اموزش شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

برای شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی، ابتدا نیاز دارید در این بروکر فارکس، ثبت نام و وارد جساب ویندزور خود شوید.شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، ” پروسه آسانی بوده و در کمترین زمان انجام شدنی است. بدین منظور ابتدا وارد سایت آلپاری شده و روی گزینه «افتتاح حساب» کلیک نمایید. حال صفحه مربوط به ثبت نام به شما نمایش داده می‌شود. در این صفحه مشخصات مربوط و درخواست شده را ارائه نمایید. لازم به ذکر است در سربرگ بالا،‌ گزینه فارکس، فلزات و CFD را انتخاب کنید. همچنین نوع حساب نیز حقیقی یا مجازی(دمو)، نوع حساب مورد معامله، ارز پایه و تیک موافقت را انتخاب نمایید تا پروسه ثبت نام شما طی شود. در ادامه و پس از ارائه صحیح مشخصات لازم، حساب شما تایید و افتتاح شده و اطلاعات مربوط به آن به شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید این اطلاعات را در پلتفرم متاتریدر درج کرده و وارد حساب معاملاتی خود شوید.

همانطور که عنوان کردیم پروسه ثبت نام در این بروکر بسیار آسان است. پس از ثبت نام و ارسال مدارک، می‌توانید فرآیند شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی را انجام دهید.

شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

برای اینکه بتوانید در بروکر آلپاری معامله انجام دهید، نیاز دارید وجه به حساب خود تزریق نمایید. شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی یکی از روش‌های جذاب برای انجام معامله در این بروکر است. در ادامه این عنوان به بررسی روش‌های واریز و برداشت در این بروکر خواهیم پرداخت.

در داشبورد معاملاتی این بروکر، می‌توانید گزینه روش پرداخت آنلاین را پیدا کنید. در این بخش روش‌های واریز وجه به صورت کامل و جامع نشان داده شده است. روش‌های متداول زیادی وجود دارد که با آن‌ها می‌توانید حساب آلپاری خود را شارژ نمایید. یکی از این روش‌ها، استفاده از کیف پول تاپ چنج است. در این روش می‌توانید از طریق صرافی تاپ چنج وجه خود را به بروکر آلپاری انتقال دهید. در این روش می‌توانید از طریق ریال و دلار دارایی خود را انتقال دهید. روش دیگر، استفاده از ارز دیجیتال علی‌الخصوص تتر است. به‌دلیل اینکه در حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال بسیار رونق دارد و افراد زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند، این روش نیز می‌تواند مناسب و ارزنده تلقی شود. در این روش شاهد سرعت بالا، امنیت مناسب و عدم محدودیت پرداختی هستیم. به همین علت بسیاری از تریدرهای موجود در آلپاری چنین روشی را برای پرداخت و دریافت استفاده می‌کنند. 

یک روش دیگر که بسیار معتبر بوده و افراد زیادی نیز از این طریق وجوه خود را به صرافی‌ها و بروکرهای مختلف از جمله آلپاری انتقال می‌دهند، پرفکت مانی است. این سیستم پرداخت الکترونیک، یک روش قابل اعتماد برای ارسال پول است که باعث می‌شود بسیاری از مشکلات روش‌های پرداخت و دریافت وجه از بین برود. با استفاده از این روش می‌توانید به راحتی و با صرف کمترین مقدار هزینه نقل و انتقال، دارایی خود را به بروکر آلپاری منتقل کنید.

شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی کار آسانی است و می‌توانید به راحتی آن را انجام دهید. برای اینکه این فرآیند را صحیح و درست انجام دهید، نیاز دارید در ابتدا در این بروکر ثبت نام کنید. در ابتدا نحوه‌ی ثبت نام در این بروکر عنوان شد. حال برای شارژ حساب خود، وارد حساب معاملاتی شده و از داشبورد گزینه شارژ حساب را انتخاب نمایید. در این مرحله لیستی از روش‌های موجود برای انجام این کار به شما نمایش داده می‌شود. شما باید روی گزینه پرفکت مانی کلیک کنید. حال در مرحله بعد در فیلد مورد نظر باید مبلغ مورد نیاز برای شارژ حساب را انتخاب کنید. پس از آن روی گزینه بعدی کلیک نمایید. در این مرحله مشخصات پرداخت به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید با کلیک روی گزینه پرداخت، به صفحه پرفکت مانی هدایت شوید و اطلاعات مربوط به حساب خود را وارد نمایید. لازم به ذکر است که این فرآیند با خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت نیز میسر است.

در صورتی که در پرفکت مانی حساب دارید، اطلاعات خود را وارد کنید. در صورت نداشتن حساب،‌ باید حساب خود را در این مجموعه باز کنید تا بتوانید این فرآیند را پشت سر بگذارید. پس از انجام صحیح تمام موارد فوق، حساب آلپاری شما شارژ می‌شود و می‌توانید معاملات خود را آغاز نمایید. فرآیند فوق با کمترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد. به طور کلی می‌توانید با شارژ حساب پرفکت مانی خود، واریزی آسانی به این بروکر داشته باشید.

شارژ حساب آلپاری با ووچر پرفکت مانی

در طرف مقابل شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی، برداشت از حساب معاملاتی را داریم. این فرآیند نیز از طریق پرفکت مانی قابل انجام است و کاربران می‌توانند به راحتی وجوه خود را در آلپاری به پرفکت مانی دریافت کنند. بدین منظور ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و از داشبورد معاملاتی، روی گزینه برداشت وجه کلیک نمایید. حال مانند روش واریز، روش‌های انجام این فرآیند به شما نمایش داده می‌شود. روی گزینه پرفکت مانی کلیک نمایید. در فیلد به نمایش درآمده، مقدار مبلغی را که قصد دریافت آن به پرفکت مانی دارید انتخاب نمایید.

پس از انجام مراحل فوق، اطلاعات بانکی خود را به دقت وارد نمایید تا پس از تایید تراکنش، پول به حساب پرفکت مانی شما واریز شود. در انتخاب این موارد و اطلاعات مربوط به حساب بانکی و حساب پرفکت مانی بسیار دقت کنید تا سرمایه شما از دست نرود.

اگر قصد شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی را دارید، باید از کارمزد این تراکنش اطلاع پیدا کنید. اگر حساب پرفکت مانی شما فعال نشده باشد، باید برای جابه‌جایی پول از حساب کارمزدی را پرداخت نمایید. با بررسی‌های صورت گرفته متوجه شدیم که پرفکت مانی برای این انتقال از چنین حساب‌هایی، کارمزد یا کمیسیونی به میزان ۱.۹۹٪ را انتخاب کرده است. این موضوع خود حائز تبصره‌هایی نیز می‌باشد. به عنوان مثال اگر پایه پولی که قصد دارید ارز را با آن انتقال دهید با ارز پایه کیف پول شما نیز یکسان نباشد، مقداری کمیسیون برای این تبدیل و یکسان‌سازی دریافت می‌شود.

شارژ حساب آلپاری با voucher perfect money
شارژ حساب آلپاری با pm

آشنایی با اصطلاحات بازارهای مالی، از جمله ابتدایی‌ترین عواملی است که اشخاص قبل از ورود به بازارهای مالی باید به آن‌ها آشناییت داشته باشند. در رابطه با شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی و بازار فارکس، یک موضوع مهم ایجاد می‌شود. آیا تا به حال فکر کردید که منظور از بروکر یا صرافی در بازار فارکس چیست؟ این مفهوم چه معنی‌ای دارد و چه مفهومی را به تریدر و کاربر منتقل می‌کند؟ بروکر در واقع نوعی شرکت مالی است که در آن معامله‌گران و تریدرها به بازار فارکس دسترسی پیدا می‌کنند. در واقع این مجموعه‌های مالی پلی هستند که تریدرها را به بازارهای مالی متصل می‌کنند.

به دلیل بزرگ بودن بازار فارکس و اینکه سرمایه‌گذاران ممکن است نقدینگی‌های بسیار کمی را وارد بازار کنند و از طرفی دیگر نیز در این بازار شرکت‌های بسیار بزرگی قرار دارند که نقدینگی آن‌ها بسیار زیاد است، بروکرها وظیفه دارند این مبالغ را جمع‌آوری کرده و از آن‌ها جهت سرمایه‌گذاری در کالا و سهام فارکس، استفاده کنند. به بروکرها همچنین خرده‌فروش یا معامله‌گران ارزی نیز گفته می‌شود.

شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی دارای مزیت‌های جذابی است. در واقع کاربر به دلیل امتیازاتی که این روش از پرداخت برای کاربران فراهم می‌کند، از آن استفاده می‌کنند. این مزیت‌ها می‌توانند از نقاط قوت این روش پرداختی محسوب شوند. فراموش نکنید که کاربران به روشی جذب می‌شوند که بیشترین مزیت را در کنار کمترین هزینه در اختیار آن‌ها قرار دهد. پرفکت مانی نمونه بارز این موضوع است که دارای امتیازات زیادی است. در ادامه به برخی از مهم‌ترین این موارد اشاره شده است:

  • خرید آسان با استفاده از دلار،‌بیت‌کوین، طلا و …
  • هزینه نقل و انتقال بسیار پایین و مقرون به صرفه
  • تنوع ارزهای پشتیبانی شده
  • عدم تحریم و راحتی استفاده از آن
  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • امکان دریافت سود ماهانه

روش دیگر غیر از شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی وجود دارد و آن شارژ حساب کاربری با استفاده از ارز دیجیتال است. امروزه ارزهای دیجیتالی بسیار رشد و توسعه پیدا کرده‌اند و کمتر کسی می‌تواند منکر ارزشمندی آن در دنیای کنونی شود. روش شارژ با استفاده از ارزهای دیجیتال نیز دیگر ویژگی روش‌های پرداخت آلپاری است. کاربران می‌توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در این سایت، حساب کاربری خود را شارژ کنند. برای برخورداری از این امکان، می‌توانید روی گزینه واریز وجه در داشبورد معاملاتی کلیک نمایید. حال باید روش واریزی خود را انتخاب نمایید. در این مرحله روی گزینه ارزهای دیجیتال ضربه بزنید. در مرحله بعد باید نوع ارز دیجیتال، شبکه انتقال، آدرس کیف پول، مقدار ارز دیجیتال و … را وارد نمایید.

شارژ آلپاری با پرفکت مانی

توجه نمایید که تمام مشخصات فوق را به شکل صحیح و با وسواس وارد نمایید تا از هدر رفت سرمایه خود جلوگیری نمایید.

همانطور که پیشتر نیز عنوان شد شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی یکی از روش‌های افزایش نقدینگی در بازار فارکس و بروکر آلپاری است. کاربران می‌توانند از روش‌های دیگری که آلپاری برای شارژ حساب گنجانده است نیز استفاده کنند. به عنوان مثال ارزهای دیجیتال که در عنوان بالا از آن یاد شد، در این لیست قرار می‌گیرد. علاوه بر این کاربران می‌توانند از صرافی تاپ چنج نیز برای انتقال دارایی استفاده کنند. بسیاری از بروکرها برای جلب رضایت ایرانیان، از این سایت پشتیبانی می‌کنند و دارایی شخص طی انتقالی سریع، به حساب کاربری او منقل می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *