خرید پرفکت مانی با ویزا کارت

” خرید پرفکت مانی “ با استفاده از روش های متعددی امکان پذیر است، که یکی از آن ها استفاده از مسترکارت و ویزا کارت است. پرفکت مانی یک بانک اینترنتی است و بستر فعالیت آن شبکه جهانی اینترنت است. از طرفی مسترکارت و ویزا کارت نیز با اینکه بانک هایی فیزیکی هستند، اما در فضای اینترنت نیز فعالیت های بسیاری دارند.

در کشورهایی که مسترکارت و ویزا کارت نمایندگی رسمی دارند، کارت های بانک آنها به صورت فیزیکی مورد استفاده قرار میگیرد. ولی در برخی کشور ها مثل ایران به دلیل وجود تحریم های سیاسی، این کارت ها صرفا به صورت مجازی در اختیار کاربر قرار میگیرند. به همین دلیل فروش مجازی ویزاکارت و مسترکارت به یکی از فعالیت های اصلی صرافی های آنلاین ایرانی تبدیل شده است.

خرید ووچر پرفکت مانی با ویزا کارت

اما در برخی موارد ممکن است استفاده از مستر کارت و ویزا کارت در فروشگاه ها میسر نباشد، ولی در آن فروشگاه از حساب پرفکت مانی پشتیبانی شود. در موردی دیگر ممکن است شخص برای انجام یک تراکنش ارزی در حساب پرفکت مانی خود موجودی کافی نداشته باشد، اما یک مسترکارت یا ویزا کارت با موجودی کافی در اختیار داشته باشد.

این چالش ها باعث شده تا انتقال ارز از طریق این دو بانک به پرفکت مانی، به یک فعالیت متداول تبدیل شود. همچنین استفاده فراگیر از مسترکارت و ویزا کارت مجازی در ایران نیز باعث شده تا خرید پرفکت مانی از طریق این بانک ها در کشور ما رو به رشد باشد.

خرید پرفکت مانی با مستر کارت

راهنمای شارژ پرفکت مانی با استفاده از مسترکارت و ویزاکارت


متاسفانه امکان ارائه یک راهنمای واحد برای مراحل شارژ پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت مجازی وجود ندارد، زیرا ممکن است رابط کاربری هر وب سایت متفاوت باشد. به همین دلیل در این مقاله از صرافی خارجی 24PayBank که یک صرافی بسیار معتبر است , برای آموزش استفاده کرده ایم.

برای خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مسترکارت مجازی باید مراحل زیر را طی کنید:

 • به وب سایت صرافی آنلاین 24PayBank مراجعه کنید.
 • در این وب سایت بر روی گزینه Exchange کلیک کنید.
خرید ووچر پرفکت مانی با master card
 • در این صفحه یک لیست طولانی را در سمت چپ و راست صفحه مشاهده می کنید. این لیست ها شامل ارزهای دیجیتال، واحد های ارزی مختلف در بانک ها و بانک های مجازی می شوند.
 • در لیست سمت چپ بر روی گزینه Bank کلیک کنید. سپس گزینه Visa Card و یا Master Card با واحد ارز مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.
خرید ووچر پرفکت مانی با visa card
 • در سمت راست بر روی گزینه PS کلیک کنید و گزینه PerfectMoney را جستجو کنید. سپس آن را انتخاب کنید.
خرید پرفکت مانی با master card
 • در وسط صفحه، یک کادر برای وارد کردن مبلغ مورد نظر برای انتقال به پرفکت مانی وجود دارد. مبلغ دلخواه را در این قسمت وارد کنید.
 • در جلوی مبلغ مورد نظر، یک کادر دیگر وجود دارد. این کادر نشان دهنده مبلغ دریافتی پرفکت مانی در ازای مبلغ پرداختی است.
خرید پرفکت مانی با visa card
 • در ادامه فرمی را مشاهده می کنید که باید با دقت پر شود. اطلاعات خواسته شده در این فرم به ترتیب شامل شماره مسترکارت یا ویزا کارت، نام ارسال کننده، آدرس ایمیل یا تلگرام، شماره کیف پول پرفکت مانی دریافت کننده و شماره کوپن تخفیف می شود.
 • پس از آن بر روی Start Exchange کلیک کنید تا فرآیند اکسچنج آغاز شود.

نکاتی در مورد شارژ پرفکت مانی از طریق مسترکارت و ویزاکارت


دقت داشته باشید که صرافی ها برای انجام اینگونه تراکنش ها از شما کارمزد دریافت می کنند. این کارمزد ممکن است بسته به نوع ارز متفاوت باشد. معمولا مبلغ کارمزد در هنگام ارسال ارز به حساب شما، از مبلغ ارسالی کسر می شود. به طور مثال، اگر درخواست خرید پرفکت مانی به مبلغ 100 دلار از طریق ویزاکارت خود را دارید، صرافی مورد نظر مبلغ 96 دلار را به حساب پرفکت مانی شما ارسال خواهد کرد.

مراحل و شرایط خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مسترکارت مجازی در صرافی های ایرانی نیز به همین شکل است.


دیگر روش های خرید پرفکت مانی


خرید پرفکت مانی با ویزا کارت یا مستر کارت ، فقط یکی از روش های شارژ حساب در این بانک است در ادامه به برخی از دیگر روش های خرید پرفکت مانی اشاره خواهیم کرد.

 1. شارژ از طریق صرافی ها: در داخل کشور صرافی های آنلاین و فیزیکی معتبری وجود دارند , که یکی از این صرافی ها سیف اکسچنج 24 می باشد , شما می توانید با مراجعه به مقاله های ” شارژ پرفکت مانی “ و ” نقد کردن پرفکت مانی “ به طور مستقیم و بدون نیاز به داشتن حساب های ارزی (مثل مسترکارت یا ویزا کارت) اقدام به نقد کردن و شارژ حساب پرفکت مانی خود کنید.
 2. استفاده از ووچر ها: یکی از دیگر خدماتی که صرافی ها ارائه می دهند، فروش کارت های ووچر پرفکت مانی است. این کارت ها همانند کارت هدیه یا کارت شارژ هستند. این کارت دارای یک کد بوده که با وارد کردن آن در حساب کاربری خود، میتوانید حساب خود را شارژ کنید.
 3. شارژ از طریق ارز دیجیتال: در صرافی ها ارسال پول به پرفکت مانی از طریق ارز دیجیتال مثل بیت کوین، از خدمات رایج است.
 4. واریز بین حساب های پرفکت مانی: انتقال پول بین حساب های پرفکت مانی یکی از روش های متداول شارژ حساب است. خرید پرفکت مانی از طریق صرافی ها معمولا از این روش انجام می شود، که بسیار سریع و کارمزد آن پایین است.
 5. حواله بانکی: یکی از روش های خاص واریز ارز به حساب پرفکت مانی استفاده از حواله بانکی است. این روش برای ارسال مبالغ  بالا و برخی معاملات رسمی استفاده می شود. استفاده از آن به غیر از موارد خاص توصیه نمی شود، زیرا زمانبر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *