سیف اکسچنج ۲۴

خرید بلیط لوتوچی با پرفکت مانی

دوران بلیط‌های بخت آزمایی و قرعه‌کشی‌های لاتاری نه تنها به پایان نرسیده، بلکه با پیشرفت فناوری شاهد ظهور پروژه‌های جدید در این زمینه هستیم. یکی از معروف‌ترین سامانه‌های قرعه‌کشی‌ بخت‌آزمایی، بلیط‌های لوتوچی هستند که می‌توانند به صورت هفتگی یا ماهانه جایزه‌های بسیار گران قیمتی را به داوطلبان خود اهدا کنند. در ادامه این مطلب سیف اکسچنج 24 قصد دارد تا در مورد بلیط لوتوچی و میزان اعتبار آن با شما صحبت کنیم و بگوئیم که چطور بلیط لوتوچی بگیریم؟ و بلیط لوتوچی از کجا بخریم؟ و برای خرید آنلاین بلیط لوتوچی چگونه اقدام کنیم؟

همان‌طور که می‌دانید، لاتاری یا بخت‌آزمایی یک بازی مبتنی بر شانس و اقبال است؛ که در طی آن شرکت کننده با پرداخت مقدار مشخصی پول اقدام به خرید بلیط می‌کند تا شانس برنده شدن جوایز نقدی یا غیر نقدی را پیدا کند.

لوتوچی یکی از پلتفرم‌های معروف قرعه‌کشی‌های بخت‌آزمایی یا لاتاری است که در بستر بلاک چین انجام می‌شود. در سامانه لوتوچی، کاربر می‌تواند با خرید بلیط و گزینش اعداد در قرعه‌کشی‌های گوناگون شرکت کند و در صورت برنده شدن، به جوایز بزرگی دست پیدا کند.

سلسله مراتب اجرای فرایند لوتوچی به صورت این چند مرحله است:

 1. نخست کاربر باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کند.
 2. در مرحله بعد کاربر می‌تواند تعدادی مداد را انتخاب کند و در عوض آن بلیط‌های قرعه‌کشی دریافت کند (لوتوچی ادعا می‌کند که این هزینه به منظور انجام فعالیت‌های خیریه دریافت می‌شود)
 3. در مرحله سوم کاربر می‌تواند بلیط‌ها را خریداری کند.
 4. و در پایان، کاربر اعداد شانس خود را وارد می‌کند تا در قرعه کشی شرکت کند.

اگر قصد خرید بلیط لوتوچی دارید، باید به این نکته توجه داشته باشد که لوتوچی متشکل از دو مؤلفه معروف یعنی ارز دیجیتال و لاتاری است که در واقع برخورد و تقابل این دو پارامتر امروزی با یکدیگر باعث افزایش جذابیت لوتوچی شده است و به همین دلیل کاربران باید در برخورد با لوتوچی احتیاط زیادی به خرج دهند. همان‌طور که می‌دانید، بیشتر لاتاری‌های آنلاین جنبه کلاهبرداری دارند و به هیچ طریق ممکن نمی‌توان آنها را مورد راستی‌آزمایی قرار داد. متأسفانه بلاک چین و ارزهای دیجیتال در کنار تمام امکانات و فرصت‌های پیشرفتی که در اختیار جامعه قرار می‌دهند، می‌توانند به عنوان یک بستر مناسب برای فعالیت‌های سودجویانه و کلاهبرداری نیز مورد سوء استفاده قرار گیرند.

از جمله عواملی که ما لوتوچی را به عنوان یک سایت قانونی در نظر نمی‌گیریم عبارتند از:

در چارچوب قوانین کشور ما، برگزاری لاتاری یا فعالیت‌های بخت آزمایی کاملاً جنبه غیرقانونی دارند. بسیاری از کشورهای دیگر اگر چه  این قبیل فعالیت‌ها را ممنوع نکرده‌اند، اما مقررات سختگیرانی را بر آنها اعمال می‌کنند. چرا که گروه‌های تبهکاری گرایش بسیار زیادی به سوء استفاده از این قبیل مؤسسات یعنی مؤسسه‌های خیریه برای پولشویی دارند.

شرکت لوتوچی هیچ‌گونه اطلاعاتی در مورد مجوزهای خود، محل ثبت یا تاریخ ثبت خود در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد. همچنین در مورد افراد مؤسس این خیریه نیز توضیحاتی نمی‌دهد و این عدم شفافیت در مورد ماهیت حقوقی این شرکت یک نقطه تردید به حساب می‌آید.

هیچ یک از قرعه‌کشی‌های لوتوچی ناظر بیرونی ندارند و علاوه بر این، تاکنون هیچ مؤسسه‌ای موفق به راستی آزمایی قرعه‌کشی‌های آن نشده است. به همین دلیل امکان هر گونه دستکاری و کلاهبرداری در نتایج وجود دارد. بنا به ادعای لوتوچی، تا به حال بالغ بر ۳۰۰۰ نفر در قرعه‌کشی‌های آن برنده شده‌اند؛ ولی تنها با چند نفر مصاحبه شده است که آنها نیز جوایز بسیار ارزان قیمتی را به دست آورده‌اند. از این گذشته، نام خیریه‌ها و درصد و مقدار مبالغ اختصاص داده شده به آنها نیز هیچ‌گاه فاش نشده است.

گردانندگان لوتوچی ادعا می‌کنند که به دلیل ماهیت خیریه بودن آن، برندگان قرعه کشی از پرداخت مالیات معاف خواهند بود. این در حالی است که افراد برنده شده در کشورهای مختلف جهان، مشمول مالیات هستند. اگر قرعه‌کشی‌های لوتوچی از اعتبار قانونی برخوردار بودند، قطعاً بخشی از جوایز آن به عنوان مالیات کسر می‌شد؛ چون یکی دیگر از جذابیت‌های لوتوچی برای افراد کلاهبردار به حساب می‌آید.

به دلیل ماهیت رقابت‌های لاتاری، فرایند کلاهبرداری در آن نیز به ندرت مشخص می‌شود و از سوی دیگر رهگیری وچر پرفکت‌های پرداخت شده یا والت‌هایی که به طور پیوسته تغییر می‌کنند، چندان امکان‌پذیر نیست. همچنین اعتبارسنجی قرعه‌کشی‌های لوتوچی با درک درست تعداد بلیط‌های فروخته شده و مقدار واقعی ارزش جوایز هیچ‌گاه فاش نمی‌شود.

یکی از بهترین روش‌های پرداخت برای خریدهای اینترنتی خارجی حتی برای ما ایرانیان، استفاده از پرفکت مانی است و از این گذشته یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای استفاده خرید ووچر پرفکت مانی است. ووچر شبیه کارت شارژ بانکی عمل می‌کند که با مبالغ مشخصی ساخته می‌شود و کاربر می‌تواند با وارد کردن کدهای آن در سایت‌های مختلف اقدام به پرداخت‌های اینترنتی کند.

خرید بلیط لوتوچی پرفکت مانی را می‌توان به طور مستقیم از سایت خود پرفکت مانی انجام داد و یا از پلتفرم‌ها و صرافی‌های معتبر ایرانی تهیه کرد. لذا برای افرادی که این پرسش را مطرح می‌کنند که چطور بلیط لوتوچی بخریم، استفاده از پرفکت مانی بهترین گزینه است.

خرید بلیط لوتوچی با پرفکت مانی

برای خرید بلیط لوتوچی حتماً باید حساب کاربری داشته باشید. پس از ورود به سامانه لوتوچی و با ارائه شماره تلفن همراه به نام خودتان و یا ایمیل معتبر، اقدام به ساخت یک اکانت می‌کنید. ثبت نام لوتوچی رایگان است و پس از نهایی شدن روند ثبت نام در آن می‌توانید به هر تعداد مداد که بخواهید خریداری کنید. به طور کلی برای خرید بلیط لوتوچی می‌توان به سه روش اقدام کرد:

 • خرید بلیط لوتوچی از سایت لوتوچی (با ارز دیجیتال تتر)
 • خرید بلیط لوتوچی با پرفکت مانی (که در بالا به آن  اشاره شد)
 • خرید بلیط لوتوچی از سایت جیب به جیب

آن دسته از کاربرانی که این سوال را مطرح می‌کنند که بلیط لوتوچی از کجا بخریم، باید برای خرید با تتر پس از ایجاد حساب کاربری خود بر روی گزینه کیف پول من کلیک کنند و سپس مبلغ خرید را با توجه به تعداد بلیط‌ها مشخص نمایند. پس از گزینش مبلغ، یک کیو‌آر کد دریافت می‌کنند که آدرس کیف پول مقصد در آن قید شده است. این آدرس فقط به وسیله خود کاربر می‌تواند استفاده شود و اعتبار آن تنها ۲۴ ساعت است که در صورت عدم پرداخت در این بازه زمانی، باید دوباره یک آدرس جدید دریافت کند.

این سایت به وسیله خود لوتوچی و به عنوان یک روش پرداخت معرفی شده است. شما نیز می‌توانید این سایت را به عنوان یک بستر مناسب برای خرید آنلاین بلیط لوتوچی در نظر بگیرید. این سایت به شما پیشنهاد می‌کند که ووچرهای جیب به جیب را به صورت عمده خریداری کنید و آن را در بین خانواده و دوستانتان توزیع کنید و درآمدزایی نیز داشته باشید. از این گذشته، جیب به جیب ادعا می‌کند که در ازای خرید هر ۴ بلیط، یک بلیط رایگان لوتوچی دریافت خواهید کرد.

برای خرید آنلاین بلیط لوتوچی از سایت جیب به جیب می‌توانید از یکی از سه روش زیر استفاده کنید:

 • پرداخت از طریق درگاه ریالی
 • پرداخت به وسیله درگاه رمزارز (ارز دیجیتالی تتر)
 • پرداخت به وسیله درگاه پرفکت مانی

چطور بلیط لوتوچی بگیریم؟

به منظور خرید بلیط لوتوچی پرفکت مانی، نخست باید کیف پول خود را شارژ کنید. توجه داشته باشید که بهای هر بلیط لوتوچی دو دلار است و اگر قصد افزایش شانس خود برای برنده شدن را دارید، باید تعداد بلیط‌های بیشتری خریداری کنید. در واقع تعداد بلیط‌هایی که خریداری می‌شوند، با شانس برنده شدن رابطه مستقیم دارد.

ببینیم برای شارژ حساب لوتوچی به چه صورت باید عمل کنیم. برای شارژ حساب لوتوچی، دو روش در پیش رو دارید که عبارتند از:

 • استفاده از رمز ارز
 • استفاده از ووچر پرفکت مانی

با توجه به این‌که شارژ حساب لوتوچی با استفاده از رمزارز، مستلزم کارمزد نسبتاً بالایی است، بنابراین بهترین و منطقی‌ترین گزینه برای این کار استفاده از پرفکت مانی است. چنان‌چه قصد خرید پرفکت مانی را داشته باشید، می‌توانید با مراجعه به صرافی آنلاین سیف اکسچنج نسبت به خرید پرفکت مانی و انجام تراکنش‌ها به صورت فوری اقدام نمایید.

سخن پایانی

شاید کمی گمراه کننده باشد! ولی به نظر ما اعتماد به سایت‌های لاتاری – آن هم با توجه به شرایط پلتفرم لوتوچی که فاقد شفافیت و ارائه آمار و اطلاعات دقیق به کاربران خود است – کار چندان سنجیده‌ای به نظر نمی‌رسد. صد البته این‌که ارزش جوایز اعلام شده از سوی لوتوچی ارقام بسیار بالایی را نشان می‌دهند؛ اما به طور کلی لوتوچی تاکنون در راستی آزمایی ادعاهای خود مبنی بر پرداخت جوایز گران قیمت هیچ‌گونه اقدام خاصی انجام نداده است. به همین دلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا