شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی

شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی، یکی از روش‌های بسیار راحتی است که تریدرها برای شارژ حساب خود در این بروکر، از آن استفاده می‌کنند. در هر بروکر یا صرافی آنلاین، باید کیف پول مورد نظر شارژ شود تا بتوان خرید و فروش انجام داد.

برای مثال، شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی یکی از قابلیت‌های این بروکر است و کاربران به راحتی می‌توانند آن را انجام دهند.

روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت در بروکرهای مختلف دنیا وجود دارد. کاربران می‌توانند با انتخاب یکی از روش‌های موجود، کار واریز و برداشت را، بهتر انجام دهند. اما در مقابل، برخی هم از روش‌های محدودتری بهره می‌گیرند.

ما در اینجا به بررسی واریز و برداشت، شارژ کیف پول روبو فارکس وشارژ حساب پرفکت مانی خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

اموزش شارژ روبو فارکس با ووچر پرفکت مانی

شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی، فقط یکی از چند روش شارژ در این بروکر می‌باشد که می‌توان با آن، ترید را آغاز کرد.

 برای این کار، کافیست تا خرید ووچر پرفکت مانی انجام شود و از این طریق، حساب کاربری در روبو فارکس، شارژ گردد. البته روش‌های دیگری هم برای این کار، وجود دارند.

روبو فارکس، از بروکرهای بسیار معروف در دنیای معاملات جفت ارزهای فارکس است. این بروکر در حال حاضر ( آوریل 2024 ) کاربران ایرانی بسیار زیادی دارد که با توجه به تحریم، باز هم میل و علاقه به فعالیت در آن دارند.

همان طور که پیش‌تر ذکر شد، روبو فارکس، روش‌های مختلفی را برای شارژ حساب، پیش روی کاربران خود قرار داده است. برای مثال، خرید پرفکت مانی، یکی از روش‌های شارژ در این بروکر است. امکان شارژ با بیت کوین، اتریوم، تتر، ترون، Advcash و . . .نیز وجود دارد.

با وجود روش‌های مختلف برای شارژ، برخی از روش‌ها برای کاربران در دسترس نیستند و نمی‌توان با آن‌ها واریز و برداشت وجه انجام داد. این مشکل ممکن است برای هر کاربری اتفاق بیفتد و برخی از روش‌ها در پنل کاربری او، فعال نباشند. برای حل این مشکل، باید در ابتدا بررسی شود که آیا ثبت نام و تمامی مراحل انجام آن، به درستی انجام شده است یا خیر. احراز هویت در بروکر نیز، از اقدامات مهمی است که اگر به درستی انجام نشده باشد، امکان دارد روش‌های واریز و برداشت وجه، در دسترس کاربران قرار نگیرد.

شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی به دلیل اینکه روشی راحت برای کاربران ایرانی است و آن‌ها می‌توانند از این طریق واریز و برداشت انجام دهند، روشی پر طرفدار محسوب می‌شود.

واریز و برداشت ریالی در روبو فارکس وجود ندارد به همین خاطر، کاربران ایرانی، تمایل بیشتری به استفاده از پرفکت مانی دارند. این کاربران می‌توانند با ایجاد یک حساب پرفکت مانی وریفای شده و با کارمزد پایین ( 0.5 درصد )، حساب بروکر را شارژ کنند. این کار، 4 مرحله دارد که شامل موارد زیر هستند و در ادامه هر کدام را به اختصار توضیح خواهیم داد:

  1. وارد شدن به حساب پرفکت مانی
  2. خرید دلار پرفکت مانی برای شارژ روبو فارکس
  3. ورود به پنل کاربری روبو فارکس برای واریز وجه
  4. کنترل و چک کردن میزان مبلغ شارژ شده

شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی، نیازمند این است که شما حساب پرفکت مانی داشته باشید و از طریق آن، بروکر روبو فارکس خود را شارژ کنید. اگر به دنبال روشی راحت‌تر هستید و از شرکت‌های واسطه، تقاضای انجام چنین کاری را دارید، سخت در اشتباهید زیرا روبو فارکس، در این زمینه قوانین سختی داشته و حساب شما باید توسط شخص شما شارژ شود. در غیر این صورت، اجازه برداشت به شما داده نخواهد شد.

شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی، کارچندان سختی نیست. کافیست یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید و یا ووچر مورد نیاز خود را از صرافی‌های آنلاین خریداری کرده و به بروکر روبو فارکس منتقل کنید.

مرحله اول، ورود به حساب پرفکت مانی

در اولین مرحله باید وارد حساب کاربری خود شده و در نوار سمت راست، روی گزینه my account بزنید. شماره حساب دلاری شما در اینجا مشخص است. باید آن را یادداشت کنید و حواستان به موجودی فعلی خودتان باشد.

اگر برای اولین بار است که نسبت به شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی اقدام می‌کنید، موجودی کیف پول شما، صفر خواهد بود.

مرحله دوم، خرید دلار پرفکت مانی

برای خرید ووچر پرفکت مانی و انتقال آن به حساب بروکر، باید از طریق صرافی‌های آنلاین اقدام کرده و دلار پرفکت مانی مورد نیاز خود را خریداری کنید. همان طور که قبلا توضیح داده شد، خرید دلار پرفکت مانی، کار چندان سختی نیست. فقط نیاز است تا شما این کار را مستقیما از حساب پرفکت مانی خود انجام دهید و یا از یک صرافی آنلاین، اقدام به خرید کنید.

مرحله سوم، ورود به پنل کاربری روبو فارکس جهت واریز وجه

شارژ روبو فارکس با ووچر پرفکت مانی

در این مرحله از شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی، باید وارد حساب کاربری خود شوید و پرفکت مانی خریداری شده را به این بروکر منتقل کنید. برای این کار کافیست از طریق آدرس واریز، عملیات deposit را به راحتی انجام دهید.

مرحله چهارم، چک کردن میزان مبلغ شارژ شده

برای کنترل شارژ حساب و اینکه ببینید آیا دلار دیجیتال یا پرفکت مانی به بروکر منتقل شده است یا خیر، باید وارد حساب کاربری خود شده و از طریق متاتریدر 4 و قسمت هیستوری، آن را چک کنید تا مشخص شود این عملیات به خوبی و درستی انجام شده است یا خیر.

نحوه شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی، به طور خلاصه برای شما گفته شد. اما یکی از روش‌های دیگر شارژ حساب روبو فارکس، شارژ از طریق تتر است. تتر، یکی از ارزهای دیجیتال بسیار مهم است که در دنیای کریپتو کارنسی‌ها، خیلی کاربرد دارد. قیمت آن نیز با دلار فیزیکی یکسان بوده و در واقع همان دلار دیجیتال است.

روش شارژ با تتر، مانند روش خرید ووچر، ساده است. به خصوص تتر از نوع مبتنی بر شبکه USDT-TRC20، که کارمزد پایینی هم دارد.

در اینجا، مراحل مختلف شارژ روبو فارکس با تتر را برایتان شرح خواهیم داد.

مرحله اول، شارژ حساب با تتر

شارژ حساب روبو فارکس با تتر، کار سختی نیست. در ابتدا باید مقدار مشخصی تتر در کیف پول خود داشته باشید. برای این کار باید در صرافی‌های آنلاین غیر متمرکز یا متمرکز حساب باز کرده و تتر خریداری کنید. توصیه ما به شما این است که در صرافی‌های غیر متمرکز، حساب باز کنید و تتر خود را در کیف پول آن بریزید. البته می‌توانید از کیف پول‌های فیزیکی هم استفاده کنید.

مرحله دوم، نحوه وارد شدن به حساب پرفکت مانی

برای شارژ حساب روبو فارکس با تتر، لطفا وارد حساب کاربری خود در این بروکر شده و از طریق لینک پرداخت مورد نظر، وارد قسمت دپوزیت شوید. سپس، آدرس کیف پول مبداء را وارد کرده و شبکه انتقال را انتخاب کنید. به همین راحتی می‌توانید انتقال تتر را انجام داده و حساب کاربری خود را شارژ کنید.

اموزش شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی

برای شارژ روبو فارکس با تتر، بهتر است چند نکته مهم را به خاطر بسپارید:

  • اول اینکه، اگر تا به حال از طریق تتر، روبوفارکس خود را شارژ نکرده‌اید، بهتر است تا زمانی که خوب به آن مسلط نشده‌اید، این کار را انجام ندهید. زیرا ممکن است با کوچکترین اشتباه، سرمایه شما از دست برود. شما می‌توانید از روش شارژ با پرفکت مانی استفاده کنید.
  • در هنگام انتقال و خرید با تتر، باید حسابی دقت کنید که پروتکل و شبکه انتقال داده مبداء و مقصد، یکسان باشد. در غیر این صورت، کل تترهای شما از بین خواهند رفت.
  • اگر تصمیم دارید مبالغ بالا برای این کار جابجا کنید، بهتر است اول مبلغ کمی را شارژ کنید. برای مثال می‌توانید 100 دلار برای این کار در نظر بگیرد. اگر همه چیز خوب پیش رفت، می‌توانید مبالغ بالا را هم شارژ کنید. حتی در برخی از موارد مشاهده شده که میزان کارمزد انتقالی ارزهای دیجیتال، کمی بالا بوده است. برای همین، باید در ابتدا با مبالغ پایین تست کنید. اگر همه چیز طبق میل شما پیش نرفت و کارمزد بالا بود، می‌توانید خرید ووچر پرفکت انجام داده و حساب کاربری را شارژ کنید.

شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی یا تتر و هر نوع روش دیگر، کارمزد دارد. در واقع، کارگزاری روبو فارکس نیز مانند هر بروکر یا صرافی دیگر، از طریق دریافت کارمزدها و اسپرد، امورات خود را می‌گذراند.

در اقدامی بسیار جالب از سوی روبو فارکس، هر چقدر که به حساب خود واریز می‌کنید، در ابتدا مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌گردد اما طی یک پرداخت مجدد از سوی بروکر، این کارمزد، دوباره به شما باز خواهد گشت. بسیاری از بروکرها، این چنین نبوده و کارمزد واریز را کسر می‌کنند.

بروکر روبو فارکس، یکی از بروکرهای مهم و معتبر در دنیای بازارهای مالی و خرید و فروش جفت ارزهای فارکس است. کاربران ایرانی بسیار زیادی در این کارگزاری مشغول ترید هستند. حتی با وجود تحریم‌ها و قوانین سخت گیرانه این بروکر برای ایرانی‌ها، باز هم تعداد زیادی از تریدرهای کشورمان در این صرافی حضور دارند.

متاسفانه، یکی از مشکلات این بروکر، عدم حمایت و پشتیبانی از ریال است. شما نمی‌توانید از این طریق، حساب کاربری خود را شارژ کنید. شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی یا تتر و سایر ارزهای دیجیتال، در دسترس شما قرار دارد تا بتوانید حساب خود را بدون نیاز به ریال، شارژ کنید.

شارژ روبو فارکس با voucher pm

روش‌های مختلفی برای برداشت از حساب وجود دارند. برای مثال، ادوکش، astropay، ارزهای دیجیتال، پرفکت مانی و برخی از روش‌های دیگر، همگی برای برداشت به کار می‌روند.

برای برداشت از حساب، کافیست وارد my account شده و از قسمت ithdraw funds، برداشت خود را انجام دهید. هر کاری برای شارژ کارگزاری با پرفکت مانی انجام داده‌اید، باز هم باید انجام دهید تا برداشت از حساب انجام شود. در اینجا چند روش برداشت را برایتان شرح خواهیم داد.

برداشت به روش تتر

برداشت به روش تتر، بهترین روش با توجه به اوضاع فعلی برای کاربران ایرانی است. این روش نیازمند این است که شما یک کیف پول دیجیتال یا فیزیکی به طور شخصی داشته باشید و برای برداشت، از آن استفاده کنید. البته در صورتی که می‌خواهید از کیف پول صرافی‌های متمرکز استفاده کنید، اشکال خاصی وجود ندارد اما، این کار را توصیه نمی‌کنیم.

برداشت به روش پرفکت مانی

همان طور که می‌توان از طریق شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی، حساب مورد نظر را شارژ کرد، از همین طریق هم می‌توان برداشت انجام داد. این کار، بسیار ساده است. باید وارد withdraw شده و در آنجا گزینه پرفکت مانی را انتخاب کنید. سپس روی گزینه go to کلیک کنید و سایر قسمت‌های درخواست شده را تکمیل و برداشت را انجام دهید.

شارژ روبو فارکس با pm

شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی یا شارژ با تتر و بیت کوین، ادوکش و هر روش دیگر، هیچ کارمزدی در پی ندارد اما جریان برداشت از حساب، کمی متفاوت است.

بروکرهای مختلف، برای واریز و به خصوص برداشت، کارمزد دریافت می‌کنند. دریافت این کارمزد هم، همیشگی است. به همین دلیل، بسیاری از تریدرها دوست دارند کارمزد کمتری پرداخت کنند. خوشبختانه، روبو فارکس در برخی از روزهای سال، کارمزد را صفر در نظر می‌گیرد.

روبو فارکس، این امکان را فراهم کرده تا کاربران بتوانند در اولین و سومین سه شنبه هر ماه میلادی، بدون کسر کارمزد، برداشت داشته باشند. البته لازم به ذکر است که زمان دقیق‌تر این جریان، همیشه در سایت روبو فارکس و در قسمت free withdraw درج می‌گردد.

روبو فارکس، عدم دریافت کارمزد را برای تریدرها و اشخاصی که فعالیت دارند، مد نظر قرار داده است. اگر شما ترید نمی‌کنید و هر از گاهی یک معامله دارید، شامل این مورد نخواهید شد. میزان برداشت، آزاد است اما در این روزها، فقط یک بار مجاز به برداشت بدون کارمزد هستید.

شارژ روبو فارکس با پرفکت مانی، تتر، بیت کوین، AstroPay یا هر روش دیگر، کارمزد ندارد و توسط روبو فارکس، جبران می‌شود. اما هر گونه برداشت از این بروکر، کارمزد در پی دارد که شامل موارد زیر در جدول است:

روش برداشت از حسابشرایط
AdvCashواحد پول مروبوطه:
USD,EUR,UAH,BRL,GBP,KZT
 
کارمزد برداشت: 1 درصد
 
محدودیت برداشت: 10 تا 49.999 دلار
Perfect moneyواحد پول مروبوطه:
USDEUR
 
 کارمزد برداشت:
0.05 درصد
 
محدودیت واریز: 5 تا 25 هزار دلار
محدودیت برداشت: از 0.1 دلار
AstroPayواحد پول مروبوطه:
AED, AUD, BRL, CLP, CNY, EUR, GBP, IDR, INR, JPY, MXN, MYR, NGN, THB, USD, VND
 
کارمزد برداشت: 0.5 درصد
 
محدودیت واریز و برداشت‌: 10 تا 10 هزار دلار و معادل آن

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *