نیز مبلغی از ووچر کسر نمی شود و نیاز به پرداخت کارمزد نیست. این موضوع شامل تمامی حساب های کاربری پرفکت مانی می شود و حتی در صورت عدم وریفای حساب نیز برای واریز کارمزد پرداخت نمی شود.

با توجه به این جدول همچنین می توان مشاهده کرد که تقریبا هیچ تفاوت دیگری بین حساب های کاربری وجود ندارد. به همین دلیل اگر قصد استفاده مکرر از حساب پرفکت مانی خود را دارید , برای کاهش هزینه های کارمزد پیشنهاد می کنیم به موضوع وریفای کردن حساب خود فکر کنید.


برداشت و واریز نامحدود


اما سقف تراکنش در پرفکت مانی چقدر است؟ با مراجعه به بخش سوالات متداول پرفکت مانی متوجه می شویم , که تقریبا هیچ محدودیتی در سقف تراکنش های این بانک اینترنتی وجود ندارد. در زمان برداشت از حساب بانکی، کمترین مبلغی که می توان برداشت کرد، 2 دلار است و بیشترین مبلغ قابل برداشت 100 هزار دلار می باشد.(اگر روش برداشت از حساب پرفکت مانی را نمیدانید , به مقاله  “آموزش برداشت پرفکت مانی” مراجعه نمایید.) این مبلغ پوشش دهنده نیاز بسیاری از کاربران پرفکت مانی است. اما اگر نیاز باشد میتوان با تماس با اپراتورهای پرفکت مانی تراکنش های بیشتر را بررسی کرد و یا از حواله بانکی استفاده کرد. در واریز پول به حساب پرفکت مانی نیز، کمترین مبلغ 50 دلار می باشد. این محدودیت شامل کارت های ووچر نمی شود، چرا که ووچر های 5 و 10 دلاری نیز وجود دارند. سقف واریز نیز 100 هزار دلار است. همانطور که گفته شد برای انتقال مبلغ بیشتر نیاز به اقدامات متفاوتی است، اما این سقف معمولا برای عمده کاربران کافی است. به همین دلیل گفته می شود که سقف واریز و پرداخت این بانک نا محدود است.


محدودیت های حواله بانکی


توجه داشته باشید که محدودیت 100 هزار دلاری مربوط به حواله های بانکی نمی شود. در صورت واریز از طریق حواله بانکی سقف تراکنش در نظر گرفته نمی شود. کمترین مبلغی که میتوان از این طریق جابجا کرد 300 دلار است و معمولا 3 تا 5 روز کاری زمان میبرد. میزان کارمزد پرفکت مانی برای حواله بانکی از 2.85% شروع می شود و کارمزد بانک نیز به طور جداگانه حساب می شود. واحد پول مبلغ های اعلام شده برای پرداخت کارمزد، سقف برداشت و واریز به پرفکت مانی دلار آمریکا می باشد. در صورت استفاده از واحد های پولی متفاوت مبلغ بر اساس نرخ روزانه ارز حساب خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا